Profiteer van de aanbieding "Verblijf langer en bespaar" en profiteer van gereduceerde prijzen voor verblijven van 3 nachten of meer(1) als je ten minste 3 dagen van tevoren boekt(2).
Deze aanbieding is beschikbaar voor prijzen inclusief of exclusief ontbijt (behalve voor sommige hotels waar deze alleen geldt voor aanbiedingen inclusief ontbijt of halfpension).
(1) Minimumverblijf van 4 nachten en meer voor hotels die actief zijn onder het merk Novotel Suites.
(2) Voor sommige hotels geldt mogelijk een boekingstermijn van meer dan 3 dagen.
Aanbiedingen onder voorwaarden en afhankelijk van de beschikbaarheid van het hotel en het aanbod in het geselecteerde hotel. Zie de tariefverkoopsvoorwaarden.
Deze aanbieding is geldig in overeenstemming met de hierin vermelde voorwaarden in een van de deelnemende hotels in een van de volgende landen: Albanië, Algerije, Andorra, Armenië, Azerbeidzjan, België, Bosnië-Herzegovina, Cyprus, Denemarken, Estland, Frankrijk, Frans-Guyana, Georgië, Duitsland, Griekenland, Hongarije, IJsland, Ierland, Israël, Kazachstan, Kirgizië, Kosovo, Kroatië, Letland, Litouwen, Luxemburg, Malta, Marokko, Moldavië, Monaco, Montenegro, Nederland, Oekraïne, Oezbekistan, Oostenrijk, Polen, Portugal, Republiek Macedonië, Roemenië, Servië, Slowakije, Spanje, Tsjechië, Tunesië, Zweden, Zwitserland en Verenigd Koninkrijk en onder de volgende merken: hotelF1, ibis budget, ibis, ibis Styles, greet, ibis, Handwritten, Novotel, Mama Shelter, Mercure, by Mercure, Mövenpick, Pullman, Swissôtel, Tribe.
Raadpleeg bij het reserveren van hotels buiten de bovengenoemde landen of bij een ander Accor merk de specifieke verkoopvoorwaarden van de aanbieding "Verblijf langer en bespaar".
Verkoopvoorwaarden
Volledig verblijf per creditcard vooraf te betalen tijdens de reservering. De voor de betaling gebruikte creditcard dient bij aankomst bij de receptie te worden overlegd.
Het bedrag dat bij boeking is betaald kan, zelfs in geval van annulering of wijziging, niet worden terugbetaald.
In- en uitckecktijden
De in- en uitchecktijden verschillen per hotel en worden bij de reservering in de verkoopvoorwaarden vermeld.
Kinderbeleid
Het kinderbeleid verschilt van hotel tot hotel. De betreffende informatie wordt verstrekt in de verkoopvoorwaarden op het moment van de reservering.
Voorwaarden ledentarief
Wie van het ledentarief wil profiteren, moet lid zijn, of lid worden, van ALL - Accor Live Limitless. Leden moeten hun kaart tonen bij het inchecken (of hun lidmaatschapsnummer als ze hun kaart nog moeten ontvangen).
Per lid en per verblijf kunnen maximaal 7 kamers tegen het ledentarief worden gereserveerd op de website all.com of door rechtstreeks contact op te nemen met de klantenservice of het hotel. Per lid en verblijf kunnen maximaal 3 kamers tegen het ledentarief worden gereserveerd via de ALL.com-app.
Citytrips in de herfst: ontdek Europa en Noord-Afrika
00
dagen
dag
00
:
00
:
00
fout(en)
- Geniet van de herfst op charmante citytrips
- Verblijf 3 nachten en bespaar
- Bespaar 10% op uw verblijf als ALL-lid
- Ontdek Europa en Noord-Afrika
Meer info
Als de temperatuur wat milder wordt en de drukte afneemt, krijgen steden een nieuwe charme. Het is hét moment om het wat rustiger aan te doen, er even tussenuit te gaan en op een andere manier van de herfst te genieten.
Wandel door de romantische straatjes van Praag, voel de creatieve energie van Berlijn of geniet van het gouden licht van Lissabon. Van Napels tot Sevilla tot Wenen, elke stad toont in de herfst zijn charme. Zin in iets heel anders? Marrakech en Tunis bieden nog steeds een vleugje zomer.
Of u nu met z'n tweeën bent, met vrienden of alleen, elke stad nodigt u uit om te genieten van eenvoudige en kostbare momenten: een kopje koffie op een terras, een wandeling bij zonsondergang, een heerlijk diner.
Maak uw reis nog leuker door minstens 3 nachten te boeken, met of zonder ontbijt.* Zo kunt u meer ontdekken en geld besparen.
Als lid van ALL kunt u met ons ledentarief tot 10% besparen in Europa en Noord-Afrika. Nog geen lid? Meld u gratis aan.