Hotel 25hours
PREMIUM Let’s spend the night together.**
Hotel 25hours
25hours

LET’S SPEND THE NIGHT TOGETHER.

come as you are.


Hotele 25hours są idealnie dopasowane do każdej lokalizacji. Czasem mają wyszukany wystrój, innym razem są kolorowe, jeszcze innym — nostalgiczne, a czasem bywają zupełnie zwyczajne. Hotele 25hours oferują także gościom całe mnóstwo niespodzianek i zapewniają prawdziwą rozrywkę.


All Accor Live Limitless Ennismore

Ennismore to globalny kolektyw stworzony przez założycieli i współzałożycieli marek lifestylowych

Wybór hotelu

  • 25hours Hotel Bikini Berlin

    Zlokalizowany w miejskiej dżungli dzielnicy City West hotel 25hours Bikini Berlin jest tak różnorodny jak sam Berlin. Inspirowany kosmopolityczną atmosferą miasta obiekt mieści się w budynku z certyfikatem Bikini-Haus, między berlińskim zoo a Breitscheidplatz. Projektant Werner Aisslinger wraz z zespołem stworzyli wnętrza w oparciu o kontrast między naturą a kulturą. Dzięki restauracji NENI oraz barowi Monkey z panoramicznym tarasem na dachu hotel stanowi popularne miejsce nie tylko wśród gości.

  • 25hours Hotel Zurich Langstrasse

    Hotel 25hours Langstrasse mieści się tuż obok głównego dworca w Zurychu, na słynnej Langstrasse, gdzie kultura przeplata się z codziennością. Projektant Werner Aisslinger postrzega hotel jako małą, niezależną galaktykę inspirowaną kontrastem pomiędzy bankami a dzielnicą czerwonych latarni, między sztuką a ekonomią... W hotelu regularnie pojawiają się prace różnych artystów, dzięki czemu panuje tu świeża, kreatywna atmosfera.

PROGRAM LOJALNOŚCIOWY

Skorzystaj ze swoich korzyści ALL w hotelach tej marki

Korzystaj z ekskluzywnych ofert z ALL - Accor Live Limitless. Zostań nagrodzony podczas pobytu w hotelach tej marki** oraz w wielu innych hotelach, kurortach i prywatnych obiektach na całym świecie.

*Publikowana cena jest najniższą dostępną ceną dla dwóch gości przy pobycie na jedną noc w standardowym pokoju dwuosobowym, bez śniadania i opłat miejscowych. Cena publikowana na stronie all.accor.com przez ostatnie 24 godziny obowiązuje przy pobycie obejmującym jedną noc w ciągu kolejnych 8 dni licząc od dnia następnego. Możliwość skorzystania z oferty uzależniona od podanych warunków oraz od dostępności hotelu w wybranym terminie. W zależności od kraju ceny mogą: nie obejmować podatków, obejmować tylko podatek VAT lub obejmować wszystkie podatki (VAT/opłata klimatyczna). Jeśli ceny nie obejmują wszystkich podatków, odpowiednie podatki (VAT /opłata klimatyczna) zostaną podane w kolejnych etapach rezerwacji. W przypadku niedokonania rezerwacji, publikowane ceny mogą ulec zmianie.
** Niektóre hotele tej marki nie uczestniczą w programie lojalnościowym ALL. Zapoznaj się z listą hoteli nieuczestniczących