10% zniżki na pobyt w hotelach dla uczestników ALL

Dołącz do ALL i zyskaj 10% zniżki na pobyt w wybranym hotelu

Okres pobytu 30/12/2022

Najlepsze hotele w najlepszych cenach !

Liczba gości


Oferta dostępna tylko dla uczestników ALL

Szczegóły oferty

Niezależnie od planu i pory roku, pobyt w hotelu to zawsze kusząca opcja.

Relaks przy basenie? Zdecydowanie. Kulinarna wycieczka po mieście? Z pewnością. Dodaj do tego 10% zniżki na wszystkie pobyty w hotelach objętych promocją, a odpowiedź będzie tylko jedna — rezerwuję!

Chociaż uwielbiamy kartki z podziękowaniami, nic lepiej nie wyrazi naszej wdzięczności za Twoją lojalność, niż przyznanie Ci jednej z najatrakcyjniejszych stawek dla uczestników.

Jeśli nie należysz jeszcze do programu ALL - Accor Live Limitless, zarejestruj się już dziś i zdobądź 500 dodatkowych punktów Reward po pierwszym kwalifikującym się pobycie w naszych hotelach.

Zaspokoimy Twoją żądzę podróżowania niezwykłymi miejscami, atrakcyjnymi ofertami, punktami Reward i korzyściami dla VIP-ów.
Nie czekaj na lepszy moment. Zarezerwuj pobyt już teraz i zyskaj 10% zniżki na każdy nocleg w naszych hotelach.

Twój następny pobyt w hotelu daje Ci szansę na zdobycie 1 miliona punktów Reward. Kliknij TUTAJ, aby zarejestrować się w konkursie i otrzymać szansę na wygraną. * Obowiązuje regulamin

Sprawdź hotele, które biorą udział w promocji (PDF, 752 Ko)
Sprawdź warunki oferty
* Najniższe dostępne ceny. Możliwość skorzystania z oferty uzależniona jest od podanych warunków i dostępności w hotelu oraz dostępnością oferty w wybranym hotelu. Zobacz warunki sprzedaży, aby uzyskać informację o cenie. W zależności od kraju ceny mogą: nie obejmować podatków, obejmować tylko podatek VAT lub obejmować wszystkie podatki (VAT i opłatę klimatyczną). Jeśli ceny nie obejmują wszystkich podatków, odpowiednie podatki (VAT i/lub opłatę klimatyczną) zostaną podane w kolejnych etapach rezerwacji. Cena jest gwarantowana wyłącznie w momencie rezerwacji.