Hotel Sofitel Legend
LUXURY Sofitel, francuska sztuka życia „Art de vivre”
Hotel Sofitel Legend
Sofitel Legend

Sofitel, francuska sztuka życia „Art de vivre”

Sofitel Legend to kultowa marka hoteli, w których tradycja spotyka się z nowoczesnością.

Hotele Sofitel Legend usytuowane są w historycznych, ponadczasowych miejscach. Połączenie tradycji z nowoczesnością i niezwykła atmosfera francuskiego luksusu gwarantują najwyższy komfort. Każdy hotel wyróżnia się szeroką gamą atrakcyjnych udogodnień takich jak usługi majordomusa, popisowe restauracje, luksusowe spa, dyskretna, zaawansowana technologia, salony z dostępem do hotelowej biblioteki i wiele innych. Najbardziej niezwykłe doznania płynące z pobytu w zabytkowych wnętrzach i legendarnych miejscach zapewniają Sofitel Legend Metropole Hanoi, Sofitel Legend The Grand Amsterdam, Sofitel Legend Old Cataract Aswan, Sofitel Legend Santa Clara Cartagena i Sofitel Legend People’s Grand Hotel Xian oraz otwierany wkrótce nowy Sofitel w Panamie.

Wybór hotelu

  • Sofitel Legend Metropole Hanoi

    „Sofitel Legend Metropole Hanoi to kultowy, luksusowy hotel położony w samym sercu starego miasta. Łącząc w sobie dziedzictwo kolonialne z neoklasycystycznym luksusem i odrobiną nowoczesności, hotel oferuje niespotykaną elegancję. Położony 35 km od lotniska Hanoi Noibai i kilka kroków od opery, w sercu bogatej w ośrodki kultury dzielnicy francuskiej w Hanoi hotel to jedna z najlepszych lokalizacji w Hanoi na wakacje i podróże służbowe.

  • Sofitel Legend Old Cataract Aswan

    Step into the legendary site where King Fouad once entertained and Agatha Christie sipped cocktails: the 5-star Sofitel Legend Old Cataract Aswan Hotel. In the Nubian Desert on the banks of the Nile, opposite Elephantine Island, the majestic hotel sits on a pink granite cliff overlooking the world's longest river. This ravishing hotel with its legendary guest list of royals and dignitaries is both ideal for romantic getaways, and a perfect venue for small summits and corporate meetings.

  • Sofitel Legend The Grand Amsterdam

    Hotel Sofitel Legend The Grand, położony między dwoma cichymi kanałami w samym sercu miasta, ma bogatą historię. Oferujemy 5-gwiazdkowy luksus w wyjątkowej amsterdamskiej atmosferze. Tutejszy wystrój łączy francuską elegancję i przepych. Pokoje, restauracja Bridges, sale bankietowe oraz piękny taras położony pośród bogatej roślinności urzekają i zniewalają każdego, kto przekroczy próg hotelu znanego z zabytkowej sali Council Chamber, w której w 1966 roku odbyła się ceremonia ślubna księżnej Beatrycze.

PROGRAM LOJALNOŚCIOWY

Skorzystaj ze swoich korzyści ALL w hotelach tej marki

Korzystaj z ekskluzywnych ofert z ALL - Accor Live Limitless. Zostań nagrodzony podczas pobytu w hotelach tej marki** oraz w wielu innych hotelach, kurortach i prywatnych obiektach na całym świecie.

*Publikowana cena jest najniższą dostępną ceną dla dwóch gości przy pobycie na jedną noc w standardowym pokoju dwuosobowym, bez śniadania i opłat miejscowych. Cena publikowana na stronie all.accor.com przez ostatnie 24 godziny obowiązuje przy pobycie obejmującym jedną noc w ciągu kolejnych 8 dni licząc od dnia następnego. Możliwość skorzystania z oferty uzależniona od podanych warunków oraz od dostępności hotelu w wybranym terminie. W zależności od kraju ceny mogą: nie obejmować podatków, obejmować tylko podatek VAT lub obejmować wszystkie podatki (VAT/opłata klimatyczna). Jeśli ceny nie obejmują wszystkich podatków, odpowiednie podatki (VAT /opłata klimatyczna) zostaną podane w kolejnych etapach rezerwacji. W przypadku niedokonania rezerwacji, publikowane ceny mogą ulec zmianie.
** Niektóre hotele tej marki nie uczestniczą w programie lojalnościowym ALL. Zapoznaj się z listą hoteli nieuczestniczących