Hotel 21C
Lifestyle by Ennismore W imię ciekawości
Hotel 21C
21C

W imię ciekawości

Muzeum sztuki współczesnej

21c Museum Hotels łączy światy muzeów i hoteli, tworząc w ten sposób nowy rodzaj podróży. Geneza marki sięga jednego obiektu założonego przez kolekcjonerów i konserwatorów sztuki współczesnej Laurę Lee Brown i Steve'a Wilsona, których misją stało się dzielenie się z publicznością innowacyjną sztuką współczesną. Dzięki rozmaitym lokalizacjom — od XIX-wiecznych magazynów po banki obiekty 21c Museum Hotels oferują połączenie prawdziwej gościnności, przemyślanego projektu i kulinarnej kreatywności — a wszystko w świecie muzeum sztuki współczesnej.

Zabierz mnie do 21c


All Accor Live Limitless Ennismore

Ennismore to globalny kolektyw stworzony przez założycieli i współzałożycieli marek lifestylowych

Wybór hotelu

PROGRAM LOJALNOŚCIOWY

Skorzystaj ze swoich korzyści ALL w hotelach tej marki

Korzystaj z ekskluzywnych ofert z ALL - Accor Live Limitless. Zostań nagrodzony podczas pobytu w hotelach tej marki** oraz w wielu innych hotelach, kurortach i prywatnych obiektach na całym świecie.

*Publikowana cena jest najniższą dostępną ceną dla dwóch gości przy pobycie na jedną noc w standardowym pokoju dwuosobowym, bez śniadania i opłat miejscowych. Cena publikowana na stronie all.accor.com przez ostatnie 24 godziny obowiązuje przy pobycie obejmującym jedną noc w ciągu kolejnych 8 dni licząc od dnia następnego. Możliwość skorzystania z oferty uzależniona od podanych warunków oraz od dostępności hotelu w wybranym terminie. W zależności od kraju ceny mogą: nie obejmować podatków, obejmować tylko podatek VAT lub obejmować wszystkie podatki (VAT/opłata klimatyczna). Jeśli ceny nie obejmują wszystkich podatków, odpowiednie podatki (VAT /opłata klimatyczna) zostaną podane w kolejnych etapach rezerwacji. W przypadku niedokonania rezerwacji, publikowane ceny mogą ulec zmianie.
** Niektóre hotele tej marki nie uczestniczą w programie lojalnościowym ALL. Zapoznaj się z listą hoteli nieuczestniczących