Jarmarki bożonarodzeniowe w Europie | ALL

Skip to main content
Ogólne warunki sprzedaży

Jarmarki bożonarodzeniowe, które trzeba zobaczyć w Europie

 • Stawka członkowska: do 10% zniżki w Europie
Type d’offre
Oferta ważna jeszcze przez
Spóźniłeś się, oferta już wygasła

00

dni

dzień

00

:

00

:

00

Nasz wybór

 • Wiedeń

  Wiedeń - Austria

  W te święta w całym Wiedniu czekają miejsca pełne bożonarodzeniowego klimatu, od głównego jarmarku na położonym w centrum placu Rathausplatz po inne lokalizacje rozsiane po całym mieście.

 • Praga

  Praga – Czechy

  Stare Miasto, plac Wacława i plac Republiki przechodzą świąteczną transformację podczas praskiego jarmarku bożonarodzeniowego. Odwiedzających zachwyci bogaty wybór ręcznie wykonanych dekoracji, muzyki na żywo i stoisk z przepysznymi daniami.

 • Strasburg

  Strasburg – Francja

  Christkindelsmärik w Strasburgu przez długi czas był jedynym jarmarkiem bożonarodzeniowym we Francji, dzięki czemu miasto zyskało przydomek "świątecznej stolicy". Zanim wyruszysz w zaczarowaną podróż w pobliżu Hôtel de Ville, zarezerwuj hotel w okolicy.

 • Bruksela

  Bruksela - Belgia

  Bruksela — nieoficjalna stolica Unii Europejskiej — może się pochwalić jednymi z najlepszych piw i czekolad w Europie. Wystarczy dodać szczyptę świątecznego klimatu, aby w tym sezonie poczuć magię tego urokliwego miasta.

 • Monachium

  Monachium - Niemcy

  Jarmarki bożonarodzeniowe w Monachium urzekają zimową magią. Prezenty, grzaniec i piękne bożonarodzeniowe widoki czekają w Bawarii w tym sezonie świątecznym.  

 • Londyn

  Londyn - Wielka Brytania

  Londyńskie jarmarki bożonarodzeniowe zachwycają migoczącymi światełkami, świątecznymi straganami i aromatycznym grzanym winem. Odkryj wyjątkowe prezenty i skosztuj sezonowych smakołyków w samym sercu miasta.

 • Paryż

  Paryż - Francja

  Jarmarki bożonarodzeniowe obfitują w całym mieście, od La Défense do Place de la République, przez Notre-Dame. Poddaj się urokowi stolicy podczas świątecznego wypadu i odkryj najnowsze świąteczne trendy.

 • Budapeszt

  Budapeszt - Węgry

  Wyborny gulasz, poszukiwanie prezentów i cudowna zima na Węgrzech cieszą odwiedzających jarmark bożonarodzeniowy w Budapeszcie. To gwarancja doskonałej świątecznej zabawy w pięknym otoczeniu.

Jarmarki bożonarodzeniowe w Europie

Aby wprowadzić się w świąteczny nastrój, nie ma nic lepszego niż spacer po tradycyjnym jarmarku bożonarodzeniowym.

 

Podczas szukania pomysłów na prezenty i uzupełniania listy zakupów, możesz odkryć dane miejsce w zupełnie nowym świetle. Magia dekoracji podkreśla architekturę, święta ożywiają centra miast, a bogactwo rzemiosła i lokalnych specjałów ujawnia się w licznych chatkach na jarmarku. Grzane wino, precle, pierniki, pieczone kasztany... Urok tych wspólnych chwil tworzy niezapomniane wspomnienia dla osób w każdym wieku.

 

Odkryj nasze pomysły na weekendowy wypad w Europie w pobliżu jednych z najpiękniejszych i najbardziej autentycznych jarmarków bożonarodzeniowych.

 

Jako uczestnik programu ALL możesz skorzystać z nawet 10% zniżki w Europie dzięki naszej stawce członkowskiej! Nie należysz jeszcze do programu? Dołącz już dziś za darmo.