Hotel Tribe
Lifestyle by Ennismore Odważny design
Hotel Tribe
Tribe

Odważny design

Funkcjonalne & Wypolerowane

Od Perth po cały świat — nasze hotele TRIBE wnoszą nową, odważną energię do miejsc na całym świecie. Uruchomiony w Australii w 2017 roku hotel TRIBE został pomyślany w odpowiedzi na konstatację, że dziś bardziej niż kiedykolwiek podróżnicy łakną designerskich hoteli w przystępnych cenach. TRIBE, zdefiniowany tym, jak ludzie chcą żyć i podróżować, skupia się na rzeczach, które naprawdę mają znaczenie: inteligentnych, funkcjonalnych, designerskich hotelach, które dają naszym gościom wszystko, czego potrzebują i nie dają niczego, czego goście by nie potrzebowali.

Zabierz mnie do TRIBE


All Accor Live Limitless Ennismore

Ennismore to globalny kolektyw stworzony przez założycieli i współzałożycieli marek lifestylowych

Wybór hotelu

  • Tribe Paris Batignolles

    Leżący w sercu żywej dzielnicy Batignolles hotel Tribe Paris Batignolles wita w wyrafinowanym świecie designu. W Tribe pomyśleliśmy o wszystkim, aby zapewnić komfort i harmonię, niezależnie od tego, czy chodzi o delektowanie się najlepszą kawę, posiłek, koktajl w naszym ogrodzie czy pobyt w ekskluzywnie zaprojektowanym pokoju. Nasze centrum społecznościowe to idealne miejsce na spotkanie ze znajomymi lub korzystanie z przestrzeni coworkingowych.

PROGRAM LOJALNOŚCIOWY

Skorzystaj ze swoich korzyści ALL w hotelach tej marki

Korzystaj z ekskluzywnych ofert z ALL - Accor Live Limitless. Zostań nagrodzony podczas pobytu w hotelach tej marki** oraz w wielu innych hotelach, kurortach i prywatnych obiektach na całym świecie.

*Publikowana cena jest najniższą dostępną ceną dla dwóch gości przy pobycie na jedną noc w standardowym pokoju dwuosobowym, bez śniadania i opłat miejscowych. Cena publikowana na stronie all.accor.com przez ostatnie 24 godziny obowiązuje przy pobycie obejmującym jedną noc w ciągu kolejnych 8 dni licząc od dnia następnego. Możliwość skorzystania z oferty uzależniona od podanych warunków oraz od dostępności hotelu w wybranym terminie. W zależności od kraju ceny mogą: nie obejmować podatków, obejmować tylko podatek VAT lub obejmować wszystkie podatki (VAT/opłata klimatyczna). Jeśli ceny nie obejmują wszystkich podatków, odpowiednie podatki (VAT /opłata klimatyczna) zostaną podane w kolejnych etapach rezerwacji. W przypadku niedokonania rezerwacji, publikowane ceny mogą ulec zmianie.
** Niektóre hotele tej marki nie uczestniczą w programie lojalnościowym ALL. Zapoznaj się z listą hoteli nieuczestniczących