Hotel Greet
ECONOMY Podstawy w rozsądnym wydaniu
Hotel Greet
GREET

Podstawy w rozsądnym wydaniu

Witamy w greet! Oto lokalne hotele skupione na tym, co naprawdę się liczy.

Usiądź przy stole, skorzystaj z pokoju rodzinnego, weź udział w aktywnościach: najlepsze chwile to te spędzane razem, więc wszystkie nasze lokalizacje powstały właśnie z myślą o wspólnych przeżyciach.

Spróbuj regionalnych przetworów i chleba z piekarni za rogiem na starej, zdekompletowanej zastawie: chcemy jak najlepiej dla naszych klientów i lokalnych społeczności, więc oferujemy produkty świeże, proste i lokalne.

Nasze meble wyszukujemy na pchlich targach, przywracamy im blask, przerabiamy; przykładem jest lampka nocna ze słoika po ogórkach. W ten sposób dajemy drugą szansę temu, co nas otacza: w hotelach greet każdy przedmiot ma do opowiedzenia jakąś historię.

Odkryj miejsce, w którym każdy otrzymuje nową szansę, a każdy przedmiot zasługuje na drugie życie. Zapraszamy do greet!

Wybór hotelu

  • The Hotel Darmstadt

    Hotel Darmstadt is one of the largest in the region with 213 guest rooms and 11,000 sq. ft of conference and event space, serving business travelers and tourists. Our range of flexible event spaces (indoor and outdoor) makes us ideal for global meetings.Hotel Darmstadt is inspired by our local community and ecologically sustainable.

*Publikowana cena jest najniższą dostępną ceną dla dwóch gości przy pobycie na jedną noc w standardowym pokoju dwuosobowym, bez śniadania i opłat miejscowych. Cena publikowana na stronie all.accor.com przez ostatnie 24 godziny obowiązuje przy pobycie obejmującym jedną noc w ciągu kolejnych 8 dni licząc od dnia następnego. Możliwość skorzystania z oferty uzależniona od podanych warunków oraz od dostępności hotelu w wybranym terminie. W zależności od kraju ceny mogą: nie obejmować podatków, obejmować tylko podatek VAT lub obejmować wszystkie podatki (VAT/opłata klimatyczna). Jeśli ceny nie obejmują wszystkich podatków, odpowiednie podatki (VAT /opłata klimatyczna) zostaną podane w kolejnych etapach rezerwacji. W przypadku niedokonania rezerwacji, publikowane ceny mogą ulec zmianie.