Najlepsza oaza dla zmysłów i duszy

Delano na nowo definiuje, czym jest luksusowa atmosfera. Osiąga to dzięki pierwszorzędnej obsłudze dostosowanej do indywidualnych potrzeb gości. Rozbudza to ciekawość, odżywia zmysły i duszę oraz buduje osobistą przygodę dla par, osób podróżujących w pojedynkę i całych rodzin. Przygodę, która przetrwa znacznie dłużej niż sam pobyt. W Delano nasi goście są wymagającymi wielbicielami. Wiedzą, że luksus nie polega na dobrach materialnych. Chodzi o to, kim jesteś... i kim możesz się stać.

Znajdź swój hotel

Wyjazdy służbowe objęte umową

Services

  • ŚWIAT sbe
  • Delano należy do globalnej kolekcji lifestyle'owych obiektów gościnnych sbe obejmującej wielokrotnie nagradzane hotele, rezydencje, spa, restauracje, salony, kluby dzienne i kluby wieczorowe. Wybierz pobyt w obiekcie sbe i skorzystaj ze świata pełnego dostępu.

WSZYSTKIE NASZE PROFESJONALNE ROZWIĄZANIA

Wydarzenia i catering

Różnica tkwi w szczegółach. sbe Events and Catering współpracuje z szeroką gamą klientów, dbając, by każde tworzone wydarzenie było całkowicie wyjątkowe. Realizujemy to przez globalną ofertę nagradzanych hoteli, restauracji, klubów wieczorowych i uznanych usług gastronomicznych.

sbe Events and Catering to miejsce, w którym integracja marki łączy się z innowacjami kulinarnymi i miksologią klasy premium. To miejsce, w którym nienaganna obsługa występuje wspólnie z wytwornym wystrojem i kuszącą rozrywką. Niezależnie od tego, czy przygotowujesz kameralną kolację dla przyjaciół, czy ekstrawagancki wieczór, nasz zespół ds. planowania wydarzeń spełni wszystkie oczekiwania i zadba o to, by goście zapamiętali wyjątkowe wrażenia. Dbamy o to, by każdy szczegół był na swoim miejscu. Dzięki temu nie musisz o tym samodzielnie pamiętać.

REZERWUJ TERAZ