Üyelere özel tarifeler

3.000'den fazla otelde indirim kazanın

Bugün bize katılın

Mükemmel fiyatlarla mükemmel konaklama

Konuklarınızı seçin


all.com sitesinden rezervasyon yapmanın avantajları

En iyi fiyat garantisi

Rezervasyonunuzdan sonraki 24 saat içerisinde daha düşük bir fiyat bulursanız katılımcı otellerdeki konaklamanızdan %25'e varan oranlarda indirim yapıyoruz. Daha fazla bilgi

Çevrimiçi otele giriş ve hızlı otelden çıkış

Zaman kazanmak için giriş ve çıkış hazırlıklarınızı internet üzerinden gerçekleştirin.

Dünyanın her yanındaki oteller

Lüks segmentten ekonomik segmente tüm Accor markaları sizi 100'ü aşkın ülkede ağırlıyor.

Bu fiyat indirimi, yalnızca Accor grubunun sitelerinde (all.com ve grubun markaları raffles.com, sofitel.accor.com, sbe.com, fairmont.com, rixos.com, mantiscollection.com, mgallery.accor.com, 21cmuseumhotels.com, pullmanhotels.com, swissotel.com, movenpick.com, grandmercure.com, thesebel.com, novotel.accor.com, mercure.accor.com, adagio-city.com, mamashelter.com, mytribehotel.com, ibis.accor.com) mevcuttur.

ALL – Accor Live Limitless hesabı

Bu indirim ALL - Accor Live Limitless sadakat programı üyelerine özeldir ve kişisel alan yaratılması koşuluna bağlıdır. Hala üye olmadıysanız, çevrimiçi olarak veya rezervasyonunuz sırasında kaydolabilirsiniz. Varsayılan olarak bu indirimden yararlanamazsınız. Üye otele vardığında kartını (veya kartı henüz ulaşmadıysa üye numarasını) göstermelidir. Her üye, Üye Tarifesi ile konaklama başına maksimum 2 oda rezervasyonu yapabilir.

İndirim ve katılan markalar

İndirim %2 ile %10 arasındadır, katılımcı otellerin vergi ve ek ücretler hariç, kampanya veya özel teklifler hariç genel fiyatları üzerinden uygulanır ve seçilen tarihlerde oteldeki oda uygunluğu ile sınırlıdır. İstisna olarak Mama Shelter markalı oteller, otel tarafından belirlenen tarihlere göre %0 ile %10 arasında indirim sunmaktadır. Üye fiyatı, istisnai tarihlerde geçerli değildir. Daha fazla bilgi için https://all.accor.com/fr/loyalty-program/bod.html sayfasına göz atın

**ALL – Accor Live Limitless sadakat programı kapsamında, kullandığınız Ödül puanlarına bağlı olarak faturanızda indirime gitmek veya size ücretsiz gece sunmak üzere kampanyaya katılan Accor otellerinde, hesabınızda 2000 Ödül puanı topladıktan sonra kullanabilirsiniz. Geçerli dönüşüm ölçeği şöyledir: 2000 Ödül puanı = 2000 Ödül puanının katları başına 40 avro kullanılabilir. Örneğin, odanızın fiyatı 120 avroysa şu seçeneklerden birini tercih edebilirsiniz.

  • 2000 Ödül puanı kullanarak 40 avro indirimden yararlanmak; böylece 80 avro ödemeniz gerekir
  • 4000 Ödül puanı kullanarak 80 avro indirimden yararlanmak; böylece 40 avro ödemeniz gerekir.
  • 6000 Ödül puanı kullanarak, puanlarınız sayesinde bir ücretsiz geceden yararlanmak.

Rezervasyon başına 1.000.000 Ödül puanı kullanım sınırı söz konusudur.