Wyjątkowe miejsce na znalezienie siebie.

Marka, która wykracza poza wszelkie oczekiwania

Zrodzona z pragnienia harmonijnego współistnienia człowieka z przyrodą i rozwijająca swoją działalność z pasją do zachowania naszego środowiska naturalnego, Mantis udostępnia światu wyjątkowe hotele i umożliwia eko-wypady w odległe miejsca, które pobudzają duszę i ożywiają umysł. Każdy projekt Mantis realizowany jest z najwyższym szacunkiem dla otoczenia i dąży do autentycznej celebracji danego miejsca oraz otaczającej go społeczności i kultury. Każda propozycja Mantis jest unikalna i dąży do ożywienia charakteru i ducha wybranej lokalizacji.

Dzięki ponad 20-letniemu doświadczeniu w dziedzinie rozwoju, zarządzania hotelarstwem i marketingiem marka Mantis stała się synonimem jakości i doskonałości.

Czy to rozległe i złożone, czy niewielkie i kameralne - większość oferowanych przez Mantis turystycznych miejsc docelowych znajduje się na całkowitym uboczu, w zakątkach kulturowych i dziewiczych lokalizacjach. Dbając dziś o lepsze jutro, możemy przetransportować naszych gości z napędzanego gorącym powietrzem balonu nad afrykańską sawanną do nadmorskiego bungalowu o iście pałacowym standardzie.
Wierzymy, że wzrost naszej grupy i szacunek, jakim cieszy się na rynku, oparte są na naszym uznaniu i poszanowaniu środowiska, stąd akronim Mantis:
Man And Nature Together Is Sustainable (z ang. Człowiek wspólnie z przyrodą oznacza zrównoważenie).

Jesteśmy zrodzeni z Afryki.

Poznaj Mantis

Znajdź swój hotel