Hotel Greet
ECONOMY Podstawy w rozsądnym wydaniu
Hotel Greet
GREET

Podstawy w rozsądnym wydaniu

Witamy w greet! Oto lokalne hotele skupione na tym, co naprawdę się liczy.

Usiądź przy stole, skorzystaj z pokoju rodzinnego, weź udział w aktywnościach: najlepsze chwile to te spędzane razem, więc wszystkie nasze lokalizacje powstały właśnie z myślą o wspólnych przeżyciach.

Spróbuj regionalnych przetworów i chleba z piekarni za rogiem na starej, zdekompletowanej zastawie: chcemy jak najlepiej dla naszych klientów i lokalnych społeczności, więc oferujemy produkty świeże, proste i lokalne.

Nasze meble wyszukujemy na pchlich targach, przywracamy im blask, przerabiamy; przykładem jest lampka nocna ze słoika po ogórkach. W ten sposób dajemy drugą szansę temu, co nas otacza: w hotelach greet każdy przedmiot ma do opowiedzenia jakąś historię.

Odkryj miejsce, w którym każdy otrzymuje nową szansę, a każdy przedmiot zasługuje na drugie życie. Zapraszamy do greet!

Wybór hotelu

  • greet Hotel Darmstadt

    Inspirowany lokalną społecznością i ekologią greet hotel Darmstadt ze 194 odnowionymi pokojami jest jednym z największych obiektów w regionie. Oferujemy prawie 10 000 m² elastycznej przestrzeni na różne wydarzenia. Jesteśmy dzięki temu idealnym miejscem na spotkania i konferencje.

PROGRAM LOJALNOŚCIOWY

Skorzystaj ze swoich korzyści ALL w hotelach tej marki

Korzystaj z ekskluzywnych ofert z ALL - Accor Live Limitless. Zostań nagrodzony podczas pobytu w hotelach tej marki** oraz w wielu innych hotelach, kurortach i prywatnych obiektach na całym świecie.

*Publikowana cena jest najniższą dostępną ceną dla dwóch gości przy pobycie na jedną noc w standardowym pokoju dwuosobowym, bez śniadania i opłat miejscowych. Cena publikowana na stronie all.accor.com przez ostatnie 24 godziny obowiązuje przy pobycie obejmującym jedną noc w ciągu kolejnych 8 dni licząc od dnia następnego. Możliwość skorzystania z oferty uzależniona od podanych warunków oraz od dostępności hotelu w wybranym terminie. W zależności od kraju ceny mogą: nie obejmować podatków, obejmować tylko podatek VAT lub obejmować wszystkie podatki (VAT/opłata klimatyczna). Jeśli ceny nie obejmują wszystkich podatków, odpowiednie podatki (VAT /opłata klimatyczna) zostaną podane w kolejnych etapach rezerwacji. W przypadku niedokonania rezerwacji, publikowane ceny mogą ulec zmianie.
** Niektóre hotele tej marki nie uczestniczą w programie lojalnościowym ALL. Zapoznaj się z listą hoteli nieuczestniczących