Iberian Winter Sun | ALL - Accor Live Limitless

Skip to main content
Ogólne warunki sprzedaży

Zimowe cuda czekają w Hiszpanii i Portugalii: zarezerwuj wcześniej i zapłać mniej!

 • Dokonaj rezerwacji co najmniej 15 dni wcześniej i skorzystaj z niższych cen
 • Stawka członkowska: 5% zniżki w Hiszpanii i Portugalii
Type d’offre
Oferta ważna jeszcze przez
Spóźniłeś się, oferta już wygasła

00

dni

dzień

00

:

00

:

00

Złap słońce zimą w Hiszpanii i Portugalii

Ucieknij przed zimnem i rozkoszuj się śródziemnomorską zimą w Hiszpanii i Portugalii, gdzie słoneczne niebo oraz łagodne temperatury tworzą idealne tło dla niezapomnianych wakacji. Podczas gdy duża część świata drży z zimna, Ty możesz korzystać z przyjemnej pogody, zwiedzając pełne historii miasta, delektując się wykwitną kuchnią i chłonąc tętniącą życiem kulturę. Dzięki dodatkowej zniżce na rezerwację zakwaterowania z co najmniej 15-dniowym wyprzedzeniem skorzystasz nie tylko z ciepłej pogody, ale także zaoszczędzisz na kosztach podróży, co zapewni, że ten zimowy wyjazd będzie jeszcze atrakcyjniejszy.

 

Od tętniących życiem ulic Barcelony po spokojne piękno Porto — Półwysep Iberyjski ożywa w sezonie zimowym. Spaceruj pełnymi uroku brukowanymi uliczkami, odwiedź kultowe zabytki i delektuj się lokalnymi przysmakami w przytulnych kawiarniach. Mniejsze tłumy w tym okresie pozwalają w pełni zanurzyć się w lokalnej atmosferze. Zatem po co czekać? Już teraz zaplanuj swoją zimową ucieczkę i odkryj piękno Hiszpanii oraz Portugalii w zupełnie nowym świetle, jednocześnie ciesząc się korzyściami wczesnej rezerwacji.

 

Jako uczestnik programu ALL możesz skorzystać z nawet 10% zniżki w Europie dzięki naszej stawce członkowskiej! Nie należysz jeszcze do programu? Dołącz już dziś za darmo!

 • Porto

  Porto - Portugalia

  Porto jest pełne niespodzianek: pięknie brukowane uliczki, autentyczne sklepy zachowują atmosferę minionej epoki, a współczesna architektura rzuca się w oczy, kiedy najmniej się tego spodziewasz.

 • Barcelona

  Barcelona - Hiszpania

  Poczuj magię bogatej kultury Barcelony, kultowej architektury i wspaniałych plaż podczas niezapomnianej podróży, która Cię oczaruje.

 • Bilbao

  Bilbao - Hiszpania

  Odkryj wyjątkowe połączenie historii i nowoczesności w Bilbao, gdzie kultowe Muzeum Guggenheima, wyśmienite pintxos i baskijski urok czekają na Ciebie.

 • Madryt

  Madryt - Hiszpania

  Zanurz się w bogatym gobelinie hiszpańskiej kultury, sztuki i kuchni w sercu Madrytu, gdzie pełen historii splendor i dynamiczne współczesne życie współistnieją w doskonałej harmonii.

 • Lizbona

  Lizbona - Portugalia

  Odkryj urok Lizbony, gdzie kolorowe uliczki, historyczne dzielnice i zapierające dech w piersiach widoki na rzekę Tag zachęcają Cię do odkrywania tętniącej życiem stolicy Portugalii.

 • Malaga

  Malaga - Hiszpania

  Poznaj skąpane w słońcu plaże, bogate dziedzictwo kulturowe i tętniącą życiem atmosferę Malagi, aby przeżyć naprawdę niezapomniane chwile nad Morzem Śródziemnym.