Witamy w Krakowie

Zakochaj się w królewskim mieście!

Najlepsze hotele w najlepszych cenach !

Liczba gości


Szczegóły oferty

Szukasz pomysłu na weekend, na romantyczny pobyt we dwoje lub wyjazd z dziećmi na ferie? Zapraszamy do Krakowa! 

Dawna stolica Polski, czyli Kraków kojarzy się turystom przede wszystkim z Wawelem, Sukiennicami i Kościołem Mariackim. To jednak tylko kilka z wielu atrakcji miasta.

Czy wiesz, że pod Zamkiem Królewskim znajduje się Smocza Jama? To jaskinia, w której mrokach mieszkał podobno Smok Wawelski.
Nie lubisz zwykłych muzeów? Odwiedź miejsce inne niż wszystkie! W podziemiach pod Rynkiem czeka na Ciebie multimedialna podróż śladem 1000-letniej historii Krakowa.

Koniecznie zajrzyj na krakowski Kazimierz, czyli starą żydowską dzielnicę z dawnymi synagogami i klimatycznymi zaułkami.

Obowiązkowym i smacznym punktem wycieczki jest wizyta w słynnej w całej Polsce restauracji Wierzynek, która istnieje od 1945 roku.

Po obiedzie warto nieco odetchnąć. W Krakowie jest wiele terenów zielonych, a najchętniej odwiedzanymi są krakowskie Planty i Bulwary Wiślane, z których nocą można podziwiać pięknie oświetlony Wawel.

Czym byłaby wycieczka bez komfortowego noclegu? W Krakowie znajdziesz wygodne hotele zlokalizowane w centrum miasta takie jak Mercure Kraków Stare Miasto czy Ibis Kraków Stare Miasto. Jeżeli jesteś miłośnikiem spacerów, wybierz hotel przy Bulwarach Wiślanych – Novotel Kraków Centrum.ODKRYJ NASZE NIEZWYKŁE HOTELE W KRAKOWIE

* Najniższe dostępne ceny. Możliwość skorzystania z oferty uzależniona jest od podanych warunków i dostępności w hotelu oraz dostępnością oferty w wybranym hotelu. Zobacz warunki sprzedaży, aby uzyskać informację o cenie. W zależności od kraju ceny mogą: nie obejmować podatków, obejmować tylko podatek VAT lub obejmować wszystkie podatki (VAT i opłatę klimatyczną). Jeśli ceny nie obejmują wszystkich podatków, odpowiednie podatki (VAT i/lub opłatę klimatyczną) zostaną podane w kolejnych etapach rezerwacji. Cena jest gwarantowana wyłącznie w momencie rezerwacji.

Dołącz do ALL i korzystaj ze zniżek podczas najbliższej rezerwacji w ponad 3000 hotelach na całym świecie.