Hotel Mantis
PREMIUM Wyjątkowe miejsce na znalezienie siebie.
Hotel Mantis
Mantis

Wyjątkowe miejsce na znalezienie siebie.

Marka, która wykracza poza wszelkie oczekiwania

Zrodzona z pragnienia harmonijnego współistnienia człowieka z przyrodą i rozwijająca swoją działalność z pasją do zachowania naszego środowiska naturalnego, Mantis udostępnia światu wyjątkowe hotele i umożliwia eko-wypady w odległe miejsca, które pobudzają duszę i ożywiają umysł. Każdy projekt Mantis realizowany jest z najwyższym szacunkiem dla otoczenia i dąży do autentycznej celebracji danego miejsca oraz otaczającej go społeczności i kultury. Każda propozycja Mantis jest unikalna i dąży do ożywienia charakteru i ducha wybranej lokalizacji.

Wybór hotelu

  • MANTIS FOUNDERS LODGE

    Mantis Founder's Lodge offers classic hospitality that is focused on detailed service. This 6 suite safari lodge is in the Eastern Cape, just one hour from Port Elizabeth. Founder's offers a luxurious safari experience with a flair of romance for couples, and an intimate social environment for families and friends travelling together.

PROGRAM LOJALNOŚCIOWY

Skorzystaj ze swoich korzyści ALL w hotelach tej marki

Korzystaj z ekskluzywnych ofert z ALL - Accor Live Limitless. Zostań nagrodzony podczas pobytu w hotelach tej marki** oraz w wielu innych hotelach, kurortach i prywatnych obiektach na całym świecie.

*Publikowana cena jest najniższą dostępną ceną dla dwóch gości przy pobycie na jedną noc w standardowym pokoju dwuosobowym, bez śniadania i opłat miejscowych. Cena publikowana na stronie all.accor.com przez ostatnie 24 godziny obowiązuje przy pobycie obejmującym jedną noc w ciągu kolejnych 8 dni licząc od dnia następnego. Możliwość skorzystania z oferty uzależniona od podanych warunków oraz od dostępności hotelu w wybranym terminie. W zależności od kraju ceny mogą: nie obejmować podatków, obejmować tylko podatek VAT lub obejmować wszystkie podatki (VAT/opłata klimatyczna). Jeśli ceny nie obejmują wszystkich podatków, odpowiednie podatki (VAT /opłata klimatyczna) zostaną podane w kolejnych etapach rezerwacji. W przypadku niedokonania rezerwacji, publikowane ceny mogą ulec zmianie.
** Niektóre hotele tej marki nie uczestniczą w programie lojalnościowym ALL. Zapoznaj się z listą hoteli nieuczestniczących