Warunki oferty Miejskie Wypady Europa Północna i Południowa

Warunki sprzedaży w przypadku stawki „Rezerwuj bez obaw”:

Poniższe warunki obowiązują w tych krajach: Armenia, Austria, Azerbejdżan, Belgia, Bośnia i Hercegowina, Bułgaria, Chorwacja, Czechy, Estonia, Gruzja, Irlandia, Kazachstan, Litwa, Luksemburg, Łotwa, Macedonia Północna, Mołdawia, Niemcy, Niderlandy, Polska, Rosja, Rumunia, Serbia, Słowacja, Słowenia, Szwajcaria, Szwecja, Ukraina, Węgry i Wielka Brytania.

Skorzystaj z oferty „Rezerwuj bez obaw”, którą można zastosować w przypadku rezerwacji maksymalnie siedmiu pokoi z co najmniej 5-dniowym wyprzedzeniem. W ramach tej promocji można bezpłatnie anulować rezerwację do 3 dni przed przyjazdem. Po upływie tego okresu należna kwota nie podlega zwrotowi, nawet jeśli rezerwacja zostanie anulowana lub zmieniona.
Oferta dotyczy wszystkich rezerwacji dokonanych do 26.03.2022 r. na pobyt do 31.03.2022 r. ze śniadaniem lub bez. Wyjątek stanowią hotele Ibis Styles, w przypadku których oferta obejmuje tylko zakwaterowanie ze śniadaniem. Śniadania nie można anulować oddzielnie jako części półelastycznej ceny z wliczonym śniadaniem. Rezerwacji należy dokonać online na stronie all.accor.com lub na dowolnej stronie internetowej naszej marki (np. Ibis.com), bezpośrednio w hotelu lub za pośrednictwem centrum obsługi klienta Accor. Podczas rezerwacji trzeba wpłacić pełną kwotę.

Stawka zależy od dostępności miejsc i jest ograniczona do liczby dostępnych pokoi przypisanych do tej oferty w dniu pobytu w wybranym hotelu. Obejmuje ona podatek od kategorii pokoju (dla maksymalnej dozwolonej liczby osób) i noclegu zgodnie z informacjami podanymi podczas procesu rezerwacji. Obowiązującą ceną jest ta wyświetlana w momencie dokonywania rezerwacji. Cennik nie obejmuje usług pomocniczych, podatku turystycznego (chyba że stwierdzono inaczej w potwierdzeniu rezerwacji) i dodatkowych podatków, które różnią się w zależności od hotelu, kraju, okresu i dostępności.


Poniższe warunki obowiązują w następujących krajach: 
Andora, Francja, Grecja, Hiszpania, Izrael, Malta, Monako, Portugalia, Włochy.

Skorzystaj z oferty z półelastyczną stawką dostępnej w przypadku każdej rezerwacji dokonanej do 25.02.2022 r. na pobyt do 28.02.2022 r. Rezerwację można anulować bezpłatnie do 3 dni przed przyjazdem. Oferta obejmuje rezerwacje zarówno ze śniadaniem, jak i bez śniadania. Wyjątek stanowią hotele Ibis Styles, w których obowiązuje ona tylko w przypadku zakwaterowania ze śniadaniem. Ze śniadania nie można zrezygnować oddzielnie jako części półelastycznej stawki z wliczonym śniadaniem. Rezerwacji należy dokonać online na stronie all.accor.com lub na dowolnej stronie internetowej naszej marki (np. Ibis.com), bezpośrednio w hotelu lub za pośrednictwem centrum obsługi klienta Accor. Podczas rezerwacji trzeba wpłacić pełną kwotę.

Oferta zależy od dostępności i oferty wybranego hotelu. Oferta nie działa wstecz i nie można łączyć jej z innymi aktualnymi promocjami ani ofertami.
Cena półelastyczna obejmuje podatek od kategorii pokoju (dla maksymalnej liczby dozwolonych osób) i noclegu. Obowiązującą ceną jest ta, która jest wyświetlana w momencie rezerwacji. Cena pakietu ze śniadaniem zmienia się w zależności od liczby śniadań, która zależy od liczby osób zajmujących pokój. Cennik nie obejmuje usług dodatkowych, podatku turystycznego i dodatkowych podatków, które różnią się w zależności od hotelu, okresu i dostępności.

