Hotel SLS
Lifestyle by Ennismore Cudowna kraina
Hotel SLS
SLS

Cudowna kraina

Bogate & Psotne

Hotele marki SLS są wykonane z luksusem i doskonałością wielkiego obiekt, ale realizowane z psotnym mrugnięciem. Jesteśmy domem dla niezwykłych, bogatych doznań połączonych z zabawną atmosferą. Kulinarny kunszt, teatralne wnętrza, wywrotowe akcenty i nieoczekiwane radości — oto serce każdego obiektu SLS. Nieustanne innowacje oraz zapierające dech w piersiach i ekstrawaganckie doświadczenia uzyskane dzięki współpracy z wiodącymi architektami sprawiają, że nasze przestrzenie hotelowe są genialnie funkcjonalne, a jednocześnie efektowne i magiczne w dzień i w nocy.

Zabierz mnie do SLS


All Accor Live Limitless Ennismore

Ennismore to globalny kolektyw stworzony przez założycieli i współzałożycieli marek lifestylowych

Wybór hotelu

PROGRAM LOJALNOŚCIOWY

Skorzystaj ze swoich korzyści ALL w hotelach tej marki

Korzystaj z ekskluzywnych ofert z ALL - Accor Live Limitless. Zostań nagrodzony podczas pobytu w hotelach tej marki** oraz w wielu innych hotelach, kurortach i prywatnych obiektach na całym świecie.

*Publikowana cena jest najniższą dostępną ceną dla dwóch gości przy pobycie na jedną noc w standardowym pokoju dwuosobowym, bez śniadania i opłat miejscowych. Cena publikowana na stronie all.accor.com przez ostatnie 24 godziny obowiązuje przy pobycie obejmującym jedną noc w ciągu kolejnych 8 dni licząc od dnia następnego. Możliwość skorzystania z oferty uzależniona od podanych warunków oraz od dostępności hotelu w wybranym terminie. W zależności od kraju ceny mogą: nie obejmować podatków, obejmować tylko podatek VAT lub obejmować wszystkie podatki (VAT/opłata klimatyczna). Jeśli ceny nie obejmują wszystkich podatków, odpowiednie podatki (VAT /opłata klimatyczna) zostaną podane w kolejnych etapach rezerwacji. W przypadku niedokonania rezerwacji, publikowane ceny mogą ulec zmianie.
** Niektóre hotele tej marki nie uczestniczą w programie lojalnościowym ALL. Zapoznaj się z listą hoteli nieuczestniczących