Ceny zarezerwowane dla uczestników

Do 10% zniżki od pierwszej rezerwacji w naszych uczestniczących hotelach*

Dołącz do nas już dziś

Najlepsze hotele w najlepszych cenach !

Liczba gości


CHCESZ WIĘCEJ ZNIŻEK?

Nasze karty abonamentowe dla często podróżujących

Skorzystaj ze zniżek do -20% na wszystkie swoje pobyty służbowe lub prywatne w hotelach Economy au Luxe.

Twoje korzyści z rezerwacji na all.com

Gwarancja najlepszej ceny

Oferujemy do 25% zniżki na pobyt w uczestniczących hotelach, jeśli znajdziesz niższą cenę w ciągu 24 godzin od rezerwacji. Dowiedz się więcej

Zameldowanie online i szybkie wymeldowanie

Aby zaoszczędzić czas, przygotuj swój przyjazd i wyjazd online.

Hotele na całym świecie

Oferując całą gamę hoteli, od luksusowych po niskobudżetowe, marki Accor witają Cię w ponad 100 krajach.

Ta obniżka stawek jest możliwa do uzyskania wyłącznie w witrynach grupy Accor (all.accor.com i innych witrynach mark grupy, a także w witrynach raffles.com, sofitel.accor.com, sbe.com, fairmont.com, rixos.com, mantiscollection.com, mgallery.accor.com, 21cmuseumhotels.com, pullmanhotels.com, swissotel.com, movenpick.com, grandmercure.com, thesebel.com, novotel.accor.com, mercure.accor.com, adagio-city.com, mytribehotel.com i ibis.accor.com).

Konto ALL – Accor Live Limitless

Ta obniżka jest skierowana wyłącznie do członków programu lojalnościowego ALL - Accor Live Limitless i uzależniona od utworzenia przestrzeni osobistej. Jeśli nie uzyskał(a) Pan/Pani jeszcze członkostwa, może się Pan/Pani zapisać online lub w trakcie dokonywania rezerwacji. Domyślnie nie może Pan/Pani skorzystać z tej obniżki. Członek może okazać swoją kartę (lub swój numer członka, jeśli jeszcze nie otrzymał karty) w momencie przybycia do hotelu. Członkowie Taryfowi mają możliwość zarezerwowania maksymalnie dwóch pokojów na członka i na pobyt.

Obniżka i marki uczestniczące

Na obniżkę składa się obniżka oficjalnych stawek hoteli uczestniczących o maksymalnie 2-10%, bez uwzględniania podatków i opłat dodatkowych, promocji i ofert specjalnych, i pod warunkiem dostępności pokoju w hotelu w wybranych dniach, za wyjątkiem określonych dat ustalonych przez hotele. Wykaz hoteli nieuczestniczących zawiera „Lista wyłączonych hoteli”.

** Możesz wykorzystać tę ofertę, począwszy od 2000 punktów Reward zgromadzonych na Twoim koncie w hotelach sieci Accor, uczestniczących w programie lojalnościowym ALL – Accor Live Limitless, aby obniżyć kwotę swojego rachunku lub skorzystać z bezpłatnego noclegu, w zależności od liczby wykorzystanych punktów Reward. Obowiązująca skala przeliczeniowa to: 2000 punktów Reward = 40 EUR do wykorzystania jako wielokrotność 2000 punktów Reward. Na przykład, jeśli cena Twojej sypialni wynosi 120 euro, możesz wybrać następujące opcje:

  • wykorzystać 2000 punktów Reward, aby skorzystać ze zniżki w wysokości 40 euro; zostanie Ci wówczas do uiszczenia kwota w wysokości 80 euro.
  • wykorzystać 4000 punktów Reward, aby skorzystać ze zniżki w wysokości 80 euro; zostanie Ci wtedy do zapłacenia 40 euro.
  • wykorzystać 6000 punktów Reward, aby skorzystać z darmowego noclegu dzięki zebranym punktom.

Oferta ta jest ograniczona do 1 000 000 punktów Reward na rezerwację.