Zasady dotyczące anulowania i zmiany rezerwacji
W przypadku anulowania lub zmiany rezerwacji przed 18:00 (czasu lokalnego) do 3 dni przed przyjazdem nie obowiązują żadne opłaty. Po upływie tego okresu należna kwota nie podlega zwrotowi, nawet jeśli rezerwacja zostanie anulowana lub zmieniona
.
Od 1 października 2021 r. zasady dotyczące anulowania rezerwacji zmieniają się w następujący sposób: 
W przypadku pobytów do 31 marca 2022 r. rezerwację można anulować bezpłatnie 7 dni przed przyjazdem w zależności od hotelu. Podczas rezerwacji sprawdź warunki obowiązujące w danym hotelu.

2.  Zniżka 10% dla uczestników programu ALL:
1. a.  Ogólne warunki programu ALL — Accor Live Limitless obowiązują w przypadku zniżki 10% dla uczestników, a gość musi być członkiem programu ALL — Accor Live Limitless, aby móc z niej skorzystać.
b. Ta oferta obowiązuje w następujących terminach pobytu: od 15 września 2021 r. do 31 grudnia 2021 r. oraz w terminach rezerwacji: od 15 września 2021 r. do 30 grudnia 2021 r. 
c. Pobyt należy rezerwować bezpośrednio w firmie Accor (na oficjalnych stronach internetowych firmy Accor, w aplikacjach mobilnych Accor All, w telefonicznym centrum obsługi ALL lub bezpośrednio w hotelu) albo za pośrednictwem tradycyjnego biura podróży, którego system rezerwacji jest automatycznie połączony z biurem rezerwacji firmy Accor. Ta oferta nie dotyczy pobytu zarezerwowanego przez sprzedawcę, organizatora wycieczek ani zewnętrzne internetowe biuro podróży (np. expedia.com, booking.com).
2. Zniżka 10% oparta jest na STAWCE DLA UCZESTNIKÓW w terminach wymaganych przy rezerwacji.
3. Rezerwacje są elastyczne: odwołania lub zmiany są możliwe do dnia pobytu. Ta oferta nie jest dostępna dla grup. Oferta zależy od dostępności. W przypadku każdego hotelu obowiązują warunki sprzedaży. Nie dotyczy to wykluczonych dat określonych przez uczestniczące hotele.
4. Jeśli ta stawka nie jest dostępna, uczestnik nie może skorzystać z oferty.
5. Podczas dokonywania rezerwacji uczestnicy muszą podać numer karty lojalnościowej programu ALL — Accor Live Limitless oraz okazać kartę w recepcji hotelu przy zameldowaniu.
6. Punkty zostaną przekazane na konto uczestnika w ciągu 10 dni od wymeldowania się uczestnika.
7. Firma Accor, uczestniczące hotele i partnerzy tej oferty nie ponoszą odpowiedzialności za niezrealizowanie lub niedostępność oferty ze względu na zewnętrzne i nieuniknione wydarzenie, które uniemożliwia lub nieproporcjonalnie uciążliwie utrudnia realizację oferty przez firmę Accor, uczestniczące hotele i partnerów tej oferty. Klienci i uczestnicy nie będą uprawnieni do żadnej rekompensaty, a korzyści z oferty (w szczególności punkty) nie zostaną przyznane, jeśli oferta nie może zostać wdrożona w tych okolicznościach.
8. Podczas komunikacji z telefonicznymi centrami obsługi lub usługami obsługi klienta związanymi z tą ofertą należy podać numer referencyjny 013965.

Oferta jest dostępna w następujących krajach: 
Armenia, Austria, Azerbejdżan, Belgia, Bośnia i Hercegowina, Bułgaria, Chorwacja, Czechy, Estonia, Gruzja, Holandia, Irlandia, Kazachstan, Litwa, Luksemburg, Łotwa, Macedonia Północna, Mołdawia, Niemcy, Polska, Rosja, Rumunia, Serbia, Słowacja, Słowenia, Szwajcaria, Szwecja, Ukraina, Węgry i Wielka Brytania. 
Kliknij tutaj, aby zobaczyć pełną listę hoteli uczestniczących w programie w tych krajach.