Wyjazdy rodzinne

Dwa razy więcej radości za dwa razy niższą cenę.

Wyjazdy rodzinne

Dwa razy więcej radości za dwa razy niższą cenę.
Drugi pokój tańszy o 50% + śniadanie dla dzieci**
 

ZNAJDŹ IDEALNY HOTEL

  night(s)

Szukaj

Zapraszamy do ALL

Zabierz swoją rodzinę w wyjątkową podróż. Lubicie przygody, relaks a może szukacie kontaktu z naturą? Z nami możesz zwiedzać cały świat. Wybierz pośród tysięcy kierunków i możliwości: wakacje na plaży, city break, aktywny wypad w góry. Wybierz hotel i zaplanuj wakacje w gronie najbliższych Twojemu sercu. 
Rezerwuj w ramach oferty dla rodzin z 50% zniżką na drugi pokój i śniadaniem dla dzieci. 
Gromadź wspomnienia i ciesz się każdą chwilą spędzoną z bliskimi.

Ogólne warunki sprzedaży

Marka hotelu

Ibis Budget
Ibis
Ibis styles
Mercure
Novotel
Suite Novotel
Sebel
Pullman
MGallery
Sofitel
Mövenpick
Grand Mercure
Rixos hotels
Sofitel Legend
So Sofitel

Nasz wybór

Trójmiasto
Polska

Trójmiasto

Relaks w uroczym Sopocie, zwiedzanie modernistycznej Gdyni czy atrakcje kulturalne Gdańska? Każdy powód jest dobry, aby zaplanować wyjazd do Trójmiasta!

190.00 PLN 190.00 PLN *

Od
Sprawdź dostępność
Kraków
Polska

Kraków

Kraków to magiczne miasto, w którym za dawnych czasów chadzali królowie, kwitła kultura i swoje dzieła tworzyli znani artyści. Wciąż możemy poczuć ten niepowtarzalny klimat Krakowa spacerując Droga Królewską biegnącą od Barbakanu, aż na sam Wawel.

139.00 PLN 139.00 PLN *

Od
Sprawdź dostępność
Wroclaw, Polska
Polska

Wrocław

Spędź niezapomniany weekend w mieście nazywanym Wenecją Północy!

119.00 PLN 119.00 PLN *

Od
Sprawdź dostępność
Polska

Poznań

Odwiedź niesamowity Poznań - otwarte, dynamiczne miasto pełne niezwykłych miejsc i atrakcji. Skosztuj słynnych rogali Świętomarcińskich!

34.59 EUR 34.59 EUR *

Od
Sprawdź dostępność
Czechy

Praga

Stolica naszych południowych sąsiadów jest przepiękna o każdej porze roku. Sprawdź jak wiele do zaoferowania ma Praga!

238.11 PLN 238.11 PLN *

Od
Sprawdź dostępność
Bukareszt
Rumunia

Bukareszt

Skosztuj rumuńskiej kuchni, która uchodzi za najbardziej zróżnicowana spośród wszystkich krajów bałkańskich.

171.12 PLN 171.12 PLN *

Od
Sprawdź dostępność
* Najniższe dostępne ceny. Możliwość skorzystania z oferty uzależniona jest od podanych warunków i dostępności w hotelu oraz dostępnością oferty w wybranym hotelu. Zobacz warunki sprzedaży, aby uzyskać informację o cenie. W zależności od kraju ceny mogą: nie obejmować podatków, obejmować tylko podatek VAT lub obejmować wszystkie podatki (VAT i opłatę klimatyczną). Jeśli ceny nie obejmują wszystkich podatków, odpowiednie podatki (VAT i/lub opłatę klimatyczną) zostaną podane w kolejnych etapach rezerwacji. Cena jest gwarantowana wyłącznie w momencie rezerwacji.

ZNAJDŹ IDEALNY HOTEL

 

 

Szukaj

Ogólne warunki sprzedaży

*Zasady zakwaterowania dzieci różnią się zależnie od hotelu. Podczas dokonywania rezerwacji należy zapoznać się z warunkami sprzedaży danego hotelu.
**Zależnie od udziału hotelu w ofercie. Szczegółowych informacji udzielają bezpośrednio hotele. 
(*) Najniższe dostępne ceny. Oferta jest uzależniona od podanych warunków, dostępności hotelu i dostępności oferty w hotelu. Informację o cenie znajdziesz w warunkach sprzedaży. W zależności od kraju ceny mogą nie obejmować podatków, obejmować wszystkie podatki (VAT i podatek turystyczny) lub wyłącznie podatek VAT. Jeśli ceny nie obejmują wszystkich podatków, odpowiednie podatki (VAT i/lub podatek turystyczny) zostaną podane na kolejnych etapach rezerwacji. Cena jest gwarantowana jedynie w chwili rezerwacji.

Wszystkie rezerwacje muszą być zagwarantowane ważną kartą kredytową pierwszego dnia pobytu.


W ramach jednej rezerwacji można zarezerwować do 6 pokoi.

Rezerwacja może być zmieniona lub anulowana do godziny 18.00 w dniu zameldowania. Po tym czasie naliczona zostanie opłata za pierwszy nocleg. Nie trzeba dokonywać żadnej  przedpłaty. W niektórych krajach mogą obowiązywać dodatkowe ograniczenia.

Oferta zapewnia zakwaterowanie dzieci w pokoju rodziców i korzyści związane ze śniadaniem dla dzieci spożywających posiłek z rodziną. Korzyści mogą się różnić w zależności od zasad danej marki dotyczących dzieci. Zasady dotyczące dzieci mogą się różnić w zależności od hotelu - podczas dokonywania rezerwacji sprawdź warunki sprzedaży obowiązujące w danym hotelu.
50% zniżki na drugi pokój jest obliczane na podstawie średniej ceny noclegu, czyli ceny elastycznej za pokój zajmowany przez 1 osobę (ta sama zasada w przypadku 2 osób).

Termin ważności oferty podany jest wg czasu środkowoeuropejskiego.
Oferta dostępna w sieciach Mercure, Novotel, ibis budget, ibis, ibis Styles, Grand Mercure, MGallery, Mövenpick, Pullman, Rixos, The Sebel, Sofitel, Sofitel Legend, So/ i Suite Novotel.