ibis Paris Porte de Vanves Parc des Expositions 3 gwiazdki

Ocena klientów (Ocena ALL) 4.4/5 Liczba opinii: 665

ibis Paris Porte de Vanves Parc des Expositions - Image 1
ibis Paris Porte de Vanves Parc des Expositions - Image 2
ibis Paris Porte de Vanves Parc des Expositions - Image 3
ibis Paris Porte de Vanves Parc des Expositions - Image 4

Opis

O hotelu

 • Wygodne pokoje, darmowe Wi‑Fi i klimatyzacja.

 • Urozmaicone i pyszne śniadanie

 • A 2-minute walk from Métro line 13, Malakoff Plateau de Vanves station

 • Secure car park, gate and security cameras

 • Peaceful and greenery terrace

Nasze pokoje

Take advantage of our Flight + Hotel offers

Discover

Lokalizacja hotelu

ibis Paris Porte de Vanves Parc des Expositions

43, rue Jean Bleuzen
92170 VANVES
Francja

Pozycja GPS:48.822136, 2.294287

Dojazd i transport

Usługi hotelowe

Zameldowanie od: - Wymeldowanie do:

Na miejscu
 • Parking
 • Dostęp dla osób na wózkach inwalidzkich
 • Wi-Fi
 • Klimatyzacja
 • Śniadanie
 • Całkowity zakaz palenia na terenie całego obiektu

2 śniadania

Nieograniczone śniadanie bufetowe od 06:30 do 10:00, z ciastkami oraz regionalnymi produktami na ciepło i na zimno. Na żądanie dostępne produkty bezglutenowe. Ekspresowe śniadanie od 04:00 do południa, i dla osób wcześnie wychodzących, i późno wstających.

Opinie naszych gości

Opinie naszych gości

100% potwierdzonych opinii gości, którzy zatrzymali się w naszym hotelu

Dowiedz się więcej

Ocena ALL  4.4/5  Liczba opinii: 665

Ocena TripAdvisor  4.0/5  Liczba opinii: 531

dobra lokalizacja w spokojnej dzielnicy blisko stacji emtra

Ocena klientów 4.5/5

Tomasz Rodziny - Opinie potwierdzone ALL

dobre śniadanie czysto miła obsługa

Szanowny Panie, Jesteśmy bardzo wdzięczni za Pani/ Pana komentarze dotyczące pobytu w ibis Paris Porte de Vanves Parc des Expositions. Otrzymanie pozytywnej opinii jest dla nas zawsze wielką przyjemnością. Zapewniam Panią / Pana, że podzielę się otrzymanymi uwagami z całym zespołem. Jestem również przekonana / przekonany, że Pani/Pana opinie będą stanowiły zachętę dla wszystkich członków naszego personelu do podejmowania dalszych wysiłków w celu nieustannego poprawiania jakości naszych usług. Jeszcze raz dziękujemy za podzielenie się z nami Pani/Pana opinią i mamy nadzieję, że kolejny pobyt w naszym hotelu będzie również tak samo przyjemny i udany jak poprzedni. Z poważaniem, Stephane Yvard, manager.

Dobrze zlokalizowane, blisko metra

Ocena klientów 4.0/5

Roman Pary - Opinie potwierdzone ALL

Skromny ale czysty, miła obsługa.

Szanowny Panie, Jesteśmy bardzo wdzięczni za Pani/ Pana komentarze dotyczące pobytu w ibis Paris Porte de Vanves Parc des Expositions. Otrzymanie pozytywnej opinii jest dla nas zawsze wielką przyjemnością. Zapewniam Panią / Pana, że podzielę się otrzymanymi uwagami z całym zespołem. Jestem również przekonana / przekonany, że Pani/Pana opinie będą stanowiły zachętę dla wszystkich członków naszego personelu do podejmowania dalszych wysiłków w celu nieustannego poprawiania jakości naszych usług. Jeszcze raz dziękujemy za podzielenie się z nami Pani/Pana opinią i mamy nadzieję, że kolejny pobyt w naszym hotelu będzie również tak samo przyjemny i udany jak poprzedni. Z poważaniem, Stephane Yvard Manager

Dobrze zlokalizowane

Ocena klientów 3.5/5

Magdalena Rodziny - Opinie potwierdzone ALL

Stosunek jakości do ceny ok, dlatego ogolne wrażenia są pozytywne. Na plus: dość dobre śniadanie, codziennie sprzątany pokój i wymieniane ręczniki, dobre położenie hotelu, wracaliśmy ok. 23.00-24.00 i czuliśmy się bezpiecznie, uprzejma obsługa hotelu, możliwość zostawienia bagażu po wymeldowaniu. Na minus: śniadanie dobre, ale monotonne, codziennie to samo, czasami po 9.00 brakowało już niektórych produktów (kiełbasek, soku, jabłek), brak warzyw na śniadaniu, pokoje maleńkie, brak wody w butelkach w pokoju, brak lodówki w pokoju, brak czajnika w pokoju, w przypadku podróży z małymi dziećmi jest to niezbędne.

