ALL x FLYING BLUE

Zobacz, jak Twoje nagrody rosną

Połącz teraz Twoje konta ALL i Flying Blue

Okres pobytu 09/03/2023 - 30/06/2023

Najlepsze hotele w najlepszych cenach !

Liczba gości


Szczegóły oferty

Wykorzystaj w pełni programy lojalnościowe ALL i Flying Blue, łącząc swoje konta - co pozwoli zwiększyć liczbę Mil i punktów Reward.

Za każdym razem, gdy rezerwujesz hotel lub lot liniami Air France albo KLM, otrzymasz zarówno Mile Flying Blue, jak i punkty Reward od ALL.

Oferta limitowana !
Jeśli połączysz swoje konta ALL i Flying Blue i dokonasz rezerwacji przed 10 kwietnia, otrzymasz 500 dodatkowych punktów Reward za pobyt przed 30 czerwca oraz 1,000 Mil za lot przed 30 czerwca.

Połącz konta teraz


Sprawdź warunki oferty

Oferty partnerskie

Nasi partnerzy, Twoje korzyści 

Wykorzystaj swoje punkty

Płać za rezerwację punktami Reward

Rezerwuj bez obaw

Ciesz się elastycznością i bezpłatną anulacją na trzy dni przed przyjazdem.

*Publikowana cena jest najniższą dostępną ceną dla dwóch gości przy pobycie na jedną noc w standardowym pokoju dwuosobowym, bez śniadania i opłat miejscowych. Cena publikowana na stronie all.accor.com przez ostatnie 24 godziny obowiązuje przy pobycie obejmującym jedną noc w ciągu kolejnych 8 dni licząc od dnia następnego. Możliwość skorzystania z oferty uzależniona od podanych warunków oraz od dostępności hotelu w wybranym terminie. W zależności od kraju ceny mogą: nie obejmować podatków, obejmować tylko podatek VAT lub obejmować wszystkie podatki (VAT/opłata klimatyczna). Jeśli ceny nie obejmują wszystkich podatków, odpowiednie podatki (VAT /opłata klimatyczna) zostaną podane w kolejnych etapach rezerwacji. W przypadku niedokonania rezerwacji, publikowane ceny mogą ulec zmianie.