hotelF1 Paris-Gennevilliers 1 ster

Avis-klantbeoordeling (ALL beoordeling) 3.2/5 321 beoordelingen

hotelF1 Paris-Gennevilliers - Image 1
hotelF1 Paris-Gennevilliers - Image 2
hotelF1 Paris-Gennevilliers - Image 3
hotelF1 Paris-Gennevilliers - Image 4

Omschrijving

Extras van het hotel

  • Dicht bij Parijs en La Défense

  • Het hotel is goed bereikbaar per openbaar vervoer

  • Receptie dag en nacht geopend

  • Gratis parkeergelegenheid

  • Gratis WiFi in het gehele hotel

Onze accommodaties

Hotel locatie

hotelF1 Paris-Gennevilliers

Avenue Laurent Cély
92230 GENNEVILLIERS
Frankrijk

Gps:48.917987, 2.306979

Toegang en transport

Hoteldiensten

Inchecken vanaf - Uitchecken tot

Op het terrein
  • Parking
  • Huisdieren welkom
  • Rolstoeltoegankelijk
  • Wifi
  • Ontbijt
  • 100% niet-roken accommodatie

Ontbijt

Onze beoordelingen van gasten

Onze beoordelingen van gasten

100% gecertificeerde beoordelingen van gasten die echt bij ons hebben overnacht

Meer informatie

ALL beoordeling  3.2/5  321 beoordelingen

Avis-klantbeoordeling 2.5/5

Maurice M. Gezinnen - ALL bevestigde berichten

Een bed met wifi en parkeren voor een scherpe prijs. Een van de weinig goedkope opties de je hebt in de stad. Het ligt op 30 min rijden van het centrum welke je met een Uber voor €20 kunt bereiken. Prima om 1 nachtje te overbruggen. Bij aankomst werden we vriendelijk te woord gestaan en de medewerker was behulpzaam. Het hotel heeft wel wat aandachtspunten waar je van op de hoogte mag zijn. De lift was kapot De gedeelde sanitaire voorzieningen waren bijzonder slecht. We hebben hier niet durven douchen en naar het toilet gaan was onhygiënisch zonder toiletbril. Er was een zeeppompje om het toilet schoon te maken, maar deze waren op beide toiletten leeg. De bedden zijn hard, de kamers en dekens warm. Er is geen airco maar een ventilatierooster die niet te bedienen is en veel lawaai maakt. In de gratis parkeergarage onder het hotel leken mensen in hun auto te wonen. Onze auto zit gelukkig vol met camera's en er is tijdens de overnachting niemand bij onze auto geweest. Hoewel we begrijpen dat er veel mensen in Parijs arm zijn, geen onderdak hebben en ze ons niet lastig vielen, was het toch een verrassing toen we met de kinderen aankwamen. We hebben alle 4 niet heel goed geslapen en waren blij dat we weer konden vertrekken. Het was echter wél de goedkoopste optie in heel Parijs en we waren blij dat we überhaupt een betaalbare plek hadden gevonden om te overnachten. Met dat in het achterhoofd was het oké.

Lieber Gast, Vielen Dank, dass Sie sich die Zeit genommen haben, uns Ihre Meinung zu Ihrem Aufenthalt bei uns mitzuteilen. Auch wenn wir es bedauern, dass Sie keine besseren Erfahrungen bei uns gemacht haben, hilft uns Ihre Beurteilung dazu zu lernen und uns zu verbessern. Wir arbeiten daran, es unseren Gästen an nichts fehlen zu lassen. Wenn Sie uns die Chance geben, Ihr Vertrauen zurück zu gewinnen, garantieren wir Ihnen, unser Bestes zu geben, damit Sie genauso gute Erfahrungen mit uns machen können, wie andere Gäste. Mit freundlichen Grüßen,

Avis-klantbeoordeling 5.0/5

Rik V. H. Zaken - ALL bevestigde berichten

Cabrio formule met eigen badkamer is meerwaarde voor hotel !

Lieber Gast, Vielen Dank für die gute Bewertung, die Sie unserem Hotel gegeben haben. Wir freuen uns, dass Ihnen der Aufenthalt bei uns gefallen hat und hoffen, Sie bald wieder bei uns begrüßen zu dürfen! Mit freundlichen Grüßen,

Heel basic en ook voor kort verblijf

Avis-klantbeoordeling 2.5/5

Mg Gezinnen - ALL bevestigde berichten

++ Prijs Gratis parking Bus op 3 min wandelen Mooi behangpapier Goed verduisterende gordijntjes Er is een microgolfoven...(mede daardoor onaangename geurtjes...) Zuiver linnen -- Geen werkende lift Geen airco Geen eigen toilet en douche in 3pers kamer Het ruikt er niet aangenaam....zeker de badkamer niet... Bedden zijn niet echt comfortabel

Zeeeeeeer slecht hotel en locatie

Avis-klantbeoordeling 0.5/5

Patrick Stellen - ALL bevestigde berichten

Kamer is heeeel klein vochtig er wordt gerookt in het hotel schimmel op het plafond en badkamer Daar zijn foto’s van. Geen schone handdoeken gekregen . Man aan de receptie spreekt geen Engels .

alleen geschikt voor doorreis

Avis-klantbeoordeling 2.0/5

Hendrik Stellen - ALL bevestigde berichten

Dit hotel is niet geschikt voor verblijf van langer dan 1 dag. Kamer is erg klein zonder ruimte om iets op te bergen of een tas te plaatsen. Wasbak in badkamer alleen geschikt om handen te wassen. Kamer wordt tussendoor niet schoongemaakt. Er zijn 2 handdoeken die niet worden vervangen. Op melding van defect rolgordijn is geen actie ondernomen. Douchekop zelf met tierap vastgezet. Ontbijt is matig.

Andere internetgebruikers beoordelen ons hotel

  • 180 beoordelingen 7.4/10 Locatie
  • 483 beoordelingen 3.4/10 Kamer
  • 280 beoordelingen 5.9/10 Service
  • 6 beoordelingen 9.3/10 Wifi
  • 257 beoordelingen 3.1/10 Comfort
  • 251 beoordelingen 2.7/10 Netheid
  • 74 beoordelingen 3.2/10 Ontbijt
  • 73 beoordelingen 0.8/10 Voorzieningen

Mogelijk gemaakt door Trustyou

Onze andere etablissementen in de buurt

Al onze hotels in Gennevilliers