Zostań z nami dłużej

Dłuższy pobyt taniej

Więcej przyjemności za mniej

Najlepsze hotele w najlepszych cenach !

Liczba gości


Szczegóły oferty

Fantastyczne hotele kuszą, aby zostać w nich na dłużej. Czemu nie, gdy możesz wydłużyć pobyt i zaoszczędzić? Postaw na więcej relaksu, czasu z rodziną lub zabawy na wyjeździe służbowym — to wszystko możesz mieć taniej, jeśli zarezerwujesz co najmniej 3 noclegi na przynajmniej 15 dni przed przyjazdem.

Piękne otoczenie? Zamień hotel w domowe biuro i pracuj przyjemniej dzięki świetnemu widokowi z okna. Podróż służbowa w nowe miejsce? Wydłuż swój pobyt i zorganizuj zwiedzanie w czasie wolnym. Niezależnie od tego, czy chcesz urozmaicić codzienne obowiązki czy wyjazd służbowy, spakuj laptopa i spraw sobie przyjemność. Masz w końcu doskonały powód, aby wydłużyć swój pobyt. Zwłaszcza, gdy możesz skorzystać z dodatkowej zniżki 10% w wybranych hotelach jako uczestnik programu ALL – Accor Live Limitless.


Sprawdź warunki oferty

Najpiękniejsze miejsca w Polsce - rezerwuj na dłużej!

* Najniższe dostępne ceny. Możliwość skorzystania z oferty uzależniona jest od podanych warunków i dostępności w hotelu oraz dostępnością oferty w wybranym hotelu. Zobacz warunki sprzedaży, aby uzyskać informację o cenie. W zależności od kraju ceny mogą: nie obejmować podatków, obejmować tylko podatek VAT lub obejmować wszystkie podatki (VAT i opłatę klimatyczną). Jeśli ceny nie obejmują wszystkich podatków, odpowiednie podatki (VAT i/lub opłatę klimatyczną) zostaną podane w kolejnych etapach rezerwacji. Cena jest gwarantowana wyłącznie w momencie rezerwacji.

Dołącz do ALL i korzystaj ze zniżek podczas najbliższej rezerwacji w ponad 3000 hotelach na całym świecie.