25hours Hotels
Lifestyle by Ennismore Znasz jednego... nie znasz żadnego
25hours Hotels
25hours

Znasz jednego... nie znasz żadnego

Ciekawskie & Wyszukane

Każdy obiekt marki 25hours Hotels jest indywidualny i szyty na miarę. Każda ma duszę inspirowaną miejscem, w którym jest, oraz ukształtowaną przez sztukę, kulturę, gastronomię i historię otoczenia. Jesteśmy demokratyczni i tolerancyjni, dbamy o pracę i wypoczynek — zapraszamy każdego, kto ma poczucie dociekliwości i ducha przygody. Chętnie otwieramy nasz świat tym, którzy otwierają swój. Założona w 2001 roku marka 25hours oferuje 15 hoteli, w tym w Berlinie, Paryżu, Zurychu, Wiedniu, Florencji i Kopenhadze.

Zabierz mnie do 25hours


All Accor Live Limitless Ennismore

Ennismore to globalny kolektyw stworzony przez założycieli i współzałożycieli marek lifestylowych

Wybór hotelu

  • 25hours Hotel Bikini Berlin

    Hotel 25hours Hotel Bikini Berlin jest tak zróżnicowany, jak i samo miasto. Położona na zachodzie miasta jest dziki jak dżungla. Hotel prezentuje kosmopolityczny Berlin w zabytkowym budynku Bikini-Haus między zoo i Breitscheidplatz. Projektant Wer ner Aisslinger i jego zespół stworzyli hotelowy świat pełen kontrastów natury i kultury. Dzięki restauracji NENI i barowi Monkey Bar na najwyższym piętrze z tarasem na dachu z widokiem 360° hotel jest popularny nie tylko wśród gości.

  • 25hours Hotel Zurich Langstrasse

    Hotel 25hours Langstrasse mieści się tuż obok głównego dworca w Zurychu, na słynnej Langstrasse, gdzie kultura przeplata się z codziennością. Projektant Werner Aisslinger postrzega hotel jako małą, niezależną galaktykę inspirowaną kontrastem pomiędzy bankami a dzielnicą czerwonych latarni, między sztuką a ekonomią... W hotelu regularnie pojawiają się prace różnych artystów, dzięki czemu panuje tu świeża, kreatywna atmosfera.

PROGRAM LOJALNOŚCIOWY

Skorzystaj ze swoich korzyści ALL w hotelach tej marki

Korzystaj z ekskluzywnych ofert z ALL - Accor Live Limitless. Zostań nagrodzony podczas pobytu w hotelach tej marki** oraz w wielu innych hotelach, kurortach i prywatnych obiektach na całym świecie.

*Publikowana cena jest najniższą dostępną ceną dla dwóch gości przy pobycie na jedną noc w standardowym pokoju dwuosobowym, bez śniadania i opłat miejscowych. Cena publikowana na stronie all.accor.com przez ostatnie 24 godziny obowiązuje przy pobycie obejmującym jedną noc w ciągu kolejnych 8 dni licząc od dnia następnego. Możliwość skorzystania z oferty uzależniona od podanych warunków oraz od dostępności hotelu w wybranym terminie. W zależności od kraju ceny mogą: nie obejmować podatków, obejmować tylko podatek VAT lub obejmować wszystkie podatki (VAT/opłata klimatyczna). Jeśli ceny nie obejmują wszystkich podatków, odpowiednie podatki (VAT /opłata klimatyczna) zostaną podane w kolejnych etapach rezerwacji. W przypadku niedokonania rezerwacji, publikowane ceny mogą ulec zmianie.
** Niektóre hotele tej marki nie uczestniczą w programie lojalnościowym ALL. Zapoznaj się z listą hoteli nieuczestniczących