ibis Parijs Ornano Montmartre Nord 18ème 3 sterren

Avis-klantbeoordeling (ALL beoordeling) 4.3/5 368 beoordelingen

ibis Parijs Ornano Montmartre Nord 18ème - Image 1
ibis Parijs Ornano Montmartre Nord 18ème - Image 2
ibis Parijs Ornano Montmartre Nord 18ème - Image 3
ibis Parijs Ornano Montmartre Nord 18ème - Image 4

Omschrijving

Extras van het hotel

  • Modern, gerenoveerd hotel

  • Metrolijn 4 ligt op minder dan een minuut van het hotel, uitgang op Boulevard Ornano

  • Zonnig terras

  • Werkruimten en speelruimten

  • In de buurt van Stade de France, Adidas Arena

Onze accommodaties

Hotel locatie

ibis Parijs Ornano Montmartre Nord 18ème

70 Bis Boulevard Ornano
75018 PARIJS
Frankrijk

Gps:48.896526, 2.345528

Toegang en transport

Hoteldiensten

Inchecken vanaf - Uitchecken tot

Op het terrein
  • Huisdieren welkom
  • Rolstoeltoegankelijk
  • Wifi
  • Airconditioning
  • Ontbijt
  • Bar
  • 100% niet-roken accommodatie
  • Roomservice
Dicht bij het hotel
  • Parking

BAR

De ideale plek om na het werk te genieten van een lokaal biertje en onze heerlijke Augusto-pizza's. Zowel in de winter als in de zomer zult u genieten van ons rustige terras in Montmartre in hartje Parijs.

Onze beoordelingen van gasten

Onze beoordelingen van gasten

100% gecertificeerde beoordelingen van gasten die echt bij ons hebben overnacht

Meer informatie

ALL beoordeling  4.3/5  368 beoordelingen

TripAdvisor score  3.5/5  932 beoordelingen

Avis-klantbeoordeling 4.0/5

Alain M. O. B. Alleen - ALL bevestigde berichten

Goede ligging,vriendelijk personeel,hoofdkussen te zacht,storende geluid van naastliggende kamers,de prijsverschillen van dag per dag

Geachte heer O. B., Hartelijk dank voor uw positieve feedback over onze locatie en het vriendelijke personeel. Wij begrijpen uw opmerkingen over de kussens en geluidsoverlast en waarderen uw input. De prijsvariaties zijn inherent aan de hotelindustrie en worden bepaald door verschillende factoren. Cordialement, Ammar HARB - Adjoint de Direction.

Goede locatie. 24 7 service. Vriendelijk personeel

Avis-klantbeoordeling 4.0/5

Wouter Gezinnen - ALL bevestigde berichten

Goed. Vriendelijk personeel.

Geachte Wouter, Hartelijk dank voor uw positieve beoordeling. We zijn blij te horen dat u tevreden was met onze locatie en de service van ons vriendelijke personeel. Uw feedback is zeer gewaardeerd. Cordialement, Ammar HARB - Adjoint de Direction.

Prima voor een weekendje Parijs

Avis-klantbeoordeling 4.0/5

Margreet Vrienden - ALL bevestigde berichten

Prima kamer. Het was s nachts heel rustig. Goed ontbijt. Met metrolijn 4 ben je zo bij Gare du Nord en het centrum van Parijs.

Wij danken u voor uw opmerkingen naar aanleiding van uw verblijf in ibis Paris Ornano Montmartre Nord 18ème. We zijn blij te horen dat u genoten heeft van de rust in de kamer en de kwaliteit van het ontbijt. Inderdaad, onze locatie is ideaal om snel naar Gare du Nord en het centrum van Parijs te reizen met metrolijn 4. We hopen u opnieuw te verwelkomen tijdens uw volgende verblijf in Parijs. Met vriendelijke groet, Ammar HARB - Adjoint de Direction

Fijn verblijf

Avis-klantbeoordeling 3.5/5

Nick Alleen - ALL bevestigde berichten

Fijn verblijf, goede bedden, vriendelijk personeel.

Bedankt voor uw opmerkingen naar aanleiding van uw verblijf in ibis Paris Ornano Montmartre Nord 18ème. We zijn blij dat u genoten heeft van uw verblijf, vooral van het comfort van onze bedden en de vriendelijkheid van ons personeel. Uw tevredenheid is onze grootste beloning, en we hopen u bij een volgend bezoek aan Parijs opnieuw te mogen verwelkomen. Met vriendelijke groet, Ammar HARB - Adjunct-directeur.

Hotel was goed.

Avis-klantbeoordeling 3.0/5

Marck C. Zaken - ALL bevestigde berichten

Alles was perfect. Iedereen was vriendelijk , op een persoon na. ‘s morgens was er een onvriendelijke man die daar werkt. Hij was aan het schreeuwen tegen mij dat ik te laat was voor uit checken. Ik was niet op tijd wakker geworden, hij begon op mijn deur te bonken. Ik schrok wakker. Toen ik de deur open deed begon hij te schreeuwen dat ik weg moest. Dit heb ik nog nooit meegemaakt. Deze man was er onvriendelijk en verpest het voor al zijn collega’s. Deze persoon hoort dit soort werk niet te doen. Toen ik beneden was was er een erg vriendelijk vrouw die er professioneel deed. Toen kwam de man daar ook weer en bleef erg onvriendelijk tegen me doen. Dit is erg onprofessioneel. Ik hoop dat er iets aan gedaan wordt.

Geachte MARCK C., Wij danken u voor uw reactie na uw verblijf in het Hotel Ibis Ornano Montmartre. We zijn blij te horen dat u het hotel goed vond en dat het grootste deel van ons team u hartelijk heeft verwelkomd. Echter, we zijn zeer verbaasd over uw opmerking met betrekking tot een van onze medewerkers, aangezien het niet gebruikelijk is dat we dergelijke opmerkingen ontvangen. We nemen uw ervaring zeer serieus en zullen een onderzoek instellen om te begrijpen wat er is gebeurd. We streven ernaar een professionele en gastvrije omgeving voor al onze gasten te behouden, en uw feedback is voor ons waardevol. We hopen u in de toekomst opnieuw te mogen verwelkomen en u een perfecte ervaring te bieden. Vins - Receptie

In samenwerking met TripAdvisor

Andere internetgebruikers beoordelen ons hotel

  • 496 beoordelingen 8.6/10 Locatie
  • 605 beoordelingen 6/10 Kamer
  • 532 beoordelingen 8.7/10 Service
  • 305 beoordelingen 7.8/10 Ontbijt
  • 287 beoordelingen 7.7/10 Netheid
  • 6 beoordelingen 2.2/10 Bar en Dranken

Mogelijk gemaakt door Trustyou

Onze andere etablissementen in de buurt