Wyrafinowanie z zabawnym przekąsem

SLS jest domem niezwykłych przeżyć.

Kulinarny kunszt, teatralne wnętrza, wywrotowe akcenty i nieoczekiwane radości. Od gigantycznych metalicznych kaczek, przez wyselekcjonowany bar w pokoju dla „świętych' i „grzeszników' — żaden inny luksusowy hotel nie może się pochwalić taką różnorodnością, bogactwem i rozrywką. Wraz z wiodącymi deweloperami, architektami, projektantami i szefami kuchni przewidujemy przyszłość, wprowadzamy innowacje i kształtujemy luksusowy styl życia.

Znajdź swój hotel

Wyjazdy służbowe objęte umową

Services

  • ŚWIAT sbe
  • SLS należy do globalnej kolekcji lifestyle'owych obiektów gościnnych sbe obejmującej wielokrotnie nagradzane hotele, rezydencje, spa, restauracje, salony, kluby dzienne i kluby wieczorowe. Wybierz pobyt w obiekcie sbe i skorzystaj ze świata pełnego dostępu.

WSZYSTKIE NASZE PROFESJONALNE ROZWIĄZANIA

Wydarzenia i catering

Różnica tkwi w szczegółach. sbe Events and Catering współpracuje z szeroką gamą klientów, dbając, by każde tworzone wydarzenie było całkowicie wyjątkowe. Realizujemy to przez globalną ofertę nagradzanych hoteli, restauracji, klubów wieczorowych i uznanych usług gastronomicznych.

sbe Events and Catering to miejsce, w którym integracja marki łączy się z innowacjami kulinarnymi i miksologią klasy premium. To miejsce, w którym nienaganna obsługa występuje wspólnie z wytwornym wystrojem i kuszącą rozrywką. Niezależnie od tego, czy przygotowujesz kameralną kolację dla przyjaciół, czy ekstrawagancki wieczór, nasz zespół ds. planowania wydarzeń spełni wszystkie oczekiwania i zadba o to, by goście zapamiętali wyjątkowe wrażenia. Dbamy o to, by każdy szczegół był na swoim miejscu. Dzięki temu nie musisz o tym samodzielnie pamiętać.