Hotel Raffles
LUXURY an oasis for the well travelled
Hotel Raffles
Raffles

An Oasis for the Well Travelled

W Raffles wierzymy, że prawdziwy luksus polega nie na tym, co robimy, ale na tym, jak się dzięki nam czujesz


Od ponad 128 lat hotele Raffles stanowią oazę dla obieżyświatów i są uwielbiane przez osoby żądne przygód i ceniące najlepszą jakości. Miejsca te łączą to, co znajome z tym, co egzotyczne, autentyczne i lokalne. Każdy jest miłym gościem, który czuje się rozumiany, szanowany i otoczony opieką. Wierzymy, że prawdziwy luksus polega nie na tym, co robimy, ale na tym, jak się dzięki nam czujesz. Raffles to miejsce, gdzie możesz być sobą, masz odpowiednią przestrzeń, wolny wybór. To miejsce, gdzie rozumiemy Twoje indywidualne oczekiwania. Pragniemy inspirować ludzi, aby chcieli odkrywać więcej, więcej robić. Budzimy ich ciekawość gości i wzbogacamy ich pobyt.

Wybór hotelu

  • Le Royal Monceau - Raffles Paris

    Step inside a masterpiece at the heart of the City of Light. Poised majestically in the shadow of the Arc de Triomphe, Le Royal Monceau is not just a luxury hotel but a legend that has played host to the greats of history. Daringly redesigned by PhilippeStarck, this Parisian icon is just a stone's throw from the world's most famous avenue, the Champs Elysées. We invite you to experience an oasis of refinement and unrivalled service.

  • Raffles Europejski Warsaw (Opening April 2018)

    We welcome you to a stately icon in the heart of Warsaw whose heritage stretches back over 160 years. Raffles Europejski Warsaw is a timeless monument to the city, reinvented with the essence of modern luxury. The building's enduring elegance is complemented by allusions to Polish culture, from our restaurants' cuisine to specially curated artworks and marble mosaics of the city skyline. Welcoming and intimate service includes discreet Raffles touches like private butlers, 24 hours a day.

PROGRAM LOJALNOŚCIOWY

Skorzystaj ze swoich korzyści ALL w hotelach tej marki

Korzystaj z ekskluzywnych ofert z ALL - Accor Live Limitless. Zostań nagrodzony podczas pobytu w hotelach tej marki** oraz w wielu innych hotelach, kurortach i prywatnych obiektach na całym świecie.

*Publikowana cena jest najniższą dostępną ceną dla dwóch gości przy pobycie na jedną noc w standardowym pokoju dwuosobowym, bez śniadania i opłat miejscowych. Cena publikowana na stronie all.accor.com przez ostatnie 24 godziny obowiązuje przy pobycie obejmującym jedną noc w ciągu kolejnych 8 dni licząc od dnia następnego. Możliwość skorzystania z oferty uzależniona od podanych warunków oraz od dostępności hotelu w wybranym terminie. W zależności od kraju ceny mogą: nie obejmować podatków, obejmować tylko podatek VAT lub obejmować wszystkie podatki (VAT/opłata klimatyczna). Jeśli ceny nie obejmują wszystkich podatków, odpowiednie podatki (VAT /opłata klimatyczna) zostaną podane w kolejnych etapach rezerwacji. W przypadku niedokonania rezerwacji, publikowane ceny mogą ulec zmianie.
** Niektóre hotele tej marki nie uczestniczą w programie lojalnościowym ALL. Zapoznaj się z listą hoteli nieuczestniczących