Rzuć się w wir podróżowania!

Przeżyj niezapomnianą jesień z programem ALL

Okres pobytu 17/07/2021 - 31/12/2021

Najlepsze hotele w najlepszych cenach !

Liczba gości


Oferta dostępna tylko dla uczestników ALL

Szczegóły oferty

Galerie handlowe bez tłumów, lokalne festyny, dyniowe ciasta, pączki na cydrze... Spraw, by ta jesień była niezapomniana dzięki naszemu programowi lojalnościowemu ALL — Accor Live limitless. 

Wiemy, że liczą się czyny, a nie słowa. Właśnie dlatego nagradzamy Twoją lojalność jedną z najatrakcyjniejszych stawek dla uczestników. Przez resztę roku możesz korzystać ze zniżki 10% za każdą noc, którą spędzisz w naszych hotelach. 

Jesteśmy wyjątkowi, bo nagradzamy Cię w miejscach, w których żyjesz, pracujesz i wypoczywasz. A program ALL jest Twoją bramą do świata korzyści i atrakcji dopasowanych specjalnie do Ciebie, których nie kupisz za pieniądze. Jesteś w centrum naszego wszechświata. 

Czy Twój apetyt na podróże jest nienasycony, ale nie zostałeś jeszcze członkiem ALL? Zarejestruj się tutaj i zdobądź 500 punktów Reward po pierwszym  uprawniającym pobycie! (A nasza wyjątkowość widoczna jest także w naszych hotelach — mamy ich ponad 3000 na całym świecie, tak więc jesteśmy gotowi Cię rozpieszczać!) Zdobywaj punkty Reward, korzystaj z przywilejów VIP i rozpal w sobie na nowo ogień podróżowania. 

Czas spełniać marzenia! Ruszajmy...