ALL x Bob Vale

ALL x Bob Vale Partnerliği ile Vale Hizmetlerinde İndirim!

Teklifin konaklama dönemi; başlangıç tarihi 01/06/2021 bitiş tarihi 31/05/2023

En iyi oteller en iyi fiyatlarla !

Konuklarınızı seçin


Teklifin açıklaması

Hemen üye olmak ve bu tekliften faydalanmak için buraya tıklayınız. 

ALL – Accor Live Limitless teklif ve kampanyalarından faydalanmak için lütfen ALL – Accor Live Limitless Bülteni’ne abone olunuz.

ALL - Accor Live Limitless üyeleri İstanbul ve Ankara'da alışveriş merkezlerinin gözde vale servisi Bob Vale ile eşsiz fırsatlara erişiyor! 
Profesyonel ve güvenilir park hizmetleri ile ünlü Bob Vale kusursuz hizmet anlayışı ile ALL üyelerine özel avantajlar sunuyor.

Katılımcı noktalarda* hizmetten yararlanmak çok kolay!
- ALL - Accor Live Limitless üyeleri Bob Vale personeline üyelik kartını ve/veya numarasını ibraz ederek, mevcut statülerine göre bu hizmetin sunduğu avantajlardan yararlanabilir.
- Henüz üye değil misiniz? Üzülmeyin, Bob Vale personeli ile telefon numaranızı paylaştığınızda cep telefonunuza gelen sms üzerinden üye olabilir ve %50 indiriminizin keyfini sürebilirsiniz. 
- Classic statüdeki üyelere %50 indirim oranı sağlanır. 
- Silver, Gold, Platinum ve Diamond statüdeki üyelere "ücretsiz" hizmet sağlanır.

*Katılımcı noktalar: İstanbul Zorlu Center AVM, İstanbul Kanyon AVM, İstanbul Astoria AVM, Ankara Kuzu Effect AVM, İstanbul Cevahir AVM, Ankara Atakule AVM, İstanbul Optimum AVM.


Kampanya koşullarına göz atın
* Prices start from. Offer subject to the hotel's conditions and availability. See the sales conditions for the rate. Depending on the country, these prices may not include taxes, may include VAT only or may include all taxes (VAT and city tax). When prices do not include all taxes, the relevant taxes (VAT and/or city tax) will be stated in the following stages of the reservation process. The price is only guaranteed at the time of reservation.