Hotele Cassia
Midscale Żyj i mieszkaj po swojemu
Hotele Cassia
Cassia

Żyj i mieszkaj po swojemu

Częściowo hotel, częściowo apartament z obsługą

Apartament Cassia z obsługą hotelową to zdecydowanie coś więcej niż zwykły apartament hotelowy. Dysponujemy apartamentami z jedną sypialnią lub dwiema, wszystkie z komfortowym, pełnym dynamiki salonem i piękną, funkcjonalną kuchnią. Spędź swój pobyt w naszym apartamencie po swojemu – to nasze motto. Możesz skorzystać z naszej oferty obejmującej śniadanie, usługi sprzątania, prania czy rekreacji – wybierz to, co Ci odpowiada, a my zaplanujemy dla Ciebie idealny pobyt! Zapraszamy wszystkich podróżnych, osoby podróżujące samotnie, małe rodziny czy grupy bliskich znajomych. Niezależnie od tego, czy podróżujesz samotnie, czy w towarzystwie, oferujemy wyjątkową, wspólną strefę relaksu, w której możesz spotkać innych podróżnych o podobnym nastawieniu. 

Zarezerwuj teraz

PROGRAM LOJALNOŚCIOWY

Skorzystaj ze swoich korzyści ALL w hotelach tej marki

Korzystaj z ekskluzywnych ofert z ALL - Accor Live Limitless. Zostań nagrodzony podczas pobytu w hotelach tej marki** oraz w wielu innych hotelach, kurortach i prywatnych obiektach na całym świecie.

Śledź nas w mediach społecznościowych
** Niektóre hotele tej marki nie uczestniczą w programie lojalnościowym ALL. Zapoznaj się z listą hoteli nieuczestniczących