Nawet 3 razy więcej punktów Reward w naszych niebiańskich kurortach

Zarezerwuj, zamelduj się i odpocznij

Okres pobytu 03/04/2023 - 25/06/2023

Oferta dostępna tylko dla uczestników ALL

Wystąpił błąd techniczny. Odśwież stronę i spróbuj ponownie!
Jesteś zapisany do oferty. Otrzymasz dodatkowe punkty Reward.

Zbieraj dodatkowe punkty Reward

Zapisz się do oferty i ciesz się dodatkowymi punktami

Najlepsze hotele w najlepszych cenach !

Liczba gości


Szczegóły oferty

Wybierz idealny kurort dla siebie i odkryj oazę relaksu, na jaką zasługujesz. A dodatkowo zyskaj nawet 3 razy więcej punktów Reward.

Kawa na balkonie z pięknym widokiem. Spacery po piaszczystych plażach. Kąpiel wśród łagodnych fal. Odkrywanie nowych miejsc. To wakacje dokładnie takie, jak lubisz. Ręczniki rozłożone przy basenie, relaks w spa, wyborny bufet śniadaniowy, ulubiony drink — czego więcej można chcieć?

Zarezerwuj pobyt na co najmniej 2 noce w wybranych kurortach w Europie* między 29.03 a 28.05 i zatrzymaj się między 3.04 a 25.06 - zyskasz POTRÓJNE punkty Reward.
Z kolei rezerwując pobyt w uczestniczących hotelach w Grecji i zatrzymując się między 26.06 a 10.09, otrzymasz PODWÓJNE punkty Reward. 

Wyjątkowy pobyt masz w zasięgu ręki: od złocistych piasków w Antibes na Lazurowym Wybrzeżu po szwajcarskie jeziora i wspaniałe miejsca historyczne. Zdecyduj dokąd chcesz pojechać i zarezerwuj pobyt już teraz!

*Sprawdź listę hoteli uczestniczących w ofercie

Sprawdź hotele, które biorą udział w promocji (PDF, 89 Ko)
Sprawdź warunki oferty

Oferta elastyczna

Ciesz się elastycznością i bezpłatną anulacją nawet w dniu przyjazdu. 

Zbieraj punkty

W tej ofercie otrzymasz punkty Reward

Gwarancja najniższej ceny

Znalazłeś niższą cenę za rezerwację w naszym hotelu? Sprawdź jak otrzymać zwrot i dodatkowe 25% zniżki. 

Dowiedz się więcej

* Najniższe dostępne ceny. Możliwość skorzystania z oferty uzależniona jest od podanych warunków i dostępności w hotelu oraz dostępnością oferty w wybranym hotelu. Zobacz warunki sprzedaży, aby uzyskać informację o cenie. W zależności od kraju ceny mogą: nie obejmować podatków, obejmować tylko podatek VAT lub obejmować wszystkie podatki (VAT i opłatę klimatyczną). Jeśli ceny nie obejmują wszystkich podatków, odpowiednie podatki (VAT i/lub opłatę klimatyczną) zostaną podane w kolejnych etapach rezerwacji. Cena jest gwarantowana wyłącznie w momencie rezerwacji.