Poznaj najlepsze miasta w Europie i skorzystaj z tej oferty!

ZNAJDŹ IDEALNY HOTEL

Obecność najlepszych przyjaciół to jedna z największych radości życia. A świadomość, że możecie znów razem zorganizować wyjazd to przyjemność sama w sobie. Wrócił czas wspólnego śmiechu, rozmów, relaksu i po prostu bycia razem! 

Nasza oferta Advance Saver oznacza, że możesz zaoszczędzić nawet 25% przy następnym pobycie, jeśli dokonasz rezerwacji na co najmniej 15 dni przed datą przyjazdu. Wybierz ulubione miejsce spośród setek dostępnych hoteli i zapłać mniej za pobyt.
Jedna dobra wiadomość to za mało, dlatego oferujemy dodatkową zniżkę 10% w europejskich hotelach uczestniczących w programie dla wszystkich klubowiczów programu ALL*.

Niech Europa stanie się Waszym królestwem: wybierz się na degustację wina w Wiedniu, odpręż się w SPA w Bregencji lub w Budapeszcie, poznaj historyczną i futurystyczną stronę Berlina i odkrywaj fascynujące muzea w Londynie, Warszawie i Amsterdamie.
Wróciły przygody a nasze hotele stoją przed Tobą otworem. Zarezerwuj teraz!

Hotele w Warszawie

Warszawa

Obserwuj przechodniów na brukowanych ulicach Pragi lub odkrywaj fascynującą przeszłość Warszawy. Wybierz się na wyciszający spacer po Cmentarzu Powązkowskim, obejrzyj freski w Kościele św. Anny albo zwiedzaj malownicze pałace i zadbane ogrody Warszawy.

Rezerwuj
Kraków

Kraków

Kraków to dawna stolica Polski i miasto królów. Tutaj każdy zakątek ma do opowiedzenia niezwykłą historię. Na początek jednak każdy turysta, również poruszający się na dwóch kółkach, koniecznie musi odbyć podróż słynną Drogą Królewską.

Rezerwuj hotele w Krakowie

Berlin

W Berlinie czekają na Ciebie niezliczone atrakcje. Niezależnie od tego, czy jesteś tu po raz pierwszy czy nie, zawsze odkryjesz coś nowego! Tętniąca życiem wielokulturowa scena czeka na Ciebie.

Rezerwuj

Amsterdam

Hofje w Amsterdamie to idealne zaciszne miejsca dla zakochanych. Wizyta w tym mieście musi obejmować wycieczkę po kanale, przejażdżkę rowerem obok młynów i próbę zmierzenia się z najwyższą huśtawką w Europie.

Rezerwuj

London

To oczywisty wybór. Londyn jest jednym z najczęściej odwiedzanych miast w Europie z wielu powodów: znajdują się tu światowej klasy muzea i atrakcje, dzięki czemu w tym dynamicznym mieście nie zabraknie miejsc do zwiedzania dla gości w każdym wieku.

Rezerwuj
paris

Paris

Miasto Świateł jest wymarzonym miejscem na wycieczkę. Jest w nim pełno sklepów, muzeów i najlepszych na świecie restauracji. Niczego tu nie brakuje.

Rezerwuj

Madrid

Zaplanuj wycieczkę do hiszpańskiej stolicy, poznaj tę barwną kulturę i przedłuż letni sezon, rozkoszując się promieniami słońca, popijając Sangríę lub kosztując najlepszych przekąsek na świecie.

Rezerwuj

Florence

W tym wspaniałym artystycznym mieście warto zobaczyć m.in. dzwonnicę Giotto, kopułę Brunelleschi, Ponte Vecchio czy przechowywane w Uffizi arcydzieła sztuki. Zarezerwuj wycieczkę do Florencji i chłoń włoską historię wszystkimi zmysłami.

Rezerwuj

Rabat 10% dla uczestników

Więcej
Tisch Hotel Office

Warunki oferty Miejskie Wypady Europa

Więcej

DLACZEGO WARTO REZERWOWAĆ NA STRONIE all.accor.com