ibis Nanterre la Défense 3 sterren

Avis-klantbeoordeling (ALL beoordeling) 4.2/5 426 beoordelingen

ibis Nanterre la Défense - Image 1
ibis Nanterre la Défense - Image 2
ibis Nanterre la Défense - Image 3
ibis Nanterre la Défense - Image 4

Omschrijving

Extras van het hotel

  • Hotel in de buurt van Paris La Défense Arena in Nanterre

  • Gezellig restaurant met co-working ruimte

  • Gezellige bar met een uitgebreide selectie Europese bieren

  • Gerenoveerde en ingerichte vergaderruimten

  • Privéparkeergarage

Onze accommodaties

Take advantage of our Flight + Hotel offers

Discover

Hotel locatie

ibis Nanterre la Défense

36/38 avenue Champs Pierreux
92000 NANTERRE
Frankrijk

Gps:48.888395, 2.212458

Toegang en transport

Hoteldiensten

Inchecken vanaf - Uitchecken tot

Op het terrein
  • Parking
  • Restaurant
  • Rolstoeltoegankelijk
  • Wifi
  • Airconditioning
  • Bar
  • 100% niet-roken accommodatie

CHARLIES CORNER NANTERRE

Voor een harmonieus verblijf gaat er niets boven een heerlijk moment met een mix van smaken. De chef-kok van Charlie's Corner, ons restaurant in Nanterre, biedt een zelfgemaakt seizoensmenu op basis van verse ingrediënten.

Boek

Onze beoordelingen van gasten

Onze beoordelingen van gasten

100% gecertificeerde beoordelingen van gasten die echt bij ons hebben overnacht

Meer informatie

ALL beoordeling  4.2/5  426 beoordelingen

TripAdvisor score  3.4/5  414 beoordelingen

Alles perfect in orde

Avis-klantbeoordeling 5.0/5

Anoniem Vrienden - ALL bevestigde berichten

Vriendelijk personeel, mooi opgeruimde en propere kamers. We hebben geen enkele klacht.

Geachte INEZ B., Wij stellen uw opmerkingen over uw verblijf in ibis Nanterre La Défense erg op prijs. Het is altijd prettig om positieve reacties te mogen ontvangen. Uw opmerkingen zullen wij overbrengen aan ons team. Wij zijn ervan overtuigd, dat uw reactie ons personeel zal stimuleren om voortdurend te blijven streven naar een hoge kwaliteit van onze dienstverlening. Nogmaals bedankt voor het delen van uw ervaringen en wij hopen dat uw volgende bezoek even prettig zal verlopen als het vorige. Hoogachtend, Edward Responsable hébergement

Goede locatie, kamers klein

Avis-klantbeoordeling 3.5/5

Anoniem Zaken - ALL bevestigde berichten

Goede locatie, kleine kamers

Geachte IVAN C., Wij stellen uw opmerkingen over uw verblijf in ibis Nanterre La Défense erg op prijs. Het is altijd prettig om positieve reacties te mogen ontvangen. Uw opmerkingen zullen wij overbrengen aan ons team. Wij zijn ervan overtuigd, dat uw reactie ons personeel zal stimuleren om voortdurend te blijven streven naar een hoge kwaliteit van onze dienstverlening. Nogmaals bedankt voor het delen van uw ervaringen en wij hopen dat uw volgende bezoek even prettig zal verlopen als het vorige. Hoogachtend, Edward Responsable hébergement

Matig

Avis-klantbeoordeling 3.0/5

Ron Zaken - ALL bevestigde berichten

Restaurant en bar hele weekend dicht en niets te drinken te koop in hotel, geen koelkast dus zelf iets meenemen is ook zinloos aangezien de kamer veel te warm is. Wel keurig schoon en ontbijt prima.

Beste gast, Bedankt dat je de tijd hebt genomen om jouw feedback te geven. We hopen je snel weer te verwelkomen in ons hotel. Ter informatie: het restaurant/bar is in het weekend gesloten, zoals aangegeven op de website. Met vriendelijke groet, Edward Responsable hébergement

Gemiddeld hotel

Tripadvisor-waardering 3.0/5

RobertJV07 Zaken - Gecertificeerde beoordeling door TripAdvisor

Dit hotel is wat je noemt gemiddeld in alles, behalve de faciliteiten. Het restaurant is 's avonds alleen geopend van maaandag tot en met donderdag, wat vervelend is als je een lange dag gewerkt hebt en snel nog iets wil eten op de gesloten dagen. De kamers zijn niet groot, maar groot genoeg.

dear Robertjv07 wir danken Ihnen vielmals, dass Sie sich nach Ihrem Aufenthalt im ibis Nanterre La Défense die Zeit genommen haben, uns zu schreiben, und bedauern zutiefst, dass die erbrachten Serviceleistungen Ihren Erwartungen nicht entsprochen haben. Für die entstandenen Unannehmlichkeiten bitten wir Sie vielmals um Entschuldigung. Mit herzlichen Grüßen Yves Hassenfratz Directeur

Basic

Tripadvisor-waardering 3.0/5

Rudy V Vakantie met vrienden - Gecertificeerde beoordeling door TripAdvisor

Alles in dit hotel is nogal basic. Kleine kamer, maar wel net. Ook restaurant en bar zijn klein, geen mooi interieur. Ontbijt is uitgebreid. Is gelegen tussen bedrijfsgebouwen, geen restaurants, bars of café's. Als ze er al zijn, zijn ze gesloten op zaterdag en zondag. Een avondwandeling is hier geen optie. Jammer.

In samenwerking met TripAdvisor

Andere internetgebruikers beoordelen ons hotel

  • 118 beoordelingen 7/10 Locatie
  • 251 beoordelingen 5.5/10 Kamer
  • 240 beoordelingen 8.4/10 Service
  • 126 beoordelingen 6.1/10 Netheid
  • 115 beoordelingen 7.3/10 Ontbijt
  • 17 beoordelingen 4/10 Bar en Dranken

Mogelijk gemaakt door Trustyou

Onze andere etablissementen in de buurt

Al onze hotels in Nanterre