Strona główna >Oferty i promocje > Rezerwacje z wyprzedzeniem > Rezerwuj wcześniej, płać mniej

Rezerwuj wcześniej, płać mniej

Rezerwuj wcześniej, płać mniej

Rezerwuj wcześniej, płać mniej

Rezerwuj wcześniej, płać mniej
Zaoszczędź do 25%*
 

ZNAJDŹ IDEALNY HOTEL

  night(s)

Szukaj

Zapraszamy do ALL

Planuj z wyprzedzeniem. Oszczędzaj więcej.

Zarezerwuj swój hotel wcześniej, a zaoszczędzisz do 25%. Ciesz się chwilą i podaruj sobie jeszcze więcej wyjątkowych doświadczeń.

Podróżuj w swoim stylu.

POLECAMY

Dołącz do ALL - Accor Live Limitless

Stała zniżka do 10% oraz wiele więcej korzyści!
Podróżuj, pracuj, baw się  z ALL. W Twoim stylu.

 >>> ​Dołącz teraz <<<

Ogólne warunki sprzedaży

Marka hotelu

Sofitel
Sebel
Pullman
MGallery
Suite Novotel
Novotel
Mercure
Adagio
Mantis
Ibis styles
Swissôtel
Ibis Hôtel
Fairmont
Raffles
Sofitel Legend
Ibis Budget

Nasz wybór

Warsaw, Poland
Polska

Warszawa

Odwiedź stolicę i odkrywaj ją na nowo! Szeroki wybór naszych hoteli pozwoli Ci na dogodny dostęp do wszystkich punktów miasta. Rezerwuj wcześniej, aby skorzystać z najbardziej atrakcyjnych cen.

Sprawdź dostępność
Kraków
Polska

Kraków

Kraków to magiczne miasto, w którym za dawnych czasów chadzali królowie, kwitła kultura i swoje dzieła tworzyli znani artyści. Wciąż możemy poczuć ten niepowtarzalny klimat Krakowa spacerując Droga Królewską biegnącą od Barbakanu, aż na sam Wawel.

Sprawdź dostępność
Trójmiasto
Polska

Trójmiasto

Relaks w uroczym Sopocie, zwiedzanie modernistycznej Gdyni czy atrakcje kulturalne Gdańska? Każdy powód jest dobry, aby zaplanować wyjazd do Trójmiasta!

Sprawdź dostępność
Poznan, Poland
Polska

Poznań

Moc atrakcji zapewni Ci rozrywkę na każdą chwilę pobytu. Odwiedź stolicę Wielkopolski tej zimy!

Sprawdź dostępność
Hotele w Łodzi
Polska

Łódź

Łódź rozkwita! Zaplanuj weekend w Łodzi, trzecim, pod względem ilości mieszkańców, miastem Polski. Poznaj fabryczną przeszłość wielokulturowego miasta, a także nowe inwestycje i atrakcje, które zmieniają oblicze Łodzi.

Sprawdź dostępność
Czechy

Praga

Stolica naszych południowych sąsiadów jest przepiękna o każdej porze roku. Sprawdź jak wiele do zaoferowania ma Praga!

Sprawdź dostępność
* Najniższe dostępne ceny. Możliwość skorzystania z oferty uzależniona jest od podanych warunków i dostępności w hotelu oraz dostępnością oferty w wybranym hotelu. Zobacz warunki sprzedaży, aby uzyskać informację o cenie. W zależności od kraju ceny mogą: nie obejmować podatków, obejmować tylko podatek VAT lub obejmować wszystkie podatki (VAT i opłatę klimatyczną). Jeśli ceny nie obejmują wszystkich podatków, odpowiednie podatki (VAT i/lub opłatę klimatyczną) zostaną podane w kolejnych etapach rezerwacji. Cena jest gwarantowana wyłącznie w momencie rezerwacji.

ZNAJDŹ IDEALNY HOTEL

 

 

Szukaj

Ogólne warunki sprzedaży

*„Wczesna rezerwacja” to stawka z podatkami obowiązująca w chwili rezerwacji, ważna na jeden pokój (na maksymalną liczbę gości dozwoloną w wybranym pokoju). *Rezerwacji należy dokonać przez Internet, centrum obsługi telefonicznej lub bezpośrednio w hotelu. Stawka zależy od dostępności i jest ograniczona do liczby dostępnych w ofercie pokoi w danym dniu w wybranym hotelu. Rezerwacja wymaga całkowitej przedpłaty w momencie rezerwacji. Płatność podlega zwrotowi, również w przypadku anulowania. Oferta może być również dostępna ze śniadaniem w wybranych hotelach. Przed rezerwacją stawki należy zapoznać się z Regulaminem i warunkami sprzedaży w wybranym hotelu. Dostępne w: Mercure, Greet, hotelF1, ibis budget, ibis, Delano, Fairmont, ibis Styles, Grand Mercure, MGallery, Mondrian, Mövenpick, Mantra, Mantis, Novotel, Pullman, Rixos, The Sebel, SLS, Sofitel, Sofitel Legend, SO/, Novotel Suites, Swissôtel, Adagio Access, Adagio i Hipark by Adagio.