Tej zimy razem ze śniegiem spadają punkty Reward!

Zdobądź 500 dodatkowych punktów Reward, rezerwując z ALL.

Okres pobytu 27/12/2021 - 28/02/2022

Oferta dostępna tylko dla uczestników ALL

Wystąpił błąd techniczny. Odśwież stronę i spróbuj ponownie!
Jesteś zapisany do oferty. Otrzymasz dodatkowe punkty Reward.

Zbieraj dodatkowe punkty Reward

Zapisz się do oferty i ciesz się dodatkowymi punktami

Najlepsze hotele w najlepszych cenach !

Liczba gości


Szczegóły oferty

Zimowe powietrze tchnie świeżością, drzewa drżą na wietrze… słychać, jak coś cicho uderza o ziemię – to wraz ze śniegiem spadają punkty Reward!

Jeśli wraz z nowym rokiem z ekscytacją myślisz o podróżowaniu, czy jest lepszy sposób na odkrywanie ulubionych miejsc niż ze szczyptą magii? Zdobądź 500 dodatkowych punktów Reward do wykorzystania przy każdym pobycie w wybranym miejscu na terenie całej Europy od 27 grudnia 2021 r. do 28 lutego 2022 r., jeśli rezerwacji dokonasz między 23 grudnia 2021 r. a 31 stycznia 2022 r.

A dodatkowo możesz się zrelaksować, wiedząc, że bez względu na to, jakie wyzwanie świat postawi przed Tobą w następnej kolejności, nasze elastyczne zasady rezerwacji pozwolą Ci przełożyć rezerwację, zmienić jej termin lub ją odwołać nawet na trzy dni przed planowaną datą wyjazdu, bez żadnych dodatkowych kosztów.

Śmiało więc zarezerwuj wypad w połowie sezonu lub w któryś ze styczniowych weekendów i pozbądź się tego minorowego nastroju, zdobywając dodatkowe 500 punktów Reward w przypadku rezerwacji w sezonie zimowym z ALL. Niczego więcej Ci nie potrzeba, by wybrać się w kolejną podróż.