Hotel MGallery
PREMIUM STORIES THAT STAY
Hotel MGallery
MGallery

STORIES THAT STAY

Legendarna kolekcja hoteli rozsianych po całym świecie

Wybór hotelu

  • Hôtel L'Échiquier Opéra Paris - MGallery

    Utrzymany w stylu Art Nouveau 4-gwiazdkowy hotel L'Echiquier Opéra Paris z nowoczesnymi akcentami jest położony w centrum Paryża, w sercu francuskiej kultury i sztuki życia, blisko gmachu opery oraz teatrów i kabaretów mających swą siedzibę przy Grands Boulevards. Drewniane detale, mozaiki na podłogach oraz piękne obrazy sprawiają, że ten niedawno odnowiony hotel wpisuje się w ducha Belle Époque. Zapraszamy do pokoi i apartamentów o nowoczesnym wystroju i niepowtarzalnej paryskiej atmosferze.

  • Hôtel Molitor Paris - MGallery

    Odkryj miejski kurort położony w sercu eleganckiej 16. dzielnicy Paryża. Zanurz się w całorocznym basenie z podgrzewaną wodą lub popływaj w zabytkowym krytym basenie z lat 30. Potrzebujesz relaksu? Skorzystaj ze Spa by Clarins, sauny, łaźni tureckiej lubprywatnej lekcji z trenerem sportowym. Restauracja Brasserie Molitor oferuje autentyczną, smaczną kuchnię. Taras na dachu, oferujący koktajle i lekkie posiłki otwarty od maja do września.

  • Hôtel Le Louis Versailles Château - MGallery

    Le Louis zaprasza do odkrycia swoich 4-gwiazdkowych usług w samym sercu Wersalu, w pobliżu zamku. Podaruj sobie luksusowy pobyt w odrestaurowanym, zabytkowym hotelu, w którym spotykają się różne epoki, łącząc nowoczesną elegancję z klasycznym wysublimowaniem. Delektuj się przytulną atmosferą alkowy i jej barem. Zwieńczają ją majestatyczny żyrandol i baldachim: W Le Louis kluczową rolę odgrywa światło, zapewniając temu luksusowemu otoczeniu magiczną i ciepłą aurę.

PROGRAM LOJALNOŚCIOWY

Skorzystaj ze swoich korzyści ALL w hotelach tej marki

Korzystaj z ekskluzywnych ofert z ALL - Accor Live Limitless. Zostań nagrodzony podczas pobytu w hotelach tej marki** oraz w wielu innych hotelach, kurortach i prywatnych obiektach na całym świecie.

*Publikowana cena jest najniższą dostępną ceną dla dwóch gości przy pobycie na jedną noc w standardowym pokoju dwuosobowym, bez śniadania i opłat miejscowych. Cena publikowana na stronie all.accor.com przez ostatnie 24 godziny obowiązuje przy pobycie obejmującym jedną noc w ciągu kolejnych 8 dni licząc od dnia następnego. Możliwość skorzystania z oferty uzależniona od podanych warunków oraz od dostępności hotelu w wybranym terminie. W zależności od kraju ceny mogą: nie obejmować podatków, obejmować tylko podatek VAT lub obejmować wszystkie podatki (VAT/opłata klimatyczna). Jeśli ceny nie obejmują wszystkich podatków, odpowiednie podatki (VAT /opłata klimatyczna) zostaną podane w kolejnych etapach rezerwacji. W przypadku niedokonania rezerwacji, publikowane ceny mogą ulec zmianie.
** Niektóre hotele tej marki nie uczestniczą w programie lojalnościowym ALL. Zapoznaj się z listą hoteli nieuczestniczących