Mercure Château Fontainebleau Demeures de Campagne 4 sterren

Avis-klantbeoordeling (ALL beoordeling) 4.4/5 1.563 beoordelingen

Extras van het hotel

  • Restaurant combining local and seasonal products, labeled Master Restaurateur.

  • Ideaal gelegen op 600 meter van de kasteelpoort

  • Gelegen midden in een bos van 17.000 hectare

  • Indoor Heated pool, open outdoors in season (April to September)

  • Een landhuis in de keizerlijke stad

Dit hotel is onderdeel van Planet 21 en streeft naar Positieve Gastvrijheid.

ALLSAFE goedgekeurd hotel

Onze accommodaties

Neem de tijd om te ontspannen in onze ruime, comfortabele en volledig uitgeruste kamers.

Hotel locatie

Mercure Château Fontainebleau Demeures de Campagne

41 rue Royale
77300 Fontainebleau
Frankrijk

Gps:48.404969, 2.688362

Toegang en transport

Hoteldiensten

Inchecken vanaf - Uitchecken tot

Op het terrein
  • Zwembad
  • Parking
  • Pendeldienst
  • Restaurant
  • Hotel toegankelijk voor rolstoelen
  • Airconditioning
  • Wifi
  • Ontbijt
  • Bar
  • Vergaderzalen

Demeure de Campagne - Restaurant

Onze beoordelingen van gasten

Onze beoordelingen van gasten

100% gecertificeerde beoordelingen van gasten die echt bij ons hebben overnacht

Meer informatie

ALL beoordeling  4.4/5  1.563 beoordelingen

TripAdvisor score  4.0/5  578 beoordelingen

Personeel gevraagd!

Avis-klantbeoordeling 0.5/5

Paul Stellen - ALL bevestigde berichten

Onder alle peil. Buur van de grootste management school van Europa, maar heeft totaal geen management. Kamer onwaarschijnlijk heet (april!), en na twee nazichten nog veel te warm om te slapen. Systeemfout! Kameronderhoud zeer onprofessioneel : soms geen handdoeken, slecht opgeruimd of gepoetst ... Blijkbaar krijgt het personeel geen instructies of controles. Ontbijt is een absolute catastrofe: enorme toeloop klanten (congres!) maar geen personeel te bespeuren. Gevolg: soms geen eieren, soms geen melk, geen fruit, en vooral: geen zitplaats omdat de tafels niet worden opgeruimd. Gevolg: ook geen bordjes, lepeltjes ... Wij hebben twee keer moeten eten uit ... soepborden. Smakelijk is anders. Absoluut af te raden.

Dichtbij INSEAD

Avis-klantbeoordeling 4.0/5

T Zaken - ALL bevestigde berichten

Prima hotel, dichtbij INSEAD zonder op campus te zijn.

Dear Mrs V., We very much appreciate your comments regarding your stay at the Demeures de Campagne Château de Fontainebleau. It is always a pleasure to receive positive feedback. Thank you again for sharing your experience, and we hope your next visit will be as pleasant as the previous one. Sincerely, Lauren STOLL Hôte de la Demeure

Fijne plek dicht bij INSEAD

Avis-klantbeoordeling 4.0/5

T. Zaken - ALL bevestigde berichten

Goed bed en fijne kamer met koelkastje, apart toilet ruime kledingkast. Echter zonder kluis. Badkamer en toilet zijn wat versleten. Tegenover lift is geen probleem dankzij extra hal met deur.

Fijn verblijf

Avis-klantbeoordeling 4.0/5

Johan Zaken - ALL bevestigde berichten

Goed maar toch een aantal aandachtspunten waaraan u moet werken: - toen ik reeds een nacht in uw hotel verbleven had, kreeg ik een mail waarin ik eraan herinnerd werd dat ik een kamer gereserveerd had en niet was komen opdagen met de nodige annulatiekosten van dien. Dat was toch een beetje eigenaardig omdat ik de dag ervoor ingechecked had en een sleutel gekregen had. - op de factuur stond ontbijt voor 30 euro maar ik had helemaal geen ontbijt gehad. Dat vond ik ook al eigenaardig vooral omdat ik bij het inchecken nog eens duidelijk gezegd had dat ik geen ontbijt nodig had. - na de eerste nacht is mijn kamer niet opgemaakt; Ik heb er allemaal geen punt van gemaakt omdat toen ik na mijn vorig verblijf mijn verblijf met een nacht wilde verlengen bent u zo flexibel geweest het aan dezelfde tarief te doen, die lager was dan mocht ik die avond een kamer geboekt hebben. Ik heb dat gewaardeerd en vind het dan van mij niet terecht om van deze ongemakken een punt te maken maar ik vind wel dat het aandachtspunten moeten zijn voor het management van het hotel

Avis-klantbeoordeling 3.5/5

Martijn Gezinnen - ALL bevestigde berichten

L.S., Ontbijt op zondag was om 09:30 volledig leeg…duurde half uur om enigszins te worden bijgevuld. Airco blies warme lucht..ramen open doenik geen optie aangezien ze niet open kunnen blijven staan…heeft de nachten aanzienlijk minder prettig gemaakt. Dat laatste is een understatement. Lekker slapend toch wel de basis voor een hotel. Als de ramen met behulp van gordijnen eroverheen te hangen enigszins open konden blijven was er sigarettenrook van personeel te ruiken in de kamer. Eigenlijk vind ik dit niet kunnen voor een viersterrenhotel op zo’n goede locatie. Personeel was verder vriendelijk en behulpzaam, maar kon verder niets betekenen. Er is ook geen compensatie aangeboden.

In samenwerking met TripAdvisor

Andere internetgebruikers beoordelen ons hotel

  • 354 beoordelingen 9.2/10 Locatie
  • 688 beoordelingen 6.5/10 Kamer
  • 799 beoordelingen 8.7/10 Service
  • 6 beoordelingen 9.4/10 Wifi
  • 349 beoordelingen 5.3/10 Ontbijt
  • 188 beoordelingen 6.1/10 Netheid

Mogelijk gemaakt door Trustyou

Al onze hotels in Fontainebleau