Novotel Szczecin Centrum 4 gwiazdki

Ocena klientów (Ocena ALL) 4.6/5 Liczba opinii: 1 270

Novotel Szczecin Centrum - Image 1
Novotel Szczecin Centrum - Image 2
Novotel Szczecin Centrum - Image 3
Novotel Szczecin Centrum - Image 4

Opis

O hotelu

  • 10 minut do dworca kolejowego i Bulwaru Piastowskiego

  • Bezprzewodowy, szybki Internet w całym hotelu

  • Parking podziemny - 70 PLN / doba

  • Zameldowanie online / szybkie wymeldowanie

  • Patio

Nasze pokoje

Take advantage of our Flight + Hotel offers

Discover

Lokalizacja hotelu

Novotel Szczecin Centrum

al. 3 Maja 31
70-215 SZCZECIN
Polska

Pozycja GPS:53.423209, 14.550752

Dojazd i transport

Usługi hotelowe

Zameldowanie od: - Wymeldowanie do:

Na miejscu
  • Basen
  • Parking
  • Zwierzęta mile widziane
  • Restauracja
  • Dostęp dla osób na wózkach inwalidzkich
  • Centrum fitness
  • Wi-Fi
  • Klimatyzacja
  • Śniadanie
  • Bar
  • Sale konferencyjne
  • Całkowity zakaz palenia na terenie całego obiektu
  • Obsługa hotelowa

NOVO SQUARE LOUNGE BAR

Bogata oferta dań kuchni polskiej i międzynarodowej zadowoli nawet najbardziej wymagających koneserów. Przyjazne wnętrze i profesjonalna obsługa sprawiają, że nasza restauracja jest miejscem wyjątkowym. Restauracja znajduje się obok ogrodu letniego.

Opinie naszych gości

Opinie naszych gości

100% potwierdzonych opinii gości, którzy zatrzymali się w naszym hotelu

Dowiedz się więcej

Ocena ALL  4.6/5  Liczba opinii: 1 270

Ocena klientów 3.5/5

Aleksander C. Jedna osoba - Opinie potwierdzone ALL

Komfortowo, ale klimatyzacja 2 razy sama się wyłączyła na czas około 2h

Szanowny Panie Aleksandrze, Dziękujemy za poświęcenie swojego czasu na podzielenie się z nami swoją opinią. Mamy nadzieję wkrótce ugościć Pana ponownie i zapewniamy, że sprawdzimy temat klimatyzacji. Dziękujemy za Pana lojalność. Pozdrawiamy, Dyrektor Hotelu Damian Bas

Ocena klientów 4.5/5

Katarzyna L. Rodziny - Opinie potwierdzone ALL

Pyszne śniadanie. Fajny zadbany basen. Ogromy plus za bezproblemową zmianę pokoju kiedy obok nas byli hałaśliwi goście. Plus też za to że obsługa reagowała na sytuację i uciszali tych ludzi.

Szanowna Pani Katarzyno, Dziękujemy za podzielenie się Pani wrażeniami z pobytu w naszym hotelu. Cieszymy się, że spełniliśmy Pani oczekiwania i mamy nadzieję, że odwiedzi nas Pani ponownie w przyszłości :) Dziękujemy za Pani lojalność. Pozdrawiamy, Dyrektor Hotelu Damian Bas

Ocena klientów 4.5/5

Adam R. Pobyt służbowy - Opinie potwierdzone ALL

Dobrze położony hotel , parking trochę leciwy ale pobyt oceniam bardzo dobrze

Szanowny Panie Adamie, Dziękuję za podzielenie się wrażeniami i zapraszam do nas ponownie. Czekamy :) Pozdrawiamy, Dyrektor Hotelu Damian Bas

Ocena klientów 1.5/5

Lukasz S. Rodziny - Opinie potwierdzone ALL

Bardzo małe pokoje, kiepsko wyposażone. Meble najlepsze lata mają dawno za sobą. Klimatyzacja (czy raczej wentylacja, bo klimatyzacja to za dużo powiedziane) nie byla w stanie schłodzić pokoju - pomimo że nie było upałów. Po przyjeździe w nocy - pomimo wcześniejszej informacji - pokój nie był przygotowany odpowiednio. W TV kilkanaście programów, z czego nie zawsze dało się oglądać więcej niż połowę. Śniadania monotonne, podstawowe. Wjazd na parking małym suvem wymaga silnego skupienia (bardzo ciasny wjazd). Większym nawet bym nie próbował. Na plus - obsługa i lokalizacja. Tylko i aż te dwa obszary ratują ten hotel. Generalnie - absolutnie na 4 gwiazdki nie zasługuje.

Drogi Panie Łukaszu, Dziękuję za poświęcenie swojego czasu na podzielenie się z nami swoją opinią. Chciałbym podzielić się informacją, iż hotele Novotel są ustandaryzowane wielkość i wyposażenie pokoi jest zgodne ze standardem marki a także spełnia wymogi kategoryzacji dla hoteli czterogwiazdkowych. Ustandaryzowana jest również oferta śniadaniowa. Zgadzamy się w temacie wjazdu na parking, jest on dość wąski ale da się wjechać :) Klimatyzacja jest scentralizowana i zarządzana systemowo a moc chłodzenia bądź grzania uzależniona jest od temperatur zewnętrznych dobowych. Przepraszam za niedogodności i mam nadzieję na powtórne Państwa odwiedziny w Novotel Szczecin Centrum. Pozdrawiamy, Dyrektor Hotelu Damian Bas

Ocena klientów 5.0/5

Pawel P. Jedna osoba - Opinie potwierdzone ALL

Hotel położony w sercu miasta. Takie obiekty godne uwagi jak dworzec główny, katedra, Wały Chrobrego, sanktuarium Królowej Polski w odległości krótkiego spaceru. W pokoju czysto i wygodnie. Personel bardzo serdeczny. Chętnie wrócę

Szanowny Panie Pawle, Dziękuję za podzielenie się z nami recenzją Pana ostatniego pobytu w Novotel Szczecin Centrum. Cieszymy się, że mogliśmy Pana gościć i mamy nadzieję, że będzie Pan o nas pamiętał podczas kolejnej podróży do Szczecina. Dziękując za Pana lojalność mówimy do zobaczenia! Pozdrawiamy, Dyrektor Hotelu Damian Bas

Recenzje naszego hotelu napisane przez podróżnych

  • 524 Liczba opinii 8.6/10 Lokalizacja
  • 599 Liczba opinii 7/10 Pokój
  • 737 Liczba opinii 9.1/10 Obsługa
  • 9 Liczba opinii 9.6/10 Internet
  • 433 Liczba opinii 8.7/10 Śniadanie
  • 280 Liczba opinii 5.6/10 Komfort
  • 223 Liczba opinii 7.2/10 Czystość

Zarządzane przez Trustyou

Inne nasze placówki w pobliżu

Szczecin — hotele - wszystkie nasze hotele