Hotel Art Series
PREMIUM Tworzenie unikalnych i pełnych inspiracji doświadczeń z hotelami Art Series
Hotel Art Series
Art Series

TWORZENIE UNIKALNYCH I PEŁNYCH INSPIRACJI DOŚWIADCZEŃ Z HOTELAMI ART SERIES

Przeżyj niezwykły pobyt

Zainspirowane i dedykowane współczesnym australijskim artystom hotele butikowe z gamy Art Series oferują wyjątkowe doznania.

Każdy z położonych w najgorętszych ośrodkach sztuki i kultury hotel butikowy
czerpie inspirację z twórczości znanego artysty.
Dzięki oryginalnym dziełom sztuki i reprodukcjom zdobiącym ściany i korytarze
Goście przeżyją różnorodne, inspirowane sztuką doświadczenia, uzupełnione dedykowanymi kanałami artystycznymi, bibliotekami, przyborami artystycznymi i wycieczkami po świecie sztuki.

Spersonalizowana obsługa i wyrafinowany styl. Nowoczesne wygody i technologia oraz niepowtarzalne łóżka gwarantujące najsłodszy sen.

Wybór hotelu

PROGRAM LOJALNOŚCIOWY

Skorzystaj ze swoich korzyści ALL w hotelach tej marki

Korzystaj z ekskluzywnych ofert z ALL - Accor Live Limitless. Zostań nagrodzony podczas pobytu w hotelach tej marki** oraz w wielu innych hotelach, kurortach i prywatnych obiektach na całym świecie.

*Publikowana cena jest najniższą dostępną ceną dla dwóch gości przy pobycie na jedną noc w standardowym pokoju dwuosobowym, bez śniadania i opłat miejscowych. Cena publikowana na stronie all.accor.com przez ostatnie 24 godziny obowiązuje przy pobycie obejmującym jedną noc w ciągu kolejnych 8 dni licząc od dnia następnego. Możliwość skorzystania z oferty uzależniona od podanych warunków oraz od dostępności hotelu w wybranym terminie. W zależności od kraju ceny mogą: nie obejmować podatków, obejmować tylko podatek VAT lub obejmować wszystkie podatki (VAT/opłata klimatyczna). Jeśli ceny nie obejmują wszystkich podatków, odpowiednie podatki (VAT /opłata klimatyczna) zostaną podane w kolejnych etapach rezerwacji. W przypadku niedokonania rezerwacji, publikowane ceny mogą ulec zmianie.
** Niektóre hotele tej marki nie uczestniczą w programie lojalnościowym ALL. Zapoznaj się z listą hoteli nieuczestniczących