Poznaj najlepsze miasta w Europie i skorzystaj z tej oferty!

ZNAJDŹ IDEALNY HOTEL

Odkrywanie nowych miejsc, oddychanie innym powietrzem, poznawanie unikalnych kultur…

Nie ma nic lepszego niż tętniące życiem miasto, w którym można popijać drinki w ekskluzywnym barze, spacerować wąskimi uliczkami starego miasta, obserwować ludzi w najstarszej kawiarni w mieście lub odwiedzić najbardziej tradycyjne restauracje w okolicy. Teraz nadszedł czas, aby nadrobić zaległości i dobrze się bawić!

Zaplanuj wymarzony wypad i skorzystaj z naszej jesiennej oferty ALL:
Zaoszczędź do 15%
i anuluj pobyt bezpłatnie do 3 dni przed przyjazdem, jeśli Twoje plany ulegną zmianie*.

Jedna dobra wiadomość to za mało, dlatego oferujemy dodatkową zniżkę 10% w europejskich hotelach uczestniczących w programie dla wszystkich klubowiczów programu ALL*.

To jeszcze nie wszystko: uczestnicy programu ALL, którzy zapiszą się do naszej oferty dotyczącej uzyskania dodatkowych punktów Reward, mogą otrzymać nawet 6000 dodatkowych punktów za rezerwacje dokonane w okresie od 23 września do 4 listopada w przypadku maksymalnie 3 pobytów na całym świecie w okresie od 23 września do 31 grudnia 2021*.
Kliknij tutaj, aby zapisać się do oferty i uzyskać nawet 6000 dodatkowych punktów Reward.

Czas na Twój ruch!
Gdzie stworzysz nowe wspomnienia z bliskimi? W Londynie, Paryżu, Barcelonie, Monachium czy w Moskwie?
Nie możemy się doczekać Twojego przyjazdu!

* Wszystkie warunki można znaleźć w dolnej części tej strony po kliknięciu dedykowanego pola.

Hotele w Warszawie

Warszawa

Obserwuj przechodniów na brukowanych ulicach Pragi lub odkrywaj fascynującą przeszłość Warszawy. Wybierz się na wyciszający spacer po Cmentarzu Powązkowskim, obejrzyj freski w Kościele św. Anny albo zwiedzaj malownicze pałace i zadbane ogrody Warszawy.

Rezerwuj
Kraków

Kraków

Kraków to dawna stolica Polski i miasto królów. Tutaj każdy zakątek ma do opowiedzenia niezwykłą historię. Na początek jednak każdy turysta, również poruszający się na dwóch kółkach, koniecznie musi odbyć podróż słynną Drogą Królewską.

Rezerwuj hotele w Krakowie

Berlin

W Berlinie czekają na Ciebie niezliczone atrakcje. Niezależnie od tego, czy jesteś tu po raz pierwszy czy nie, zawsze odkryjesz coś nowego! Tętniąca życiem wielokulturowa scena czeka na Ciebie.

Rezerwuj

Amsterdam

Hofje w Amsterdamie to idealne zaciszne miejsca dla zakochanych. Wizyta w tym mieście musi obejmować wycieczkę po kanale, przejażdżkę rowerem obok młynów i próbę zmierzenia się z najwyższą huśtawką w Europie.

Rezerwuj

London

To oczywisty wybór. Londyn jest jednym z najczęściej odwiedzanych miast w Europie z wielu powodów: znajdują się tu światowej klasy muzea i atrakcje, dzięki czemu w tym dynamicznym mieście nie zabraknie miejsc do zwiedzania dla gości w każdym wieku.

Rezerwuj
paris

Paris

Miasto Świateł jest wymarzonym miejscem na wycieczkę. Jest w nim pełno sklepów, muzeów i najlepszych na świecie restauracji. Niczego tu nie brakuje.

Rezerwuj

Madrid

Zaplanuj wycieczkę do hiszpańskiej stolicy, poznaj tę barwną kulturę i przedłuż letni sezon, rozkoszując się promieniami słońca, popijając Sangríę lub kosztując najlepszych przekąsek na świecie.

Rezerwuj

Florence

W tym wspaniałym artystycznym mieście warto zobaczyć m.in. dzwonnicę Giotto, kopułę Brunelleschi, Ponte Vecchio czy przechowywane w Uffizi arcydzieła sztuki. Zarezerwuj wycieczkę do Florencji i chłoń włoską historię wszystkimi zmysłami.

Rezerwuj

Rabat 10% dla uczestników

Więcej
Tisch Hotel Office

Warunki oferty Miejskie Wypady Europa Północna i Południowa

Więcej

DLACZEGO WARTO REZERWOWAĆ NA STRONIE all.accor.com