Sizin Seçiminiz IMEA 2023

ALL MEETING PLANNER ÜYELERİ İÇİN ETKİNLİKLERDE İKİ KAT ÖDÜL PUANI

Etkinliğinizi bizimle rezerve etmek, sizin için daha da fazla ödül demektir!

Teklifin konaklama dönemi; başlangıç tarihi 01/03/2023 bitiş tarihi 31/12/2023

Teklif sadece sadakat programı üyeleri içindir

Bazı teknik sorunlar oluştu. Lütfen sayfayı yenileyip tekrar deneyiniz.
Başarılı bir şekilde teklife abone oldunuz, artık daha fazla ödül puanı kazanabilirsiniz

Daha fazla ödül puanı kazanın

Ödül puanları için abone olun

En iyi oteller en iyi fiyatlarla !

Konuklarınızı seçin


Teklifin açıklaması

ALL Meeting Planner üyesi misiniz? Otellerimizden birinde bir iş toplantısı veya sosyal bir etkinlik düzenlemeyi mi hedefliyorsunuz?

ALL Meeting Planner ile, Orta Doğu, Sahra Altı ve Doğu Afrika, Hindistan ve Türkiye'deki katılımcı otellerde düzenlediğiniz her etkinlikte tüm sıkı çalışmanızı ve özverinizi ödüllendiriyoruz.

Yalnızca sınırlı bir süre için, 31 Aralık 2023'ten önce rezervasyon yaptırıp ödemesini yaptığınız her iş toplantısında veya sosyal etkinlikte iki kat Ödül puanı kazanın.

Puan bakiyenizi yükseltmek ister misiniz? Çok kolay!
1. Hesabınızda oturum açın ve ilgili teklif için kaydolun. Henüz üye değil misiniz? ALL Meeting Planner programına hemen katılmak ve çok çeşitli avantajlardan yararlanmaya başlamak için burayı tıklayın!
2. Etkinliğiniz için 31 Aralık 2023'e kadar rezervasyon yapın ve ödeyin.
3. Ödül puanlarınız, etkinlik için ödeme yapıldıktan sonraki ay hesabınıza yansıtılacaktır.

Ardından puanlarınızı, özellikle sizin için tasarlanmış benzersiz deneyimler ve çok çeşitli partner avantajları dahil olmak üzere birçok farklı avantajın keyfini çıkarmak için kullanabilirsiniz.

Şimdi abone olun ve bu özel tekliften yararlanmak için etkinliğinizi planlayın!

ALL ile daha fazla eğlenip daha fazlasını deneyimleyin!


Kampanya koşullarına göz atın
*Belirtilen fiyatlar, çift kişilik standart oda için, vergiler, kahvaltı ve ek hizmetler dahil olmadan başlangıç fiyatlarıdır. all.accor.com sitesinde 24 saat içerisinde gördüğünüz fiyatlar, yarından itibaren sonraki 8 gün içinde bir gecelik konaklama içindir. Otel koşullarına, periyoda ve müsaitliğe göre değişiklik gösterir. Ülkelere bağlı olarak, fiyatlar vergiler dahil/hariç veya tüm vergiler dahil/hariç olabilir. Vergiler dahil olmadığı takdirde, ilgili vergiler (KDV ve/veya şehir vergisi) rezervasyon aşamasının son bölümünde belirtilir. Gösterilen fiyatlar sadece rezervasyon aşamasında garanti edilir.