Wzmocnij więź z naturą — i swoimi bliskimi

Tego lata odkryj wraz z rodziną polskie cuda natury

Najlepsze hotele w najlepszych cenach !

Liczba gości


Szczegóły oferty

Udaj się na wędrówkę po średniowiecznym zamku niczym prawdziwy rycerz w lśniącej zbroi. Słuchaj śmiechu dzieci na tle rozbijających się o brzegi fal. Oddychaj świeżym, wiejskim powietrzem z dala od zgiełku miast. Nie ma nic tak ożywczego jak weekend z rodziną spędzony w pięknej scenerii blisko dzikiej przyrody. Odpoczywaj. Odkrywaj. Wzmacniaj więzi. 

Spaceruj, podziwiając egzotyczną florę w ogrodzie Botanicznym Uniwersytetu Jagiellońskiego z jedną z największych kolekcji orchidei w Polsce. 

Żadna lista polskich cudów nie jest kompletna bez wzmianki o kopalni soli w Wieliczce. W sieci podziemnych tuneli odpoczniesz z dala od wszelkiego zgiełku.

Podróżuj Szlakiem Orlich Gniazd, na którym odwiedzisz 25 zamków i wież strażniczych. Wędruj albo jeździj rowerem po uroczych wioskach. (Lub złap autobus, jeśli dzieci się zmęczą).

Jeśli szukasz szerokich piaszczystych plaż, koniecznie wybierz się do Sopotu, w którym znajduje się także najdłuższe w Europie drewniane molo. 

Zatrzymaj się w hotelach Accor, skąd wszystkie polskie cuda natury masz na wyciągnięcie ręki. Aby Twój weekend z rodziną był beztroski, dzieci zjedzą śniadanie bezpłatnie, a na drugi pokój otrzymasz 50% zniżki. 

Zajmiemy się przygotowaniem posiłków i ścieleniem łóżek — Ty jedynie musisz porządnie wypocząć!


Sprawdź warunki oferty
* Najniższe dostępne ceny. Możliwość skorzystania z oferty uzależniona jest od podanych warunków i dostępności w hotelu oraz dostępnością oferty w wybranym hotelu. Zobacz warunki sprzedaży, aby uzyskać informację o cenie. W zależności od kraju ceny mogą: nie obejmować podatków, obejmować tylko podatek VAT lub obejmować wszystkie podatki (VAT i opłatę klimatyczną). Jeśli ceny nie obejmują wszystkich podatków, odpowiednie podatki (VAT i/lub opłatę klimatyczną) zostaną podane w kolejnych etapach rezerwacji. Cena jest gwarantowana wyłącznie w momencie rezerwacji.

Dołącz do ALL i korzystaj ze zniżek podczas najbliższej rezerwacji w ponad 3000 hotelach na całym świecie.