ALL Ways on My Mind

Sofitel & MGallery'de kahvaltı dahil %25'e varan indirim

Konaklama rezervasyonunuzu Orta Doğu, Sahra Altı ve Doğu Afrika ve Türkiye'deki katılımcı Sofitel ve MGallery otellerimizden birine yapın.

Teklifin konaklama dönemi; başlangıç tarihi 15/09/2022 bitiş tarihi 15/09/2023

%25'e varan indirim için Giriş Yapın veya Üye Olun

En iyi oteller en iyi fiyatlarla !

Konuklarınızı seçin


Teklifin açıklaması

Sofitel ile muhteşem Fransız ihtişamında dinlenin ve gösterişli lüks konaklamaların keyfini çıkarın ya da MGallery ile bir sonraki tatilinizi rahatlatıcı, heyecan verici ve unutulmaz bir hale getirin.

Türkiye, Orta Doğu, Sahra Altı ve Doğu Afrika'daki Sofitel & MGallery katılımcı otellerinden herhangi birinde yapacağınız konaklamalarınızda kahvaltı dahil %25'e varan indirim fırsatından yararlanın.​

Kampanyaya katılmak için:
1. Konaklamanızda %25'e kadar indirimden faydalanmak için ALL hesabınıza giriş yapın veya Üye Olun.
2. 31 Mart 2024 tarihine kadar rezervasyon yapın ve konaklayın
3. Ayrıca, bu teklif ile rezervasyon yaparken mevcut kazandığınız Ödül puanlarınızı kullanabilirsiniz!

Bu teklif yalnızca Türkiye, Orta Doğu, Sahra Altı ve Doğu Afrika'daki katılımcı Sofitel & MGallery otellerinde geçerlidir.


Kampanya koşullarına göz atın

+20 Otellerinde​

Bu teklif tüm katılımcı markalarımızda geçerlidir.

Puanlarınızı Kullanın

Rezervasyon yapmak için Ödül Puanlarınızı kullanın.

En İyi Fiyat Garantisi

Daha düşük bir fiyat seçeneği bulmanız halinde, fiyatları eşleştiriyoruz ve rakip fiyat üzerinden %25 indirim sunuyoruz! 
Koşullara bakın

Daha fazla bilgi edinin

Favori otellerimizi keşfedin

*Belirtilen fiyatlar, çift kişilik standart oda için, vergiler, kahvaltı ve ek hizmetler dahil olmadan başlangıç fiyatlarıdır. all.accor.com sitesinde 24 saat içerisinde gördüğünüz fiyatlar, yarından itibaren sonraki 8 gün içinde bir gecelik konaklama içindir. Otel koşullarına, periyoda ve müsaitliğe göre değişiklik gösterir. Ülkelere bağlı olarak, fiyatlar vergiler dahil/hariç veya tüm vergiler dahil/hariç olabilir. Vergiler dahil olmadığı takdirde, ilgili vergiler (KDV ve/veya şehir vergisi) rezervasyon aşamasının son bölümünde belirtilir. Gösterilen fiyatlar sadece rezervasyon aşamasında garanti edilir.