Dostęp do korzyści i salonów Executive Lounge
Dla uczestników o statusie Platinum lub wyższym

Hotele z salonem Executive Lounge

Salon Executive Lounge jest dostępny w wymienionych niżej hotelach dla uczestników programu ALL o statusie Platinum lub wyższym oraz zameldowanych gości przebywających w tym samym pokoju.

Nie dotyczy Gold Lounge hoteli Fairmont.

Wybierz kraj / region
Nazwa hoteluPolityka Executive Lounge dotycząca dzieci
Hotele oferujące bezpłatne śniadanie

Uczestnikom programu ALL o statusie Diamond lub wyższym przysługuje bezpłatne śniadanie w weekendy przy rezerwacjach bezpośrednich.

Standardowe śniadanie będzie dostępne bezpłatnie dla wszystkich osób przebywających w pokoju razem z posiadaczem karty członkowskiej (chyba że w Warunkach specjalnych jego rezerwacji zaznaczono inaczej) w godzinach serwowania śniadania w hotelu. Nie obejmuje usług room service ani napiwków.

W rejonie Azji i Pacyfiku uczestnikom programu ALL o statusie Platinum lub wyższym oraz zameldowanym gościom przebywającym w tym samym pokoju bezpłatne śniadania przysługują przez cały tydzień w hotelach i ośrodkach wypoczynkowych z zastrzeżeniem warunków i godzin pracy salonu lub restauracji w danym hotelu obowiązujących w okresie pobytu.

Hotele dysponujące salonem Executive Lounge podają śniadanie w tym pomieszczeniu. W przypadku hoteli, które nie dysponują salonem Executive Lounge, śniadanie serwowane jest w restauracji. Nie dotyczy Gold Lounge hoteli Fairmont.

Lista hoteli uczestniczących w programie jest podana poniżej.

Hotele uczestniczące

NAZWA HOTELU

NAZWA HOTELU