Żyj pełnią życia dzięki 1000 punktów Reward

Poznaj nasze najwspanialsze hotele

Okres pobytu 10/04/2023 - 02/07/2023

Oferta dostępna tylko dla uczestników ALL

Wystąpił błąd techniczny. Odśwież stronę i spróbuj ponownie!
Jesteś zapisany do oferty. Otrzymasz dodatkowe punkty Reward.

Zbieraj dodatkowe punkty Reward

Zapisz się do oferty i ciesz się dodatkowymi punktami

Najlepsze hotele w najlepszych cenach !

Liczba gości


Szczegóły oferty

Ciepłe promienie słońca muskające poduszkę. Niespieszny poranek ze świeżym sokiem pomarańczowym i pachnącymi wypiekami, a do tego mnóstwo czasu na wędrówki po brukowanych uliczkach miast i zielonych łąkach.

To jest to, na co zasługujesz. Twórz swoje własne zasady w naszych wyjątkowych hotelach w całej Europie, gdzie niesamowita obsługa, malownicze lokalizacje i najlepsza gastronomia sprawiają, że każda chwila będzie niezapomniana.

Otrzymasz od nas 1000 punktów Reward w uznaniu za Twoje swobodne celebrowanie życia w naszych luksusowych hotelach w wybranych europejskich lokalizacjach. Tylko Ty wiesz, jak żyć spektakularnie, a 1000 punktów Reward Ci to ułatwi.

Rozkoszuj się pobytem godnym gwiazdy rocka na co najmniej dwa noclegi między 10 kwietnia do 2 lipca (zarezerwuj między 10 kwietnia a 4 czerwca). To chwile tylko dla Ciebie! 

Sprawdź hotele, które biorą udział w promocji (PDF, 462 Ko)
Sprawdź warunki oferty

ALLSAFE

W trosce o komfort naszych gości wprowadziliśmy specjalne standardy bezpieczeństwa i higieny w hotelach naszej sieci. ALLSAFE to gwarancja bezpiecznego pobytu.

Więcej

Zbieraj punkty

W tej ofercie otrzymasz punkty Reward

Oferta elastyczna

Ciesz się elastycznością i bezpłatną anulacją nawet w dniu przyjazdu. 


* Najniższe dostępne ceny. Możliwość skorzystania z oferty uzależniona jest od podanych warunków i dostępności w hotelu oraz dostępnością oferty w wybranym hotelu. Zobacz warunki sprzedaży, aby uzyskać informację o cenie. W zależności od kraju ceny mogą: nie obejmować podatków, obejmować tylko podatek VAT lub obejmować wszystkie podatki (VAT i opłatę klimatyczną). Jeśli ceny nie obejmują wszystkich podatków, odpowiednie podatki (VAT i/lub opłatę klimatyczną) zostaną podane w kolejnych etapach rezerwacji. Cena jest gwarantowana wyłącznie w momencie rezerwacji.