MAGDALENA S., Jesteśmy bardzo wdzięczni za Pani/ Pana komentarze dotyczące pobytu w ibis Paris Porte de Vanves Parc des Expositions. Otrzymanie pozytywnej opinii jest dla nas zawsze wielką przyjemnością. Zapewniam Panią / Pana, że podzielę się otrzymanymi uwagami z całym zespołem. Jestem również przekonana / przekonany, że Pani/Pana opinie będą stanowiły zachętę dla wszystkich członków naszego personelu do podejmowania dalszych wysiłków w celu nieustannego poprawiania jakości naszych usług. Jeszcze raz dziękujemy za podzielenie się z nami Pani/Pana opinią i mamy nadzieję, że kolejny pobyt w naszym hotelu będzie również tak samo przyjemny i udany jak poprzedni. Z poważaniem, Stephane Yvard, manager

Avoid avoid ! Better places to stay.

Ocena na stronie TripAdvisor 1.0/5

emmasL1099IM Opinia zatwierdzona w TripAdvisor

This is the worst place I have ever booked in my life. Rooms dirty. Staff very rude. Signs of drug use on the premises maybe even staff too. Manager was not very helpful either extremely rude. Windows are extremely frightening. No safety latches or catches. Great location!

Dear emmasL1099IM, Thank you for taking the time to tell us about your experience at the ibis Paris Porte de Vanves Parc des Expositions. I am sorry that your experience did not meet your expectations; please allow me to express my sincerest apologies. At Ibis, we strive to provide a superior service experience for every customer; therefore your feedback is very important to us. Please rest assured that we are taking the appropriate measures to address the problem and prevent future occurrence. We appreciate your sharing your concerns, and it is our hope that you will give us the opportunity to better serve you in the near future. Sincerely, Stephane YVARD, manager.

przez 4 na 6 dni pobytu nie działała winda

Ocena klientów 1.5/5

Paulina Pary - Opinie potwierdzone ALL

Przemili Panowie w recepcji hotelu, starali się pomóc, ale mieszkanie na wysokim piętrze przy niedziałającej windzie to był koszmar. Cztery dni z sześciu to wchodzenie po schodach. Poza tym wszystko ok, najwyraźniej Ibis obniżył swoje standardy - przy statusie Silver, jako powitalny drink dostaliśmy jedna malutka butelkę wody na 2 osoby. W pokojach nie ma wody ani szklanek a ni czajnika, nie mówiąc o expresie do kawy. Nie ma też czepków kąpielowych, czyścików do butów, igielnika - żadnych potrzebnych gadżetów. Byłam bardzo zaskoczona.

Szanowna Pani, Serdecznie dziękujemy za poświęcenie czasu i podzielenie się z nami uwagami na temat pobytu w ibis Paris Porte de Vanves Parc des Expositions. Jest nam niezmiernie przykro, że nie spełniliśmy Pani / Pana oczekiwań; proszę zatem przyjąć z tego powodu nasze najszczersze przeprosiny. W ramach Ibis, dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić każdemu gościowi usługi najwyższej jakości, dlatego też przedstawione przez Panią/Pana opinie są dla nas niezwykle ważne. Pragniemy zapewnić, że już podejmujemy odpowiednie kroki, aby zniwelować problem i uniknąć jego powtórzenia się w przyszłości. Jesteśmy wdzięczni, że podzieliła się Pani/podzielił się Pan z nami swoimi doświadczeniami i mamy nadzieję, że w najbliższej przyszłości będziemy mieli szansę zaprezentowania usług wysokiej jakości. Z poważaniem, Stephane Yvard, manager

Partner: TripAdvisor

Recenzje naszego hotelu napisane przez podróżnych

 • 366 Liczba opinii 8.9/10 Lokalizacja
 • 450 Liczba opinii 6.9/10 Pokój
 • 469 Liczba opinii 9.2/10 Obsługa
 • 5 Liczba opinii 6.2/10 Internet
 • 251 Liczba opinii 8.3/10 Śniadanie
 • 205 Liczba opinii 8.9/10 Czystość
 • 59 Liczba opinii 4.2/10 Udogodnienia

Zarządzane przez Trustyou

Inne nasze placówki w pobliżu

Vanves - wszystkie nasze hotele