Hotel Peppers
PREMIUM Pamiętaj
Hotel Peppers
PepperS

Pamiętaj

Jak nigdzie indziej

Marka Peppers stała się synonimem wyrafinowanego odpustu, dbałości o szczegóły i doskonałej, osobistej obsługi. Odkryj nieodpartą i intrygującą gamę obiektów oferujących zaciszne zakwaterowanie, zlokalizowanych wybiórczo w niektórych z najbardziej spektakularnych miejsc w Australii, Nowej Zelandii i Indonezji.
Od wiejskich posiadłości po relaksujące kurorty przy plaży, od światowej klasy ośrodków golfowych po romantyczne oazy pośród winnic, marka Peppers łączy w sobie przyjazną, dostosowaną do indywidualnych potrzeb klientów obsługę, z wyjątkowym jedzeniem i winem.

Wybór hotelu

PROGRAM LOJALNOŚCIOWY

Skorzystaj ze swoich korzyści ALL w hotelach tej marki

Korzystaj z ekskluzywnych ofert z ALL - Accor Live Limitless. Zostań nagrodzony podczas pobytu w hotelach tej marki** oraz w wielu innych hotelach, kurortach i prywatnych obiektach na całym świecie.

*Publikowana cena jest najniższą dostępną ceną dla dwóch gości przy pobycie na jedną noc w standardowym pokoju dwuosobowym, bez śniadania i opłat miejscowych. Cena publikowana na stronie all.accor.com przez ostatnie 24 godziny obowiązuje przy pobycie obejmującym jedną noc w ciągu kolejnych 8 dni licząc od dnia następnego. Możliwość skorzystania z oferty uzależniona od podanych warunków oraz od dostępności hotelu w wybranym terminie. W zależności od kraju ceny mogą: nie obejmować podatków, obejmować tylko podatek VAT lub obejmować wszystkie podatki (VAT/opłata klimatyczna). Jeśli ceny nie obejmują wszystkich podatków, odpowiednie podatki (VAT /opłata klimatyczna) zostaną podane w kolejnych etapach rezerwacji. W przypadku niedokonania rezerwacji, publikowane ceny mogą ulec zmianie.
** Niektóre hotele tej marki nie uczestniczą w programie lojalnościowym ALL. Zapoznaj się z listą hoteli nieuczestniczących