Hotel Ibis Budget
ECONOMY MIEJSKIE HOTELE, MĄDRY WYBÓR
Hotel Ibis Budget
Ibis Budget

MIEJSKIE HOTELE, MĄDRY WYBÓR

Dla tych, którzy uwielbiają atrakcyjne ceny

Najlepsza oferta w mieście.
Miejski, nowoczesny wystrój.
Przyjazna atmosfera.
Eleganckie i wygodne pokoje.
Miejsca ogólnodostępne o luźnej atmosferze, która zachęca do interakcji.
Poczucie humoru oraz najniższa cena, której nikt nie przebije.

Wybór hotelu

  • ibis budget Paris Porte de Vanves

    Hotel ibis budget Paris Porte de Vanves mieści się 10 minut spacerem od centrum wystawowego Porte de Versailles, 15 minut metrem od dworca kolejowego Montparnasse oraz jedynie 20 minut od Wieży Eiffla i Pól Elizejskich. Do lotniska Orly można dojechać samochodem w 15 minut. Zapraszamy na pyszne, pożywne śniadania. Oferta obejmuje darmową sieć WIFI, płatny zadaszony parking i całodobową recepcję (w razie jakichkolwiek wątpliwości jesteśmy do dyspozycji gości). Tuż przy hotelu znajdują się restauracje.

  • ibis budget Edinburgh Park

    W naszym spokojnym hotelu zaoszczędzisz na tym, czego nie potrzebujesz, nie tracąc nic z tego, co istotne. Hotel ibis Budget Edinburgh Park jest nowoczesny i dysponuje doskonałym wyposażeniem oraz obsługą. Na terenie hotelu znajduje się całodobowa kawiarnia i 161 pokojów Cocoon oraz darmowy parking ułatwiający dojazd i powrót samochodem.

  • ibis budget São Paulo Jardins

    Hotel ibis Budget Jardins ma świetną lokalizację jedynie 1,5 km od Parku Ibirapuera, niedaleko głównych atrakcji turystycznych São Paulo, takich jak Rua Oscar Freire, Av. Paulista, MASP (Muzeum Sztuki São Paulo) czy Muzeum Obrazu i Dźwięku, jedynie 9 km od lotniska Congonhas i 28 km od lotniska Guarulhos. Warto znaleźć chwilę, by poznać najlepsze bary i restauracje w regionie. Poza zakwaterowaniem oferujemy darmową sieć WIFI, zróżnicowane śniadanie w formie bufetu i całodobowy sklep.

*Publikowana cena jest najniższą dostępną ceną dla dwóch gości przy pobycie na jedną noc w standardowym pokoju dwuosobowym, bez śniadania i opłat miejscowych. Cena publikowana na stronie all.accor.com przez ostatnie 24 godziny obowiązuje przy pobycie obejmującym jedną noc w ciągu kolejnych 8 dni licząc od dnia następnego. Możliwość skorzystania z oferty uzależniona od podanych warunków oraz od dostępności hotelu w wybranym terminie. W zależności od kraju ceny mogą: nie obejmować podatków, obejmować tylko podatek VAT lub obejmować wszystkie podatki (VAT/opłata klimatyczna). Jeśli ceny nie obejmują wszystkich podatków, odpowiednie podatki (VAT /opłata klimatyczna) zostaną podane w kolejnych etapach rezerwacji. W przypadku niedokonania rezerwacji, publikowane ceny mogą ulec zmianie.