Qantas banner image

Hava Yolları

Yolculuğunuzun her noktasında ödüller

Uçun, konaklayın ve ALL - Accor Live Limitless ve Qantas Frequent Flyer programlarının en iyi yönlerinin tadını çıkarın. Bu iki sadakat programı hesabınızı birbirine bağlayarak, Qantas ile uçtuğunuzda ve Asya Pasifik'teki Accor (²) otellerinde konakladığınızda ödül kazanabilirsiniz. Bu özellik mevcut programlarınıza ek olarak sunulur. Daha sık ve daha hızlı ödül kazanın.

Nasıl işler?

1
ALL - Accor Live Limitless hesabınıza oturum açın
veya henüz kaydolmadıysanız programa ücretsiz katılın.
2
Qantas Frequent Flyer hesabınıza oturum açın
Veya henüz üye değilseniz hemen ücretsiz katılın
3
Hesaplarınızı bağlayın
Her iki sadakat programını da bağladığınız anda otomatik olarak Qantas Puanları ve Ödül puanları kazanırsınız.

Ödüllerinizi artırın

All Classic card

Harcanan her 1 AUD başına 3 Qantas Puanı kazanın (³)

Ödül puanlarınıza ek olarak.

Qff Bronze card

Normal Qantas Puanlarınızı kazanın

Qantas uçuşlarında Ödül puanları kazanmak için ALL Gold statüsüne veya Qantas Platinum statüsüne ulaşmanız gerekir


Özel avantajların keyfini çıkarın

Statünüzü yükseltin

Qantas Frequent Flyer Gold üyeleri (ve üzeri) ve Points Club Plus üyeleri ilk konaklamadan sonra otomatik olarak ALL Silver Statüsüne ulaşırlar (⁷). Points Club üyeleri 2 gecelik 2 konaklamadan sonra ALL Silver statüsüne ulaşırlar (⁸).

Ödül puanlarınızın keyfini çıkarın

Daha da özel avantajlar, uçuş yükseltmeleri ve çok daha fazlasının keyfini çıkarmak için Ödül puanlarınızı Qantas Puanlarına dönüştürün (¹⁰).

Puanları dönüştürün

Qantas Frequent Flyer Programı

​​​​​​​QANTAS İLE DAHA ÖNCE HİÇ OLMADIĞI KADAR BAĞLIYIZ!

Qantas Frequent Flyer programı, ne yapıyor olursanız olun sizi Qantas Puanları ile ödüllendirmekle ilgilidir. Havada ve yerde Qantas Puanları kazanabilirsiniz. Yeterli Qantas Puanı kazandıktan sonra, aralarından seçim yapabileceğiniz çok sayıda ödül vardır. Puanlarınızı uçuşlar ve uçuş yükseltmeleri, tatiller ve Ödül Mağazamızdaki ürünler için kullanabilirsiniz. Ödüllendirilmenin pek çok yolu var.

