Strona główna >Oferty i promocje > Atrakcyjne oferty > Dłuższy pobyt, większa oszczędność

Dłuższy pobyt, większa oszczędność

Dłuższy pobyt w Polsce i na całym świecie

Dłuższy pobyt, większa oszczędność

Dłuższy pobyt w Polsce i na całym świecie
Zaoszczędź do 30%*
 

ZNAJDŹ IDEALNY HOTEL

  night(s)

Szukaj

Zapraszamy do ALL

Dłuższy pobyt, większa oszczędność.

Rezerwuj swój pobyt na co najmniej 3 noce i ciesz się zniżką do 30%. Więcej czasu na przeżycie niesamowitych doświadczeń. 

Korzystaj z życia w pełni, gdziekolwiek się znajdujesz. 

POLECAMY

✓ Zaoszczędź nawet 30%
✓ Korzystaj z dodatkowej zniżki do 10% tylko dla uczestników programu lojalnościowego ALL*
✓ Rezerwuj pobyt ze śniadaniem lub bez*

Ogólne warunki sprzedaży

Marka hotelu

Ibis
Ibis styles
Thalassa
Mercure
Grand Mercure
Novotel
Suite Novotel
Pullman
Sebel
MGallery
Sofitel

Najpiękniejsze miejsca w Polsce - rezerwuj na dłużej!

Kraków
Polska

Kraków

Kraków to magiczne miasto, w którym za dawnych czasów chadzali królowie, kwitła kultura i swoje dzieła tworzyli znani artyści. Wciąż możemy poczuć ten niepowtarzalny klimat Krakowa spacerując Droga Królewską biegnącą od Barbakanu, aż na sam Wawel.

139.00 PLN 139.00 PLN *

Od
Sprawdź dostępność
Trójmiasto
Polska

Trójmiasto

Relaks w uroczym Sopocie, zwiedzanie modernistycznej Gdyni czy atrakcje kulturalne Gdańska? Każdy powód jest dobry, aby zaplanować wyjazd do Trójmiasta!

190.00 PLN 190.00 PLN *

Od
Sprawdź dostępność
Wrocław
Polska

Wrocław

Wrocław to jedno z najciekawszych i najpiękniejszych miast w Polsce. Głównym symbolem miasta są wrocławskie krasnale, które można znaleźć dosłownie wszędzie! Warto zwrócić uwagę na mosty we Wrocławiu, których jest około 100-300 w całym mieście.

119.00 PLN 119.00 PLN *

Od
Sprawdź dostępność
Warszawa
Polska

Warszawa

Dynamicznie się rozwija, dumnie prezentuje swoją nowoczesność, perfekcyjnie łączy ją z historią i z szacunkiem pielęgnuje tradycję.

135.00 PLN 135.00 PLN *

Od
Sprawdź dostępność
Hotele w Łodzi
Polska

Łódź

Łódź rozkwita! Zaplanuj weekend w Łodzi, trzecim, pod względem ilości mieszkańców, miastem Polski. Poznaj fabryczną przeszłość wielokulturowego miasta, a także nowe inwestycje i atrakcje, które zmieniają oblicze Łodzi.

Sprawdź dostępność
Poznan, Polska
Polska

Poznań

Spędź ciepłe noce na zwiedzaniu i odkrywaniu nocnego życia tego wspaniałego miasta!

183.00 PLN 183.00 PLN *

Od
Sprawdź dostępność
* Najniższe dostępne ceny. Możliwość skorzystania z oferty uzależniona jest od podanych warunków i dostępności w hotelu oraz dostępnością oferty w wybranym hotelu. Zobacz warunki sprzedaży, aby uzyskać informację o cenie. W zależności od kraju ceny mogą: nie obejmować podatków, obejmować tylko podatek VAT lub obejmować wszystkie podatki (VAT i opłatę klimatyczną). Jeśli ceny nie obejmują wszystkich podatków, odpowiednie podatki (VAT i/lub opłatę klimatyczną) zostaną podane w kolejnych etapach rezerwacji. Cena jest gwarantowana wyłącznie w momencie rezerwacji.

ZNAJDŹ IDEALNY HOTEL

 

 

Szukaj

Ogólne warunki sprzedaży

*Klienci, którzy rezerwują ofertę „Dłuższy pobyt, większa oszczędność”, oświadczają, że przeczytali i zaakceptowali poniższe warunki: 
Oferta obowiązuje dla pobytów o różnej długości, w zależności od wybranego hotelu. Należy zapoznać się z warunkami oferty obowiązującymi w wybranym hotelu. 
Oferta umożliwia uczestnikom zdobywanie punktów w hotelach uczestniczących w programie. 
Rezerwacja musi był całkowicie przedpłacona w chwili rezerwacji. Rezerwacja dokonana w ramach oferty nie może zostać zmodyfikowana, anulowana ani wymieniona, nie może również być łączona z innymi zniżkami lub ofertami specjalnymi. 
Oferta obowiązuje w hotelach grupy Accor uczestniczących w programie, pod warunkiem dostępności pokoi wyznaczonych do udziału w ofercie. Śniadanie może być wliczone w cenę w wybranych hotelach. Należy zapoznać się z warunkami oferty obowiązującymi w wybranym hotelu. 
Dostępne w ponad 2100 hotelach, w tym w: Mercure, Novotel, Delano, Fairmont, ibis budget, ibis, ibis Styles, Grand Mercure, MGallery, Mondrian, Mövenpick, Mantra, Mantis, Pullman, Rixos, The Sebel, SLS, Sofitel, Sofitel Legend, So Sofitel, Novotel Suites i Swissôtel.