Hotel Delano
LUXURY Sycące resorty
Hotel Delano
Delano

Sycące resorty

Najlepsza oaza dla zmysłów i duszy

Delano na nowo definiuje, czym jest luksusowa atmosfera. Osiąga to dzięki pierwszorzędnej obsłudze dostosowanej do indywidualnych potrzeb gości. Rozbudza to ciekawość, odżywia zmysły i duszę oraz buduje osobistą przygodę dla par, osób podróżujących w pojedynkę i całych rodzin. Przygodę, która przetrwa znacznie dłużej niż sam pobyt. W Delano nasi goście są wymagającymi wielbicielami. Wiedzą, że luksus nie polega na dobrach materialnych. Chodzi o to, kim jesteś... i kim możesz się stać.

Wybór hotelu

  • Delano South Beach Miami

    Ogromne lobby i subtelne dekoracje sprawiają, że hotel Delano zmienił South Beach na zawsze. Zaprojektowany przez Philippe Starcka obiekt to luksusowy hotel butikowy, który łączy eklektyczne detale z dużymi miejscami ogólnodostępnymi, które są zabawne, el eganckie, teatralne i wypełnione energią przez całą noc. Leynia to dynamiczny lokal z grillem argentyńskim, który jest inspirowany smakami Japonii, Umi Sushi and Sake Bar, wysublimowany Rose Bar, Delano Beach Club i centrum wellness na dachu, Agua Spa.

PROGRAM LOJALNOŚCIOWY

Skorzystaj ze swoich korzyści ALL w hotelach tej marki

Korzystaj z ekskluzywnych ofert z ALL - Accor Live Limitless. Zostań nagrodzony podczas pobytu w hotelach tej marki** oraz w wielu innych hotelach, kurortach i prywatnych obiektach na całym świecie.

*Publikowana cena jest najniższą dostępną ceną dla dwóch gości przy pobycie na jedną noc w standardowym pokoju dwuosobowym, bez śniadania i opłat miejscowych. Cena publikowana na stronie all.accor.com przez ostatnie 24 godziny obowiązuje przy pobycie obejmującym jedną noc w ciągu kolejnych 8 dni licząc od dnia następnego. Możliwość skorzystania z oferty uzależniona od podanych warunków oraz od dostępności hotelu w wybranym terminie. W zależności od kraju ceny mogą: nie obejmować podatków, obejmować tylko podatek VAT lub obejmować wszystkie podatki (VAT/opłata klimatyczna). Jeśli ceny nie obejmują wszystkich podatków, odpowiednie podatki (VAT /opłata klimatyczna) zostaną podane w kolejnych etapach rezerwacji. W przypadku niedokonania rezerwacji, publikowane ceny mogą ulec zmianie.
** Niektóre hotele tej marki nie uczestniczą w programie lojalnościowym ALL. Zapoznaj się z listą hoteli nieuczestniczących