Powitajmy dobre czasy!

Zwiedzaj Polskę razem z rodziną i baw się dobrze

Najlepsze hotele w najlepszych cenach !

Liczba gości


Szczegóły oferty

Nadszedł czas, by poważnie porozmawiać... o rozrywce dla całej rodziny! Postaw na spontaniczność, radość i zabawę. W hotelach Accor wiemy, że podróż to coś więcej niż jeżdżenie z punktu do punktu i rezerwacja pokoi. Chodzi o bycie razem. O tworzenie nowych wspólnych wspomnień. Obudź w sobie dziecko. Wyłącz telefon i włącz wyobraźnię!

W Polsce jest tyle atrakcji, że nie grozi Wam nuda. W Warszawie znajdziesz wiele muzeów, które spodobają się najmłodszym — od Centrum Nauki Kopernik po Muzeum Geologiczne z dinozaurami. Jest tu nawet Muzeum Domków dla Lalek. Nad Wisłą spotkasz rodziny relaksujące się na piaszczystych plażach i grające w siatkówkę. Po przeciwnej stronie rzeki możesz wybrać się na spacer lub rower wzdłuż bulwarów. Dzieci szczególnie lubią tu tańczące fontanny i wodny plac zabaw.

W Krakowie odwiedź słynny Zamek Królewski na Wawelu, koniecznie zatrzymując się też przy pomniku Smoka Wawelskiego. Z nami zaplanowanie krótkiego wyjazdu z rodziną jest łatwiejsze niż kiedykolwiek.

Zarezerwuj pobyt teraz i zyskaj 50% zniżki na drugi pokój oraz bezpłatne śniadania dla dzieci. Pościelimy łóżka i przygotujemy posiłki — Ty możesz skupić się na zabawie.


Sprawdź warunki oferty
* Najniższe dostępne ceny. Możliwość skorzystania z oferty uzależniona jest od podanych warunków i dostępności w hotelu oraz dostępnością oferty w wybranym hotelu. Zobacz warunki sprzedaży, aby uzyskać informację o cenie. W zależności od kraju ceny mogą: nie obejmować podatków, obejmować tylko podatek VAT lub obejmować wszystkie podatki (VAT i opłatę klimatyczną). Jeśli ceny nie obejmują wszystkich podatków, odpowiednie podatki (VAT i/lub opłatę klimatyczną) zostaną podane w kolejnych etapach rezerwacji. Cena jest gwarantowana wyłącznie w momencie rezerwacji.

Dołącz do ALL i korzystaj ze zniżek podczas najbliższej rezerwacji w ponad 3000 hotelach na całym świecie.