Informacje dla podróżnych: Ograniczenia dotyczące podróżowania i globalne zasady anulowania rezerwacji


Aktualizacja: 1 lipca 2022

Bezpieczeństwo oraz dobre samopoczucie gości są od zawsze w centrum naszej uwagi i głównym motorem naszych działań. W związku z obecną sytuacją w krajach położonych na północnym wybrzeżu Morza Czarnego zmieniliśmy naszą politykę anulowania rezerwacji, aby zapewnić dobre samopoczucie gości i pracowników naszych hoteli. Kontynuujemy także wdrażanie w naszych hotelach znaku czystości i prewencji ALLSAFE, który reprezentuje jedne z najbardziej rygorystycznych standardów czystości i protokołów operacyjnych w świecie hotelarstwa.

Dowiedz się więcej o ALLSAFE  >

Zarezerwowałeś hotel w ofercie elastycznej bezpośrednio w kanałach rezerwacyjnych Accor?

Goście, którzy dokonali rezerwacji z możliwością zmiany, mogą anulować lub zmienić rezerwację na stronie http://all.accor.com (dla nowej rezerwacji obowiązują te same warunki sprzedaży, co dla pierwszej) 

REZERWACJE PRZEZ POŚREDNIKÓW:
Pośrednicy muszą respektować powyższą politykę anulacji Accor. Goście, którzy dokonali rezerwacji za pośrednictwem biura podróży, internetowej platformy rezerwacji lub innych partnerów, powinni skontaktować się bezpośrednio z dostawcą usługi rezerwacji w celu zapoznania się z opcjami modyfikacji, anulacji kredytowego, możliwymi dla danej rezerwacji. 

REZERWACJE GRUPOWE:
Nasz zespół sprzedaży jest w stałym kontakcie z hotelami w sprawie wszystkich rezerwacji grupowych (spotkania, konferencje), aby zapewnić możliwie najlepsze warunki. Każda rezerwacja jest rozpatrywana indywidualnie, pod kątem możliwej zmiany lub anulacji.

INNE:
Jeśli rezerwacja została zrobiona na poniższych stronach marek, prosimy o sprawdzenie warunków bezpośrednio pod linkami: Zalecamy, aby wszyscy podróżujący zapoznali się z wytycznymi Światowej Organizacji Zdrowia i stosowali się do wszelkich wskazówek dotyczących podróży wydanych przez ich kraje ojczyste.

Dane kontaktowe hoteli znajdują się na stronie, pełna lista hoteli pod linkiem: https://all.accor.com/gb/world/hotels-accor-monde.shtml