Mercure Hotel Zwolle 4 sterren
Avis-klantbeoordeling (ALL beoordeling) 4.2/5 977 beoordelingen
Rustig gelegen,aan de rand van de stad Zwolle. Op slechts enkele minuten fietsen van de rivier
Twee sfeervolle terrassen, waar u heerlijk kunt lunchen of borrelen
Gehele hotel, inclusief alle 72 hotelkamers, zijn voorzien van airconditioning
Geweldig ontbijtbuffet
Privé parkeerterrein
Hertsenbergweg 1
8041 BA ZWOLLE
Nederland
AMSTERDAM SCHIPHOL op 110 km / 68 mijl
ENSCHEDE TWENTHE ENSCHEDE op 70 km / 43 mijl
GRONINGEN EELDE op 90 km / 56 mijl
CENTRAAL STATION ZWOLLE op 2 km / 1 mijl
Gps:52.505995, 6.063487
Inchecken vanaf - Uitchecken tot
Het restaurant biedt zowel gelegenheid voor een snelle lunch in de vorm van een gevarieerd lunchbuffet of een keuze van de kleine kaart. Ook bent u welkom voor een kopje koffie. 's Avonds kunt u uitgebreid dineren in ons sfeervolle restaurant.
Begin de dag met een lekker uitgebreid ontbijtbuffet. Van maandag tot en met zaterdag van 06.30 tot 10.00 uur en op zondag van 08.00 tot 12.00 uur geniet u van een heerlijk vers kopje koffie en lekkere broodjes.
Of u nu kiest voor de Standaard kamer of de ruime Privilege kamer,wij stellen alles in het werk om u een aangenaam verblijf te bezorgen! Alle kamers zijn voorzien van airconditioning en Movies On Demand. Ook WiFi en ADSL zijn beschikbaar.
100% gecertificeerde beoordelingen van gasten die echt bij ons hebben overnacht
Meer informatieAvis-klantbeoordeling 4.0/5
Glenn Stellen - ALL bevestigde berichten
We verbleven in Hotel Mercure Zwolle om een dagje de handwerkbeurs te bezoeken en het stadje te ontdekken. Voor beide was het hotel ideaal gelegen. Het Hotel is vlak naast de autosnelweg gelegen maar je merkt dat amper. Kijk je in het restaurant en een deel van de kamers naar buiten dan zie je weilanden. Onze kamer lag langs de kant weg van de snelweg en we konden perfect met het raam open slapen. Het hotel kan een grondige opfrisbeurt gebruiken maar alles was wel netjes en proper. Onze privilege kamer was ruim. Het bed mocht iets groter. De badkamer heeft een bad wat je niet vaak meer tegen komt. Ideaal om te ontspannen. Nadeel is natuurlijk wel dat douche in het bad zelf is en iets minder makkelijk te nemen. Het ontbijt was ruim en werd voldoende aangevuld. Ook 's avonds hebben we lekker gegeten in het restaurant. Tot slot wil ik ook de vriendelijkheid van het personeel benadrukken. Hotel Mercure Zwolle is zeker een hotel waar we nog eens terug komen als we bijvoorbeeld naar de volgende editie van de handwerkbeurs gaan.
Avis-klantbeoordeling 4.0/5
Anja Vrienden - ALL bevestigde berichten
Wij komen al een aantal jaren op deze locatie in Zwolle en worden altijd vriendelijk ontvangen. Schone kamers, lekker ontbijt en diner.
Avis-klantbeoordeling 4.0/5
Marcel Alleen - ALL bevestigde berichten
Prima hotel. Goede locatie, fijne kamer, ruime parkeerplek.
Avis-klantbeoordeling 4.0/5
Willemijn Gezinnen - ALL bevestigde berichten
Buitenkant zag er armoedig uit maar toen we binnenstapten zag je daar niets meer van terug. Prima verblijf
Avis-klantbeoordeling 4.5/5
Jacqueline Gezinnen - ALL bevestigde berichten
Het Mercure Zwolle, is zeker aan te raden. De kamers zijn schoon en er is aan alles gedacht!! Het Diner en ontbijt waren heel goed. Ruim in keuze. Vriendelijk personeel.
Onze meest recente 20 reviews
In samenwerking met TripAdvisor