Hotel Handwritten Collection
MIDSCALE ELEGANCKIE HOTELE BUTIKOWE Z PRAWDZIWĄ OSOBOWOŚCIĄ
Hotel Handwritten Collection
Handwritten Collection

ELEGANCKIE HOTELE BUTIKOWE Z PRAWDZIWĄ OSOBOWOŚCIĄ

Handwritten Collection to kolekcja uroczych i eleganckich miejsc, stworzonych z troską i życzliwością. 
 
Każdy z hoteli Handwritten Collection jest jedyny w swoim rodzaju, stanowiąc odzwierciedlenie ciepła i charakteru prowadzących go osób.
 
Jako gość, doświadczasz autentycznie oczyszczającego pobytu. Serdeczne przyjęcie gospodarza, elegancki i zapewniający intymną atmosferę wystrój ułatwiają nawiązywanie inspirujących rozmów i szczerych więzi.

PROGRAM LOJALNOŚCIOWY

Skorzystaj ze swoich korzyści ALL w hotelach tej marki

Korzystaj z ekskluzywnych ofert z ALL - Accor Live Limitless. Zostań nagrodzony podczas pobytu w hotelach tej marki** oraz w wielu innych hotelach, kurortach i prywatnych obiektach na całym świecie.

*Publikowana cena jest najniższą dostępną ceną dla dwóch gości przy pobycie na jedną noc w standardowym pokoju dwuosobowym, bez śniadania i opłat miejscowych. Cena publikowana na stronie all.accor.com przez ostatnie 24 godziny obowiązuje przy pobycie obejmującym jedną noc w ciągu kolejnych 8 dni licząc od dnia następnego. Możliwość skorzystania z oferty uzależniona od podanych warunków oraz od dostępności hotelu w wybranym terminie. W zależności od kraju ceny mogą: nie obejmować podatków, obejmować tylko podatek VAT lub obejmować wszystkie podatki (VAT/opłata klimatyczna). Jeśli ceny nie obejmują wszystkich podatków, odpowiednie podatki (VAT /opłata klimatyczna) zostaną podane w kolejnych etapach rezerwacji. W przypadku niedokonania rezerwacji, publikowane ceny mogą ulec zmianie.
** Niektóre hotele tej marki nie uczestniczą w programie lojalnościowym ALL. Zapoznaj się z listą hoteli nieuczestniczących