Hesaplarınızı bağlayın ve yolculuğunuzun her noktasında ödüller kazanın


Europcar

1.000 Ödül puanına ve %15'e varan indirim


1. Qantas Puanları kazanmak ve kullanmak için Qantas Frequent Flyer üyesi olmalısınız. Üyelik ve puanlar, Qantas Frequent Flyer programı [hüküm ve koşullarına] (https://www.qantas.com/fflyer/dyn/program/terms) tabidir.
2. Hesaplarınızı bağlayıp ödüller kazanabilmeniz için, Qantas Frequent Flyer ve ALL - Accor Live Limitless üyesi olmalısınız. Ödüller ve avantajlar üyelik statüsüne ve uygunluğa tabidir, hüküm ve koşullara bakın. Bağlı Üyeler, Accor ve Qantas'ın konaklamaları ve uçuşları ile ilgili kişisel verileri toplamasına, kullanmasına ve ifşa etmesine ve kendi aralarında bu verilerin alışverişini yapmasına izin verir, daha fazla ayrıntı için hüküm ve koşullara bakın.
3. ALL - Accor Live Limitless hesaplarını bağlamış olan Qantas Frequent Flyer üyeleri, rezervasyonu uygun bir Accor kanalı üzerinden yapılan, Asya Pasifik'teki katılımcı Accor otellerindeki uygun otel konaklamaları, ürünler ve hizmetler için harcanan her 1 AUD başına 3 Qantas Puanı kazanacaklardır. Uygun Accor kanalları; Accor dağıtım kanallarını (Web siteleri, Accor rezervasyon ofisi, oteller) ve Accor rezervasyon ofisine otomatik olarak bağlanan geleneksel seyahat acentelerini içerir. Rezervasyonu bir bayi, tur operatörü veya üçüncü taraf çevrimiçi seyahat acentesi aracılığıyla yapılan konaklamalar dikkate alınmaz. Puanların verilebilmesi için üyeler, rezervasyon esnasında Accor Live Limitless hesap bilgilerini vermeli ve otele giriş esnasında Accor Live Limitless sadakat kartlarını otel resepsiyonuna ibraz etmelidir. Uygun harcama, oda fiyatının yanı sıra ALL Sadakat Programı Hükümlerinde tanımlanan uygun harcamaları içerir. Uygun ve uygun olmayan tüm harcamaların ayrıntıları için Hüküm ve Koşullara bakın. Qantas Puanları ve Ödül puanları, iptal edilen rezervasyonlarda veya bir faturanın ödenmesinde tam veya kısmi temerrüt durumunda kazanılmayacaktır. Ödül Puanları ve Qantas Puanları, ilgili otel konaklamasının tamamlanmasından sonraki 14 gün içinde üyenin hesabına yansıtılacaktır. ALL - Accor Live Limitless programına katılmayan oteller ve markaların listesi için burayı ziyaret edin.
4. ALL - Accor Live Limitless Gold üyeleri, uygun Qantas uçuşlarında harcanan her 10 AUD başına 1 ALL Ödül puanı kazanacaktır. ALL - Accor Live Limitless Platinum üyeleri ve Qantas Frequent Flyer Platinum ve Platinum One üyeleri, uygun Qantas uçuşlarında harcanan her 10 AUD başına 2 ALL Ödül puanı kazanacaktır. Puanlar, uygun harcamaya göre hesaplanacaktır. Uygun Harcama, bilet ve taşıyıcı ücretleri dahil ancak devlet tarafından uygulanan vergiler veya koltuklar, çantalar veya yükseltmeler gibi isteğe bağlı ücretler hariç olmak üzere koltuk için ödenen fiyattır. ALL Ödül puanları, Qantas Puanlarına ve Statü Kredilerine ek olarak kazanılacaktır. Üyeler, ALL Ödül puanları kazanabilmek için uçuştan önce Qantas Frequent Flyer bilgilerini rezervasyonlarına ekler. Uygun Uçuşlar, normalde Qantas Puanlarının kazanıldığı, biletinizde bir QF uçuş numarasının bulunduğu, Qantas tarafından gerçekleştirilen uçuşlardır. Bazı bilet türleri ve rezervasyon sınıflarında Qantas Puanları ve ALL Ödül puanları kazanılmayacaktır. Tüm ayrıntılar için, hüküm ve koşullara veHavayolu Kazanç Tablosuna bakın. Ödül Puanları ve Qantas Puanları, ilgili uçuşun tamamlanmasından sonraki 14 gün içinde üyenin hesabına yansıtılacaktır. İptal edilen uçuşlarda Qantas Puanları ve ALL Ödül puanları kazanılmayacaktır.
7. Qantas Frequent Flyer ve ALL - Accor Live Limitless hesaplarını bağlamış olan Qantas Frequent Flyer Gold üyeleri ve Points Club Plus üyeleri, ilk uygun konaklamalarını tamamladıktan sonra ALL Classic statüsünden ALL Silver statüsüne hızlı geçiş imkanına hak kazanırlar. Uygun konaklama, bir katılımcı otelde bir odada en az bir gecelik konaklama için yapılan ve rezervasyonun bir Accor Uygun Kanalı aracılığıyla bir Uygun Fiyat üzerinden yapıldığı bir konaklamadır. Uygun Accor kanalları; Accor dağıtım kanallarını (Web siteleri, Accor rezervasyon ofisi, oteller) ve Accor rezervasyon ofisine otomatik olarak bağlanan geleneksel seyahat acentelerini içerir. Rezervasyonu bir bayi, tur operatörü veya üçüncü taraf çevrimiçi seyahat acentesi aracılığıyla yapılan konaklamalar dikkate alınmaz. Tümüyle Ödül puanları kullanılarak gerçekleştirilen konaklamalar, hızlı geçiş kriterlerine dahil edilmez. Silver statüsü, gerekli uygun konaklamanın tamamlanmasından sonra işlenecektir. ALL - Accor Live Limitless programına katılmayan oteller ve markaların listesi için burayı ziyaret edin. Bir Bağlı Üye, Gümüş statüsüne hızlı geçiş yaptığında, bu statüyü o takvim yılının geri kalanı ve bir sonraki takvim yılı boyunca koruyacaktır. Daha fazla ayrıntı için, Hüküm ve Koşullara bakın.
8. Qantas Frequent Flyer ve ALL - Accor Live Limitless hesaplarını bağlamış olan Qantas Points Club Plus üyeleri, iki uygun konaklamayı (her biri en az iki gece) tamamladıktan sonra ALL Classic statüsünden ALL Silver statüsüne hızlı geçiş imkanına hak kazanırlar Uygun konaklama; bir katılımcı otelde bir odada en az iki gecelik konaklama için yapılan ve rezervasyonun bir Accor Uygun Kanalı aracılığıyla bir Uygun Fiyat üzerinden yapıldığı bir konaklamadır. Uygun Accor kanalları; Accor dağıtım kanallarını (Web siteleri, Accor rezervasyon ofisi, oteller) ve Accor rezervasyon ofisine otomatik olarak bağlanan geleneksel seyahat acentelerini içerir. Rezervasyonu bir bayi, tur operatörü veya üçüncü taraf çevrimiçi seyahat acentesi aracılığıyla yapılan konaklamalar dikkate alınmaz. Tümüyle Ödül puanları kullanılarak gerçekleştirilen konaklamalar, hızlı geçiş kriterlerine dahil edilmez Silver statüsü, gerekli Uygun Konaklamaların tamamlanmasından sonra işlenecektir. ALL - Accor Live Limitless programına katılmayan oteller ve markaların listesi için burayı ziyaret edin. Bir Bağlı Üye, Gümüş statüsüne hızlı geçiş yaptığında, bu statüyü o takvim yılının geri kalanı ve bir sonraki takvim yılı boyunca koruyacaktır. Daha fazla ayrıntı için, Hüküm ve Koşullara bakın.
10. Üyeler ALL Ödül puanlarını, 2.000 Qantas Puanına karşılık gelen 2.000 Ödül Puanlık artışlarla Qantas Puanlarına dönüştürebilir. Daha fazla ayrıntı için, hüküm ve koşullara bakın.