Wyjątkowa oferta wyłącznie dla uczestników programu ALL

5 DNI PROMOCJI W ALL: 20% ZNIŻKI NA POBYTY NA MIN. 2 NOCE

Pospiesz się, promocja trwa tylko do piątku, 22 września!

Okres pobytu 29/10/2023 - 11/12/2023

Najlepsze hotele w najlepszych cenach !

Liczba gości


Oferta dostępna tylko dla uczestników ALL

Szczegóły oferty

Szukasz pretekstu, by wybrać się na relaksujący jesienny wyjazd? Kusi Cię krótki słoneczny wypad do jednego z popularnych miast? A może planujesz zasłużony odpoczynek przed Bożym Narodzeniem? Wybieraj z tysięcy pokoi w świetnych cenach — rezerwując pobyty obejmujące minimum 2 noce oszczędzasz 20% w naszej wyjątkowej 5 dniowej promocji.

Pragniesz się zrelaksować, nabrać sił, a może po prostu odwiedzić jarmarki bożonarodzeniowe? Do wyboru masz tysiące hoteli. Ale musisz działać szybko. Nasza 5 dniowa promocja dostępna wyłącznie dla uczestników programu ALL — Accor Live Limitless trwa do piątku, 22 września.

Dołącz do programu lub zaloguj się na swoje konto i zarezerwuj kwalifikujący się pobyt obejmujący minimum 2 noce w terminie między 29 października a 11 grudnia 2023 r.. Czy może być jeszcze lepiej? Uczestnicy programu ALL wciąż mogą zyskać dodatkową zniżkę do 10% w wybranych hotelach w Europie.

Nie należysz jeszcze do programu? Dołącz już dziś, by móc skorzystać z promocji i zyskać dostęp do ofert specjalnych i korzyści tylko dla uczestników ALL.

Pospiesz się — ta oferta wkrótce się skończy!

Sprawdź hotele, które biorą udział w promocji (PDF, 2750 Ko)
Sprawdź warunki oferty

Gwarancja najniższej ceny

Znalazłeś niższą cenę za rezerwację w naszym hotelu? Sprawdź jak otrzymać zwrot i dodatkowe 25% zniżki. 

Dowiedz się więcej

Stawka członkowska

Dodatkowa zniżka dla uczestników programu lojalnościowego. 

Zbieraj punkty

W tej ofercie otrzymasz punkty Reward


*Publikowana cena jest najniższą dostępną ceną dla dwóch gości przy pobycie na jedną noc w standardowym pokoju dwuosobowym, bez śniadania i opłat miejscowych. Cena publikowana na stronie all.accor.com przez ostatnie 24 godziny obowiązuje przy pobycie obejmującym jedną noc w ciągu kolejnych 8 dni licząc od dnia następnego. Możliwość skorzystania z oferty uzależniona od podanych warunków oraz od dostępności hotelu w wybranym terminie. W zależności od kraju ceny mogą: nie obejmować podatków, obejmować tylko podatek VAT lub obejmować wszystkie podatki (VAT/opłata klimatyczna). Jeśli ceny nie obejmują wszystkich podatków, odpowiednie podatki (VAT /opłata klimatyczna) zostaną podane w kolejnych etapach rezerwacji. W przypadku niedokonania rezerwacji, publikowane ceny mogą ulec zmianie.