hotelF1 Paris Porte de Montreuil (renovated)

hotelF1 Paris Porte de Montreuil (renovated)

Ocena klientów (Ocena ALL) 4.1/5 Liczba opinii: 1 715

Zobacz na mapie

O hotelu

 • Enhanced hygiene standards

 • Flexible rates

 • Labelled ALLSAFE by Bureau Véritas

 • Masks must be worn in the hotel

 • 24/7 reception desk

Ten hotel uczestniczy w programie Planet 21 i działa na rzecz Positive Hospitality.

hotel certyfikowany ALLSAFE

Lokalizacja hotelu

hotelF1 Paris Porte de Montreuil (renovated)

290-302, Rue Etienne Marcel, ZAC Eugène Barlain
93170 BAGNOLET
France

Pozycja GPS:48.855876, 2.4167

Dojazd i transport

Usługi hotelowe

Zameldowanie od: - Wymeldowanie do:

Podsumowanie
Na miejscu
 • Parking
 • Podjazd dla wózków
 • Wi-Fi
 • Śniadanie

Śniadanie

Nasze pokoje

Opinie naszych gości

Opinie naszych gości

100% potwierdzonych opinii gości, którzy zatrzymali się w naszym hotelu

Dowiedz się więcej

Ocena ALL  4.1/5  Liczba opinii: 1 715

Ocena TripAdvisor  3.0/5  Liczba opinii: 242

An excellent location

Ocena na stronie TripAdvisor 5.0/5

tofilie Couples - Opinia zatwierdzona w TripAdvisor

It was very clean! Unexpectedly clean! The bed was comfortable, not having a room key or card made our vacation easier, the breakfast food was delicious. I recommend F1 especially to young people, the hotel concept is modern, youthful, trendy. The staff was kind. As soon as we arrived, we checked in and the lady presented us with all the necessary information for the stay. Even if they don't offer towels, soap, toothbrushes or others, there is a jukebox at the Reception where you can purchase them. I appreciate this! The toilets were sanitized very often, in addition to toilet paper you also had sanitizing spray. The location is close to Carrefour, Mc Donalds and 5 minutes from the Metro station that leads directly to the center of Paris or to Disneyland. I will gladly come back here! Thank you, Hotel F1!

Hotel ok,

Ocena klientów 3.5/5

Bartek Znajomi - Opinie potwierdzone ALL

Odpowiedni stosunek jakości co do ceny.

Szanowna Pani, Jesteśmy bardzo wdzięczni za Pani/ Pana komentarze dotyczące pobytu w hotelF1 Paris Porte de Montreuil. Otrzymanie pozytywnej opinii jest dla nas zawsze wielką przyjemnością. Zapewniam Panią / Pana, że podzielę się otrzymanymi uwagami z całym zespołem. Jestem również przekonana, że Pani/Pana opinie będą stanowiły zachętę dla wszystkich członków naszego personelu do podejmowania dalszych wysiłków w celu nieustannego poprawiania jakości naszych usług. Jeszcze raz dziękujemy za podzielenie się z nami Pani/Pana opinią i mamy nadzieję, że kolejny pobyt w naszym hotelu będzie również tak samo przyjemny i udany jak poprzedni. Z poważaniem, Idir REMMAS La réception

Good experience

Ocena na stronie TripAdvisor 5.0/5

Pászka és Partn... B Opinia zatwierdzona w TripAdvisor

Very polite and helpful staff. Clean rooms. Extra service: whole day drinking water, coffee, tea, hot chocolate free of charge. We had the possibility to have breakfast at 5 a.m. I would highly recommend the hotel.

Udany pobyt

Ocena klientów 4.0/5

Anna Pary - Opinie potwierdzone ALL

Pokój czysty, codzienne wyrzucanie śmieci na plus. Miła obsługa.

Słabo.

Ocena klientów 2.0/5

Katarzyna Rodziny - Opinie potwierdzone ALL

W miarę blisko stacji metra, na szczęście jeszcze w jego zasięgu. Sama dzielnica nieciekawa, brudna i śmierdząca. Śniadania słabe, tylko na słodko, kawa okropna. Brak jakiegokolwiek aneksu kuchennego z dostępem do czajnika. Sam hotel czysty. Ogromnym minusem jest brak klimatyzacji, nie ma jej ani w pokojach ani w przestrzeniach wspólnych (przy 39 stopniach na zewnątrz naprawdę trudno tam wytrzymać). Nad ranem hałasy śmieciarek i aut dostawczych. Hotel nie odpisywał na maile, po ponownym kontakcie odpowiadał pojedynczymi słowami w j. francuskim, pomimo, że moje zapytania były po angielsku. Drugi raz raczej nie skorzystam.

Szanowna Pani Katarzyna, Serdecznie dziękujemy za poświęcenie czasu i podzielenie się z nami uwagami na temat pobytu w hotelF1 Paris Porte de Montreuil. Jest nam niezmiernie przykro, że nie spełniliśmy Pana oczekiwań; proszę zatem przyjąć z tego powodu nasze najszczersze przeprosiny. W ramach Hotel F1, dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić każdemu gościowi usługi najwyższej jakości, dlatego też przedstawione przez Panią/Pana opinie są dla nas niezwykle ważne. Pragniemy zapewnić, że już podejmujemy odpowiednie kroki, aby zniwelować problem i uniknąć jego powtórzenia się w przyszłości. Jesteśmy wdzięczni, że podzieliła się Pani/podzielił się Pan z nami swoimi doświadczeniami i mamy nadzieję, że w najbliższej przyszłości będziemy mieli szansę zaprezentowania usług wysokiej jakości. Z poważaniem, HOTEL F1 LA RECEPTION

Partner: TripAdvisor

Recenzje naszego hotelu napisane przez podróżnych

 • 501 Liczba opinii 7.2/10 Lokalizacja
 • 942 Liczba opinii 5.5/10 Pokój
 • 833 Liczba opinii 9/10 Obsługa
 • 17 Liczba opinii 7/10 Internet
 • 546 Liczba opinii 7.6/10 Czystość
 • 203 Liczba opinii 5.3/10 Śniadanie
 • 82 Liczba opinii 8.4/10 Klimat
 • 71 Liczba opinii 3.6/10 Jedzenie

Zarządzane przez Trustyou

BAGNOLET - wszystkie nasze hotele