Hotele Garrya
Premium Mieszkaj minimalistycznie
Hotele Garrya
Garrya

Mieszkaj minimalistycznie

Poczuj równowagę w komfortowych, minimalistycznych apartamentach

Zainspirowany elegancją zimowego kwiatu hotel Garrya to nowoczesna, minimalistyczna przystań we wschodzących kierunkach dla wyrafinowanych podróżników poszukujących przestrzeni do naładowania baterii. Garrya oferuje piękno prostoty w słonecznych wnętrzach zaprojektowanych w duchu minimalizmu, w których zarówno ciało, jak i dusza uzyskają wytchnienie, a Ty możesz się w pełni zrelaksować i odnaleźć swoje wewnętrze ja. Często zlokalizowane w dzielnicach „poza utartymi szlakami” w zabytkowych, rzadziej odwiedzanych przez turystów miastach hotele Garrya łączą w sobie elegancki wystrój z przestrzenią do odosobnienia, zapewniając podróżnym ucieczkę od zgiełku i możliwość zanurzenia się w lokalnej kulturze i otaczającej przyrodzie.

Zarezerwuj teraz

PROGRAM LOJALNOŚCIOWY

Skorzystaj ze swoich korzyści ALL w hotelach tej marki

Korzystaj z ekskluzywnych ofert z ALL - Accor Live Limitless. Zostań nagrodzony podczas pobytu w hotelach tej marki** oraz w wielu innych hotelach, kurortach i prywatnych obiektach na całym świecie.

** Niektóre hotele tej marki nie uczestniczą w programie lojalnościowym ALL. Zapoznaj się z listą hoteli nieuczestniczących