hotelF1 Bordeaux Sud Villenave-d'Ornon (vernieuwd) 1 ster

Avis-klantbeoordeling (ALL beoordeling) 3.5/5 691 beoordelingen

hotelF1 Bordeaux Sud Villenave-d'Ornon (vernieuwd) - Image 1
hotelF1 Bordeaux Sud Villenave-d'Ornon (vernieuwd) - Image 2
hotelF1 Bordeaux Sud Villenave-d'Ornon (vernieuwd) - Image 3
hotelF1 Bordeaux Sud Villenave-d'Ornon (vernieuwd) - Image 4

Omschrijving

ALLSAFE goedgekeurd hotel

Extras van het hotel

  • Goed bereikbaar en dicht bij de ringweg

  • Gecertificeerd ALLSAFE by Bureau Veritas

  • De receptie is 7 dagen per week 24 uur per dag geopend

  • 18 kamers met badkamer, 60 kamers met badkamerfaciliteiten in de buurt

  • Gratis privéparkeerplaats

Dit hotel is onderdeel van Planet 21 en streeft naar Positieve Gastvrijheid.

Onze accommodaties

Hotel locatie

hotelF1 Bordeaux Sud Villenave-d'Ornon (vernieuwd)

2 rue Salvador Dali
33140 VILLENAVE D'ORNON
Frankrijk

Gps:44.784226, -0.586935

Toegang en transport

Hoteldiensten

Inchecken vanaf - Uitchecken tot

Op het terrein
  • Huisdieren welkom
  • Rolstoeltoegankelijk
  • Wifi
  • Airconditioning
  • Ontbijt
  • 100% niet-roken accommodatie

Ontbijt

Onze beoordelingen van gasten

Onze beoordelingen van gasten

100% gecertificeerde beoordelingen van gasten die echt bij ons hebben overnacht

Meer informatie

ALL beoordeling  3.5/5  691 beoordelingen

TripAdvisor score  3.0/5  67 beoordelingen

Vreselijk.

Avis-klantbeoordeling 0.5/5

D. R. Gezinnen - ALL bevestigde berichten

In 2023 een kamer boeken voor 109€ zonder douche, wc, en zonder handdoeken.als ontbijt appelspijs en een smeerkaas. We leven in 2023.!!! In Valladolid 89 € voor kamer met douche, wc, handdoeken en uitgebreid ontbijt. Shame on you.

Geachte R. D., Bedankt dat u de tijd heeft genomen om ons te vertellen over uw ervaring in hotelF1 Bordeaux Sud Villenave-d'Ornon (rénové). Het spijt ons te horen dat uw verblijf niet aan uw verwachtingen heeft voldaan; hiervoor willen wij u dan ook onze oprechte excuses aanbieden. Bij Hotel F1, streven we naar een hoogwaardige dienstverlening voor elke gast; uw commentaar is daarom erg belangrijk voor ons. U kunt erop vertrouwen dat wij de juiste maatregelen zullen treffen om het probleem te verhelpen en te voorkomen dat het zich nogmaals voor zal doen. Wij stellen het op prijs dat u uw opmerkingen met ons heeft willen delen en wij hopen dat u ons de kans wilt geven om u in de nabije toekomst beter van dienst te zijn. Hoogachtend,

Heet

Avis-klantbeoordeling 1.0/5

Eppo Zaken - ALL bevestigde berichten

Aardige ontvangst. Gerenoveerd? Wel de antieke airco vergeten te vervangen die klinkt als een koffiemolen en nauwelijks koelt. Ik ben 3 uur in het hotel geweest en toen in de auto gestapt.

GIVE IT A WIDE BIRTH

Tripadvisor-waardering 1.0/5

Selhurst1975 Gecertificeerde beoordeling door TripAdvisor

NO NO NO leave it alone, very bad smell , very cramped in combi family room,noisy and reception staff not welcoming at all. I could go on a lot more but its not worth my time. THIS IS MORE OF A HOSTEL THAN A HOTEL.

Slecht verblijf

Avis-klantbeoordeling 0.5/5

Hallo Gezinnen - ALL bevestigde berichten

Het was een zeer onaangename verblijf. De kamers stinkende naar rook. Personeel van de ochtend shift sprak geen Engels. Het ontbijt was zeer slecht. Enkel 1 croissant pp en verder wat droog brood. Belg alleen jam, boter, en smeerkaas. Dit was mijn eerste keer bij F1 en gelijk ook de laatste keer.

Geachte FARID Y., Bedankt dat u de tijd heeft genomen om ons te vertellen over uw ervaring in hotelF1 Bordeaux Sud Villenave-d'Ornon (rénové). Het spijt ons te horen dat uw verblijf niet aan uw verwachtingen heeft voldaan; hiervoor willen wij u dan ook onze oprechte excuses aanbieden. Bij Hotel F1, streven we naar een hoogwaardige dienstverlening voor elke gast; uw commentaar is daarom erg belangrijk voor ons. U kunt erop vertrouwen dat wij de juiste maatregelen zullen treffen om het probleem te verhelpen en te voorkomen dat het zich nogmaals voor zal doen. Wij stellen het op prijs dat u uw opmerkingen met ons heeft willen delen en wij hopen dat u ons de kans wilt geven om u in de nabije toekomst beter van dienst te zijn. Hoogachtend,

Zeer slecht

Avis-klantbeoordeling 0.5/5

Patrick H. Gezinnen - ALL bevestigde berichten

Wc konden niet op slot Onze deur kon niet open met code maar alleen met sleutel De man kon niet Engels Bedden kraken en piepen ZOU JULLIE NIET AAN RADEN BIJ FAMILIE EN VRIENDEN

Geachte PATRICK h., Bedankt dat u de tijd heeft genomen om ons te vertellen over uw ervaring in hotelF1 Bordeaux Sud Villenave-d'Ornon (rénové). Het spijt ons te horen dat uw verblijf niet aan uw verwachtingen heeft voldaan; hiervoor willen wij u dan ook onze oprechte excuses aanbieden. Bij Hotel F1, streven we naar een hoogwaardige dienstverlening voor elke gast; uw commentaar is daarom erg belangrijk voor ons. U kunt erop vertrouwen dat wij de juiste maatregelen zullen treffen om het probleem te verhelpen en te voorkomen dat het zich nogmaals voor zal doen. Wij stellen het op prijs dat u uw opmerkingen met ons heeft willen delen en wij hopen dat u ons de kans wilt geven om u in de nabije toekomst beter van dienst te zijn. Hoogachtend,

In samenwerking met TripAdvisor

Andere internetgebruikers beoordelen ons hotel

  • 107 beoordelingen 6.3/10 Locatie
  • 470 beoordelingen 4.3/10 Kamer
  • 306 beoordelingen 7.5/10 Service
  • 7 beoordelingen 2.9/10 Wifi
  • 210 beoordelingen 5.5/10 Netheid
  • 82 beoordelingen 5.7/10 Ontbijt
  • 48 beoordelingen 7.9/10 Sfeer
  • 35 beoordelingen 3.5/10 Eten

Mogelijk gemaakt door Trustyou

Onze andere etablissementen in de buurt

Al onze hotels in Villenave D'ornon